Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - bardzo pozytywne opinie zagranicznych mediów!

171 postów w tym temacie

Witam wszystkich.
Muszę przyznać, że mile zaskoczyłem się tym, że gra hula mi na właściwie wszystkich maksymalnie ustawionych opcjach grafiki (rozdzielczość 1152x864, jakość grafiki, oświetlenia, textur, cieni itd. wysoka, filtrowanie i wygładzanie na fulla). Jedynie filmiki w cut-scenkach mi przytnie, ale cóż. Posiadam taki zestaw: Intel core2duo 1,8 GHz, GF 8600 gt 256 ram, 1GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat rzeczywiscie swietny, grafika ładna, wciąga bardzo - jedyna wada to częste crashe, w pierwszych 5 godzinach grania, wywalila sie na pulpit kolo 10 razy, przewaznie przy przeladowywaniu lokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę super!
Dostraczona nawet wcześniej niz się spodziewałem bo aż trzy dni przed premierą

Gram na średnim poziomie trudności i jak narazie mam problem z bestią, ale napewno sie kiedy uda ją zabić
Najgorsze to to że ona ciągle ból wywołuje i nie moge sie ruszać. Wychodzę do niej z eliksirami Zamieć i Jaskółka ale i tak nic na nią nie pomaga:(

O grze:
Spełniła moje oczekiwania, muzyka super, grafika też, no i chodzi mi na maksa:)
Intel Pentium D 940 3,2GHz (dwurdzeniowy)
2Gb ram
ATI Radeon X1950GT Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie może, czy na :
Karcie graficznej Saphire Radeon x600pro
1gb ramu
procek Intel Pentium D 925 3.0 GHz BOX

da się grać? zapowne ramu trza dokupić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie zrozumiał "o co mi biega" z wydajnością. Jeżeli ustawiam jakość grafiki na MINIMUM/LOW to wymagam, żeby ta gra mi chodziła szybko nawet na 7300gt, która notabene wcale taką straszną padaką nie jest (choć owszem, jest to karta słaba). Niestety gra nawet na tych minimalnych lubi się przyciąć i to w GŁUPICH MOMENTACH takich jak jedno z wyższych pięter w zamku kaer morhen, kiedy z ostatniego pomieszczenia po prawej stronie kamerę skieruję na korytarz - ok. 10fps, czy podczas walki z pierwszym ''bossem'' - bestią gdzie, jak sądzę ogień, spowalnia grę do w/w 10fps. TAKIE sytuacje są DENERWUJĄCE jeżeli gram na najniższych detalach! Przecież nie mam pretensji o to, że ustawiam High i mi się tnie, no ludzie ;f !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:28, Pizmaczek123 napisał:

myslicie ze moge w to pograc na:
celeron 2.1
ram 2g
radeon 9950
ogolnie chodzi o to czy karta pociagnie?


z tego to się orientuję to ta karta nie jest obsługiwana.
Pozatym wymagania i wrażenia z gry na rożnych konfigach były tutaj podawane MILION razy, ludzie nie zaśmiecajcie forum takimi bzdetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie czy duzo z was nie dostalo gry do dnia dzisiejszego tj.25.10.2007.Zamowilem gre mnialem ja dostac przed premiera i figa z makiem .uwazam ze zostalem oszukany zamawiajac gre w PRE-ORDER,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby wszystko ładnie, ale jakbym robił grę RPG i ktoś by mi powiedział że ,,nadaje na tych samych falach co Fable" to bym się obraził. Jak dla mnie Fable było niezłe, ale nie było raczej grą RPG. bo gdzie ten wolny świat, nieliniowa fabuła i rozbudowane dialogi (ogólnie gdzie są dialogi?). Ale ogólnie bardzo sie cieszę że kolejna polska gra pozytywnie oceniana :) bo jeśli gra RPG SPOKOJNIE może się mierzyć z BG czy Tormentem- o jest komplement. Duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:
Athlon XP 2800+
1GB RAM
G Force 6800

Gra chodzi na maxa (oprócz textur - one są na średnio) - 1440x900 (panorama) i jest świetna!.a nawet lepiej:)) Po sławetnym Gothicu 3 bardzo miłe wrażenie.... Kto się wacha - polecam Uwaga jak usiadłem pierwszy raz to skończyłem o 6:20 (rano) :))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku uważałem że Wiedźmin będzie świetną grą, ale zdziwiłem się jak zobaczyłem te oceny. Oby wszystkie były tak wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:17, jeM85 napisał:

nie wiecie może, czy na :
Karcie graficznej Saphire Radeon x600pro
1gb ramu
procek Intel Pentium D 925 3.0 GHz BOX

da się grać? zapowne ramu trza dokupić????

Twoja karta to x600pro czy x1600pro???

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd na błędzie błędem pogania : "poślizg na jakichkolwiek przeszkodach , nie da sie wbiec na stertę gruzu na 1 piętrze w Kaer Morhen tylko dziwnie sie nasz wiedźmin ześlizguje , brak skoku , nie można np skoczyć ze schodów , bo jest nie widzialna bariera , gra wywala po raz za razem do windy , niepotrzebne ładowania przerywników filmowych przy każdej rozmowie , nawet tej na 2 słowa , zniszczyć można tylko beczki i to co na blokuje w jakimś queście. Ale za to duży plus za walkę , na początku było trudno o co tu biega ale teraz jest już spoko , dziwi mnie to że gdy wybiera się atak grupowy to nawet ja atakuje jednego blisko siebie a 2 stoi np z (powiedzmy) 5-10 metrów od wiedźmina to one i tak zadają obrażenia (czyżby super hiper szybki atak wiedźmina niezauważalny dla ludzkiego oka ? :D) Miejmy nadzieję że łatka jutrzejsza załatwi niektóre problemy ... O jeszcze Menu było super ^_^ bardzo mi się podoba ^_^

To tyle Sija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować