Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najbardziej oczekiwana polska gra - już w sprzedaży!

147 postów w tym temacie

Z newsa najbardziej zainteresowała mnie limitowana seria telefonów Samsung. Szczerze mówiąc po raz pierwszy o tym słyszę.

O reszcie wiedziałem już wcześniej.

A sam Wiedźmin? Musi poczekać do Gwiazdki. Obecnie brak jakichkolwiek funduszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z tego że mam witchera od 3 dni, jak dostałem w lekko rozdatym pudełku...?
jak to bedzie wyglondało w kolekcjonerce?? wolałbym kupić w sklepie i mieć podstawową wersje , ale w stanie nienaruszonym... ;/
Ale i tak sie niegniewam :) czekam na reszte edycji kolekcjonerkiesj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to patriotyzm każe posiadać Wiedźmina, pierwsza tak wielka polska produkcja. ;P

W sumie, to trochę fatalnie wyszło z EK, ale najlepiej, żeby reszta elementów była już w następnym tygodniu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła fabuła, Super dialogi i żeby tylko nie sypał sie przy filamach :)
Czuje się klimat ! Bluzgi lecą i z ekranu i ze słuchawek i sprzed monitora jak się gra wykrzaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam. I powiem Wam, że to się nazywa dbanie o klienta. Kupiłem Edycję Specjalną Wiedźmina dedykowaną sieci Media Markt - o czym poinformował mnie gostek ubrany w koszulkę Wiedźmina. Gra kosztuje 79,90 zł!!!! Dodatkowo, całkowicie gratis, dostałem Bestiariusz znany z EK!!! Wiem za co płacę przynajmniej :) Nie kupujcie EK, kiedy w cenie 79,90 macie podstawową, zaje**stą wersje z Bestiariuszem. Dowaliło i CDP i Media markt. Do sklepu marsz!

KUPUJCIE TYLKO W MEDIA MARKCIE! :D


Aha, nie patrzą na wiek klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Oszczwdnosci odbily sie mocno negatywnie na grze.Mam na mysli przestarzaly silnik.Gdyby nie to - to rzeczywiscie gra mialaby szanse odniesc swiarowy sukces.A juz moja sp.BABCIA mowila "Wnuku=pamietaj=co tanmi to drogi".W tym przypadku MALY sukces i MALY profit Mam 10 poziom i wiem co pisze. Boguslaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być?
Dostaliśmy wyjątkową EP?
A post wyżej od mojego (o dwa oczka)?
CDP - może mi to ktoś wytłumaczy? :/
W końcu bestariusz to coś lepszego niż "podwyższonej jakości etui" (które IMO zawodzi na całej linii)...
Ile jeszcze afer mnie czeka? :/ Żal... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie to fajen czytac opinie na temat przesylek. Ci ktorzy graja chwala CDP pod niebiosa a Ci drudzy rzucaja faki. Sam jestem w srod tych co nie dostali paczki i pewnie sie nie doczekam jak tak dalej pojdzie. W sklepie na pewno nie kupie (jak paczka nie dojdzie to pewnie sciagne neta) nie bardzo mam sile juz pisac jak mnie wkurza ze nie mam na czas bo wiem ze nikogo to nie obchodzi. Tak czy inaczej mama nadzieje ze warto bedzie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:10, Oskar24 napisał:

Co to ma być?
Dostaliśmy wyjątkową EP?
A post wyżej od mojego (o dwa oczka)?
CDP - może mi to ktoś wytłumaczy? :/
W końcu bestariusz to coś lepszego niż "podwyższonej jakości etui" (które IMO zawodzi na całej
linii)...
Ile jeszcze afer mnie czeka? :/ Żal... :/

AHAHAHH. Dokładnie. CDP zrobiło cię w... :)

Największa premiera w polsce i najwięcej niezadowolonych, złych, wściekłych klientów w historii!! Wielki sukces CDP!!! KOLEJNY REKORD!!!

ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już nawet śmieszne nie jest. Nie dość że nie dostałem całego zestwu EK przed premiera,miałem duże problemy z uruchomieniem gry(przez dupne zabezpieczenie) to teraz okazuje się że moja EK(której jeszcze nie mam) nie jest tak naprawdę pełnowartościowa EK. Słyszałem że bestiariusz znajdzie się tylko w tej edycji, a tu proszę suprise. W dodatku EK do Empiku dotarły na czas, do mnie już nie. Mam głęboko wasz durny sklep, więcej w nim nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa premiera - i największe pre-orderowe oszutwo.

Słowo mocne, ale chyba uzsadnione - Empiki, MediaMarkt, Saturn i inne sieci otrzymały pełne EK (i to więcej niż 2 szt. na salon czy sklep) i to na kilka dni przed premierą.
MediaMarkt dostał tez jak widać spory zasób tzw. Bestiariusza - którego dla pre-orderów EK już zabrakło.

Za to w pre-order realizowanym przez wydawcę otrzymaliśmy cenę wyższą (+ koszty przesyłki) niż w sklepie za towar gorszy - bo bez szans na żaden ekstra dodatek.
O problemach logistycznych nie wspominam, bo niektórzy dostali na czas, ale wielu do tej pory - dzień po premierze!! - nie ma swoich zamówień pre-order.
Do tego całkowity brak informacji.

Dla mnie akcja pre-order Wiedźmina na Gram.pl zasługuje na nagrodę branżowej wpadki roku.
Szkoda że taka dobra gra, wywołała aż tyle negatywnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować