Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najbardziej oczekiwana polska gra - już w sprzedaży!

147 postów w tym temacie

czytam posty i śmiac mi sie chce....
Co wy małe dzieci?? wierzyliście, ze kurier przywiezie wam paczkę o czasie?? Nie zamówiłem Wiedźmina w pre orderze i nie zamierzam zamawiać zadnej gry w pre orderze. Ja jestem cierpliwy i czekam te 2-3 dni i ide sobię do sklepu po egzemlarz. Tam wybiorę sobię pudełko i udaję sie do kasy.

A co do wysyłek ze sklepu internetowego- czy ktokolwiek z was pracował kiedyś w sklepie internetowym gdzie trzeba w ciągu dnia wysłac kilka tysięcy paczek?? Zawwyczaj są to 2-3 osoby, które zasuwają jak tylko mogą, nie mają czasu zjśc, napić sie a nawet iść na fajka.
Więc okażcie tez trochę zrozumienia dla tych ludzi, co innego dla marketingu i szefostwa które wymyśla preordery itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asz tymi Empikami kusicie.
I wyszedłem na opanowanego, nie zamawiając ani EK, ani rozszerzonej o super-ekstra-mega etui. :-)

Jeszcze w sprawie Empików - jest możliwość zamawiania Wiedźmina + Bestiariusz przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:05, Grzesio27pl napisał:

A co do wysyłek ze sklepu internetowego- czy ktokolwiek z was pracował kiedyś w sklepie internetowym
gdzie trzeba w ciągu dnia wysłac kilka tysięcy paczek?? Zawwyczaj są to 2-3 osoby, które zasuwają
jak tylko mogą, nie mają czasu zjśc, napić sie a nawet iść na fajka.
Więc okażcie tez trochę zrozumienia dla tych ludzi, co innego dla marketingu i szefostwa które
wymyśla preordery itd...

Jeśli ktoś nie może sprostać czemuś, to niech się tego nie podejmuje. A jak się podejmuje to niech się nei dziwi, że potem go od **** wyzywają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Wiedźmina, niedawno przeczytałem jego recenzję na jednym z największych portali o grach [bez reklamy], i muszę przyznać, że bardzo mnie ona przekonała, zwłaszcza oceną - 92%.

Będąc przezornym - nigdy nie kupuję gier na pre-orderach. Nie chcę przeżywać tego niemiłego zaskoczenia, kiedy wysyłka obiecana kilka dni przed premierą okazuje się kłamstwem, niestety. Jednakże nie widzę w tym winy gram.pl, a DPD, które zobowiązało się dostarczyć paczki. A jak dobrze wiemy, DPD/Masterlink bardzo rzadko dostarcza gry na czas i w dobrym stanie, wnioskując po ostatnim incydencie jednego z forumowiczów.

Poza tym nie byłem w stanie zrozumieć jakim cudem ludzie nazywali tę EK Wiedźmina super-wypasioną. Nie było w niej NIC specjalnego, poza fajnym medalionem. Poza tym edycja standardowa była prawie na równi bogata jak EK, pozostaje jeden drobny mankament. 199 złotych to naprawdę za dużo jak na kilka książeczek, które wrzuci się w kąt... czekając na nie kilka dni po premierze.

Dodam jeszcze, że niedawno widziałem paczuszki z pełną EK w MM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:00, Be-Yacz napisał:

Przecież CDP kupiło tego newsa u interii. Zwykła reklama, tylko że ukryta.


Prawda jest dużo bardziej prosta i mniej złowroga. Jest to po prostu INFORMACJA PRASOWA, na co wskazuje autor "newsa" - CD Projekt. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:59, michallow napisał:

Te ladowanie potrafi zabic...


ładowanie, jest niestety wynikiem użycia Aurory(silnika gry). W NWN 2 jest on tez użyty. Ja sie zdążyłem przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak a ja ciagle niezdecydowany:P Ludzie mowia ze gra po najnowszym patchu ciagle sie niemilosiernie wykrzacza do windowsa, a z 1gb RAM loadingi do nowych lokacji i savow zajmuja wieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a ja grałem juz w wieśmna, i przyznam szczerze ze gra jest średnia :/ Ode mnie 7+/10, a kupić mimo to zamierzam (chociazby zeby pograc sobie w jakiegos nowego RPG''a, ostatnio wychodzi ich coraz mniej :(( )
Szkoda ze tylko polacy się tak podniecają tą grą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:10, Domek napisał:

> Przecież CDP kupiło tego newsa u interii. Zwykła reklama, tylko że ukryta.

Prawda jest dużo bardziej prosta i mniej złowroga. Jest to po prostu INFORMACJA PRASOWA, na
co wskazuje autor "newsa" - CD Projekt. I tyle.

Jak zwał, tak zwał.

O prosze. Jednak ktoś czyta nasze żale. Czy możemy się spodziewać oficjalnego newsa z wyjaśnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo pisać... :) Kto niema niech kupuje bo gra jest tego warta! Zaryzykuje nawet stwierdzenie że genialna. Śmiało można ją położyć obok takich produkcji jak Baldurs Gate, Follout, NWN... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:14, Be-Yacz napisał:

Jak zwał, tak zwał.

O prosze. Jednak ktoś czyta nasze żale. Czy możemy się spodziewać oficjalnego newsa z wyjaśnieniami?


ZOMG, informację prasową wydaje CDP, to w żadnym wypadku nie jest normalny news. Taką samą informację spotkasz i na GOLu i prawie na każdym liczącym się w Polsce portalu o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo... biedactwa zmęczyli się pisaniem kolejnego (trudno już zliczyć) newsa o Wiedźminie i musieli "zapożyczyć" informację prasową. ^^

Jakby to... aha: GG Cd Project. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejcsu bym sie troche opanował.
Też nie raz kupowałem tu grę i jeśli trza było poczekać to czekałem (zawsze zamawiam pocztą).
Założe się że CD-P też ma nerwice z tego powodu, a moim zdanie cały problem jest z Masterlinkiem.
Wierzcie mi, że skoro tylu ludzi poświęciło tyle czasu na stworzenie gry to na 100% o wysyłce też pomyśleli, a że firma kurierska sie nie postarała... na to CD-P raczej nie ma wpływu.

PS: Jak z dziećmi. Dostaniecie gre i zapomnicie o całej sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować