Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 15:09, lothar-mb napisał:

Miejmy nadzieję że CDP teraz odczuje to i nikt już nie skusi się na żadne "preordery". A jak
wiadomo konkurencja (Cenega) nie śpi i patrzy na każde potknięcie CDP.


Chciałbym aby to nie były tylko nasze (jak sądzę) pobożne życzenia. Jeśli zdarzyło się to zarówno wcześniej jak i teraz, śmiem przypuszczać, że CDP ma nas w ... głębokim poświadczeniu. Oni i tak zarobią. Czy też sprzedadzą grę poprzez sprzedaż wysyłkową czy też przez sieci sklepów. A klienci? To tylko skutki uboczne, bo oni i tak to łykną.
Ktoś, kto wyczekuje na grę pół roku kupi ją i tak. To, że kupi ją ze źródła, któremu zaufał (Gram) i przez to stracił finansowo, ... No cóż, to tylko klient. Kogo to obchodzi. Kolejny egzemplarz zszedł z półki a "kasiorka" wpłynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, może ktoś będzie w stanie mi to wytłumaczyć. ;)

Otóż w piątek kumpel wybrał się do "Saturna" i zobaczył niby_te_same_ale_różne wersje Wiedźmina. Jedno pudełko było "normalne" tj. czarne, jak możemy zobaczyć np. na gram.pl, natomiast drugie było brązowe i miało naklejkę "Edycja Specjalna". Kolega pytał się sprzedawcy czym te wersje się różnią, a ten nie umiał na to pytanie odpowiedzieć. :P

Czy ktoś wie o co chodzi? :)

W poniedziałek wybieramy się z kasiorką po Wiedźminka i nie wiem... pewno (jeśli jeszcze będzie) lepiej czapnąć tą "Edycję specjalną".

PS. Jeśli jest o tym gdzieś jasno napisane, to przepraszam; nie miałem czasu ostatnio śledzić wiedźminowych wydarzeń. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,po co komu te WPL???CP Projekt mamiło nas okazją do tańszego zakupu gry a w rezultacie i tak wyszło drożej niż w MM a Bestiariusza nikt do podstawowej wersji i tak nikt nie dostał (oprócz tych co zakupowali właśnie w MM bez żadnych ceregieli z WPLami). Ciekawe czy CD Projekt coś z tym zrobi..szczerze wątpię..pewnie liczą,że frustraci sobie trochę pokrzyczą i poodgrażają, a potem sprawa i tak ucichnie a oni wyjdą tak czy siak na swoje. Obawiam się że tak może być. Klienci preorderów EK - czekają na całość, klienci preorderów EP - zostali wyd...ani. "Klient nasz Pan!" tiiaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



>

Dnia 28.10.2007 o 15:48, kviathus napisał:

Czy ktoś wie o co chodzi? :)

W poniedziałek wybieramy się z kasiorką po Wiedźminka i nie wiem... pewno (jeśli jeszcze będzie)
lepiej czapnąć tą "Edycję specjalną".

PS. Jeśli jest o tym gdzieś jasno napisane, to przepraszam; nie miałem czasu ostatnio śledzić
wiedźminowych wydarzeń. :]


Do edycji specjalnej dodawany jest Bestiariusz ten który miał być tylko w edycji kolekcjonerskiej, więc jak masz możliwość to bierz specjalną zwłaszcza że jest w tej samej cenie co podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:05, LuckyStrike napisał:

No właśnie,po co komu te WPL???CP Projekt mamiło nas okazją do tańszego zakupu gry a w rezultacie
i tak wyszło drożej niż w MM a Bestiariusza nikt do podstawowej wersji i tak nikt nie dostał
(oprócz tych co zakupowali właśnie w MM bez żadnych ceregieli z WPLami). Ciekawe czy CD Projekt
coś z tym zrobi..szczerze wątpię..pewnie liczą,że frustraci sobie trochę pokrzyczą i poodgrażają,
a potem sprawa i tak ucichnie a oni wyjdą tak czy siak na swoje. Obawiam się że tak może być.
Klienci preorderów EK - czekają na całość, klienci preorderów EP - zostali wyd...ani. "Klient
nasz Pan!" tiiaaaa...

Może część sobie tylko pokrzyczy, ja jednak sobie spokojnie przedłużę embargo, w gry nie gram, tylko kolekcjonuję, dla mnie im dłużej embargo trwa tym lepiej, gry się starzeją wchodzą do tańszych serii... czasopism, ja wydaję mniej niż bym wydał nie będąc zrażonym do CDP.

W planie mam wystarczająco tytułów konkurencji, aby mieć co kupować, chętnie sobie poczekam na reakcję pozytywną ze strony CDP, nawet mogę bezterminowo, jak uważają mogą przejrzeć sobie moje zeszłoroczne zakupy i porównać z obecnym rokiem... a zegar tyka i zyskuje tylko ja :D

Jak CDP chce sobie pogrywać na stałych klientach (ignorować, nie informować, udawać zmiany) ich wybór, dla mnie całkiem prosta sytuacja, swoje widzę i pamiętam.

A jak tacy mądrzy z tymi "dodrukami" EK Wieśka, ze względu na zapotrzebowanie, to ja poproszę EK Company of Heroes, też ze wzg. na zapotrzebowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 15:36, mrosi napisał:

> Miejmy nadzieję że CDP teraz odczuje to i nikt już nie skusi się na żadne "preordery".
A jak
> wiadomo konkurencja (Cenega) nie śpi i patrzy na każde potknięcie CDP.

Chciałbym aby to nie były tylko nasze (jak sądzę) pobożne życzenia. Jeśli zdarzyło się to zarówno
wcześniej jak i teraz, śmiem przypuszczać, że CDP ma nas w ... głębokim poświadczeniu. Oni
i tak zarobią. Czy też sprzedadzą grę poprzez sprzedaż wysyłkową czy też przez sieci sklepów.
A klienci? To tylko skutki uboczne, bo oni i tak to łykną.
Ktoś, kto wyczekuje na grę pół roku kupi ją i tak. To, że kupi ją ze źródła, któremu zaufał

Dnia 28.10.2007 o 15:36, mrosi napisał:

(Gram) i przez to stracił finansowo, ... No cóż, to tylko klient. Kogo to obchodzi. Kolejny
egzemplarz zszedł z półki a "kasiorka" wpłynęła.


Cześć

pozwólcie że wypowiem się i odpowiem na kilka waszych pytań/watpliosci:

1. Cena na gram.pl vs. cena w innych sieciach handlowych:
Nie wiem czy wiecie ale żaden dystybutor nie może narzucać swoim partnerom handlowym cen na swoje produkty. Nie za bardzo rozumiem głosy tych że ich ktoś "oszukał" bo w MM Wiedźmin był po 70 zł...
Istnieje coś takiego jak cena sugerowana i na Wiedźmina wynosiła ona 99 zł. Jeśli ktoś chce sprzedawać go taniej .... jego wola, ma do tego.

2. Unikalność EK vs pojawienie sie edycji w MM z bestiaruszem (do niewielkiej cześci nakładu notabene )
Wasze głosy sa następujące. Skoro ktoś kupi podstawkę a wraz z nią bestiariusz to moja EK już nie jest unikalna....

pozwólcie że wyliczymy sobie parę elementów:
kupując MM fan otrzymał :
podstawkę + bestiarusz

Posiadacz kolekcjonerki nabywa:
podstawkę + bestiariusz oraz... :

1. 200 stronicowy Artbook
2. Koszulkę wiedźmińską
3. Medalion wiedźmiński
4. Specjalna wersję gry karcianej
5. Mapę w dużym formacie na super papierze.
6. Wypasione duże pudło na wszystkie elementy tej kolekcji...

Pytanie czy w kolekcjonerce jest coś więcej wydaje się retoryczne. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

3. dostępność EK w sklepach vs. zamówienia w preorderze.
Na początku napisze najważniejszą rzecz : Nikt nie planował i celowo przygotował takiej akcji że zamówienia na gram EK przychodzą później niż do sklepów... Pierwotnie pierwsze egzemplarze miały trafic do rak fanów z Gram.pl. Przez opróżnienie produkcyjne dostali (wcześniej niż inni gracze w Polsce) tylko wersję podstawową (która jest elementem całego pakietu) a potem zostaną dosłane pozostałe elementy.

To też wyjaśnialiśmy wcześniej i myślałem że jest to oczywiste. Sam to pisałem w swoich postach tylko w innych wątkach.

Jest to dla nas sytuacja absolutnie niekomfortowa. Jak sami wiecie przyznaliśmy się do niej , przeprosiliśmy za zaistniałą sytuacje i próbujemy ją jak najszybciej wyjaśnić...
Niektórzy z Was zachowają sie tak jakby CDP schowało głowę w piasek i od kilku dni nie udzielało Wam odpowiedzi w tych tematach, co jest nie prawdą. CDP jak i gram udzielał sie na forum i odpowiadał na wasze pytania po kilka razy na ten sam temat czasami.

Samą sytuacja z informacjami opublikował tez sklep gram.pl i rozesłał do zainteresowanych osób.

Jeszcze jedna informacja. Wiem że postawiliśmy niektórych klientów przed trudna sytuacją, szczególnie tych którzy kupili EK z myślą o odsprzedaży ... niestety tutaj zemściło sie sprzedawanie towaru którego sie jeszcze nie ma.

jestem na forum dzis jeszcze jakiś czas wiec jeśli macie jakieś pytania dotyczące Wiedźmina chętnie na nie odpowiem. Zachęcam też do przejrzenia innych wątkow w tematach wiedźmińskich. Jest tam wiele cennych informacji które mogą odpowiedzieć na cześć waszych pytań.

słowo "proboszcza" na koniec:)

Nie wiem skąd tyle złości czasami w Waszych postach. Mamy wspaniałą gre która w końcu możemy sie pochwalic innym graczom na całym świecie. (BTW niektórzy wciąż gryzą paznokcie bo nie grali jeszcze w Wiedźmina, a a bardzo by chcieli-premiera Wiedźmina w Stanach np. dopiero 30.X)
Zdarzyło nam sie potknięcie które staramy sie szybko naprawić. (wysyłki EK), mogło sie ono zdarzyć dokładnie każdemu (i co więcej zdaża sie :) tez innym)

Nie zmieni to faktu że edycja polska zarówno EK jak i wydania podstawowego jest najbogatsza na świecie! (przy atrakcyjnej cenie).
Spójrzcie na to pod tym kątem ...

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy indywidualny numer EK to jedynie nadruk w "okienku" na pudle, czy coś więcej?
2. Czy aktualne są numery EK przypisane poszczególnym nabywcom po zakończeniu zamówień na pre-ordery?

P.S. Nikt na tym forum nie narzekał, że EK jest uboga, tylko - ze pomimo obietnicy CDP - jeszcze jej nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

1. Cena na gram.pl vs. cena w innych sieciach handlowych:
Nie wiem czy wiecie ale żaden dystybutor nie może narzucać swoim partnerom handlowym cen na
swoje produkty. Nie za bardzo rozumiem głosy tych że ich ktoś "oszukał" bo w MM Wiedźmin był
po 70 zł...
Istnieje coś takiego jak cena sugerowana i na Wiedźmina wynosiła ona 99 zł. Jeśli ktoś chce
sprzedawać go taniej .... jego wola, ma do tego.

To dlaczego na czasopismach widnieje: "sprzedaż po cenach niższych niż sugerowana, oznacza konsekwencje cywilno-karne" (czy tym podobne). Ale nie chodzi tu w tym wątku o cenę ona jest najmniejszym problemem.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

2. Unikalność EK vs pojawienie sie edycji w MM z bestiaruszem (do niewielkiej cześci nakładu
notabene )
Wasze głosy sa następujące. Skoro ktoś kupi podstawkę a wraz z nią bestiariusz to moja EK
już nie jest unikalna....
pozwólcie że wyliczymy sobie parę elementów:
kupując MM fan otrzymał :
podstawkę + bestiarusz

To były osoby które kupiły na gram edycję podstawową, bo nie potrzebowały EK bo jedynie bestiariusz był w EK dla nich interesujący i teraz czują się zdradzone bo nie było mowy o edycji specjalniej (EP+bestiariusz) - czytaj uważnie historię wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

3. dostępność EK w sklepach vs. zamówienia w preorderze.
Na początku napisze najważniejszą rzecz : Nikt nie planował i celowo przygotował takiej akcji
że zamówienia na gram EK przychodzą później niż do sklepów... Pierwotnie pierwsze egzemplarze
miały trafic do rak fanów z Gram.pl. Przez opróżnienie produkcyjne dostali (wcześniej niż inni
gracze w Polsce) tylko wersję podstawową (która jest elementem całego pakietu) a potem zostaną
dosłane pozostałe elementy.

Jak istniał cień wątpliwości można było oficjalnie a nie skrycie mailami i wcześniej dać znać, że mogą (nie muszą) być kłopoty. - BRAK INFORMACJI NA CZAS.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

To też wyjaśnialiśmy wcześniej i myślałem że jest to oczywiste. Sam to pisałem w swoich postach
tylko w innych wątkach.

Tak.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Jest to dla nas sytuacja absolutnie niekomfortowa. Jak sami wiecie przyznaliśmy się do niej
, przeprosiliśmy za zaistniałą sytuacje i próbujemy ją jak najszybciej wyjaśnić...
Niektórzy z Was zachowają sie tak jakby CDP schowało głowę w piasek i od kilku dni nie udzielało
Wam odpowiedzi w tych tematach, co jest nie prawdą. CDP jak i gram udzielał sie na forum i
odpowiadał na wasze pytania po kilka razy na ten sam temat czasami.

Tyle, to już wiemy, a nie wiemy co dalej ja ciągle nie wiem jaki będzie nr nadania drugiej paczki! od tygodnia, a paczka musi dojść do wtorku bo potem wyjeżdżam i wiele osób tak robi, bo wiadomo jakie są święta.
A jak numeru nadania nie będę znał szybko to nie zdążę uprzedzić Mastershit, że mają dać kurierowi popołudniowemu, abym dostał po pracy bo inaczej nie odbiorę we wtorek (bo podstawka była następnego dnia) i pewno wróci do was i będę czekał znów nie wiem ile!!!!

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Samą sytuacja z informacjami opublikował tez sklep gram.pl i rozesłał do zainteresowanych osób.

Za późno, wątpliwości były wcześniej i wtedy trzeba było to zrobić.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Nie wiem skąd tyle złości czasami w Waszych postach. Mamy wspaniałą gre która w końcu możemy
sie pochwalic innym graczom na całym świecie. (BTW niektórzy wciąż gryzą paznokcie bo nie grali
jeszcze w Wiedźmina, a a bardzo by chcieli-premiera Wiedźmina w Stanach np. dopiero 30.X)
Zdarzyło nam sie potknięcie które staramy sie szybko naprawić. (wysyłki EK), mogło sie ono
zdarzyć dokładnie każdemu (i co więcej zdaża sie :) tez innym)

Zobacz ten mój post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29210&pid=252.
ile razy można tak być obskoczonym?

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Nie zmieni to faktu że edycja polska zarówno EK jak i wydania podstawowego jest najbogatsza
na świecie! (przy atrakcyjnej cenie).
Spójrzcie na to pod tym kątem ...

Tak widzimy to, ale nadal jesteśmy niedoinformowani, np. co z tą gratyfikacją od tygodnia to ustalacie a na koniec rzucicie ochłap, myślisz że to poskutkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

ciach
pozdrowienia


Wszystko super, ale:

1) Mnie to akurat nie dotyczy, ale jak pisał PioMrex, niektórzy z EK chcieli tylko Bestariusz, a nie chcieli za niego płacić 120zł (różnica między EP a EK), dostali EP z gramu, rozpakowali, pograli a tu w skelpie widzą w tej samej cenie EP + Bestariusz. I zostali W-Y-D-M-A... żadnego info uprzedniego o tym z Waszej strony, olewka.

2) Pytam już chyba od przedwczoraj, wszyscy niebiescy olewają to pytanie w kilku wątkach. jakie planujecie zadośćuczynienie/rekompensatę? Przeprosiliście, fajnie, ale miarka się przebrała po raz kolejny i trzeba czegoś więcej. Na pewno w magazynach macie stosy gadżetów, które rozdawaliście za free ludziom, którzy postanowili kupić EK w Empiku, bo jacyś frajerzy na gram.pl wykupili.
Ktoś z niebieskich rzucił ideę sklepiku wiedźmińskiego, w którym będą gadżety - zapewne w większości te, co już były rozdawane. Więc teraz są trzy opcje:
a.) szybko się zdecydujecie i dorzucicie po kufelku, torebce lnianej, smyczy mousepadzie do każdej paczki z resztą gadżetów z EK
b.) po raz kolejny zabulicie za przesyłkę i doślecie nam to w trzeciej partii
c.) po raz kolejny się na nas wypniecie
Proponuję opcję a.)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

jestem na forum dzis jeszcze jakiś czas wiec jeśli macie jakieś pytania dotyczące Wiedźmina
chętnie na nie odpowiem. Zachęcam też do przejrzenia innych wątkow w tematach wiedźmińskich.
Jest tam wiele cennych informacji które mogą odpowiedzieć na cześć waszych pytań.

Widać trudno odeprzeć argumenty z moich i Taschona postów?

I znów to samo brak INFORMOWANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:40, PioMrex napisał:

Widać trudno odeprzeć argumenty z moich i Taschona postów?

Najwyraźniej.
Zgadzam się z costim i jego przedmówcą LukeBhitem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29220&pid=505

My, którzy zamówiliśmy EK w preorderze, bo CDP zapewniał, ze to jedyny sposób na uzyskanie unikalnej edycji zostaliśmy najbardziej wydymani. Tyle.
Mam po raz kolejny pytać o gratyfikację, o której new miał być tydzień temu?

IMHO Mike tu powinien sie zalogować i sporządzić długą listę rzeczy, które nam dorzucą do paczuszek. Bo jak Mike napisze "nie wiem", to załamie się i zainstaluję sobie Cenzora specjalnie na witrynę gram.pl, a stronę Cenegi ustawię sobie jako startową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:03, axe1971 napisał:

1. Czy indywidualny numer EK to jedynie nadruk w "okienku" na pudle, czy coś więcej?
2. Czy aktualne są numery EK przypisane poszczególnym nabywcom po zakończeniu zamówień na pre-ordery?

P.S. Nikt na tym forum nie narzekał, że EK jest uboga, tylko - ze pomimo obietnicy CDP - jeszcze
jej nie ma ;)


Z tego co wiem numery pozostają niezmienne i sa przypisane do kupującego. Nic sie pod tym katem nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:03, axe1971 napisał:

1. Czy indywidualny numer EK to jedynie nadruk w "okienku" na pudle, czy coś więcej?

Jeszcze numerek ma być na rewersie medalionu (wg zapewnień jakiegoś niebieskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

1. 200 stronicowy Artbook

Fakt.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

2. Koszulkę wiedźmińską

Była wszędzie rozdawana.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

3. Medalion wiedźmiński

Fakt

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

4. Specjalna wersję gry karcianej

Była rozdawana.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

5. Mapę w dużym formacie na super papierze.

Papier wcale nie taki super ;)

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

6. Wypasione duże pudło na wszystkie elementy tej kolekcji...

No pudło ;)

A gdzie tapety które miały być na płycie dodatkowej? Czemu dorabiacie egzemplarzy, po tym jak już zapłaciliśmy za gry? Czemu konkurencja ma lepszą oferte niż producent? Nie opłaca się kupować na gram.pl. Prosty wniosek.
Czyli 130zł płacimy za medalion, adrtbook i pudło. Fakt te elementy są unikatowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:09, Taschon napisał:

> 1. Czy indywidualny numer EK to jedynie nadruk w "okienku" na pudle, czy coś więcej?
Jeszcze numerek ma być na rewersie medalionu (wg zapewnień jakiegoś niebieskiego).

Też samego co odpowiadał przed chwilą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:25, PioMrex napisał:

> 3. dostępność EK w sklepach vs. zamówienia w preorderze.
> Na początku napisze najważniejszą rzecz : Nikt nie planował i celowo przygotował takiej
akcji
> że zamówienia na gram EK przychodzą później niż do sklepów... Pierwotnie pierwsze egzemplarze

> miały trafic do rak fanów z Gram.pl. Przez opróżnienie produkcyjne dostali (wcześniej
niż inni
> gracze w Polsce) tylko wersję podstawową (która jest elementem całego pakietu) a potem
zostaną
> dosłane pozostałe elementy.
Jak istniał cień wątpliwości można było oficjalnie a nie skrycie mailami i wcześniej dać znać,
że mogą (nie muszą) być kłopoty. - BRAK INFORMACJI NA CZAS.

> To też wyjaśnialiśmy wcześniej i myślałem że jest to oczywiste. Sam to pisałem w swoich
postach
> tylko w innych wątkach.
Tak.

> Jest to dla nas sytuacja absolutnie niekomfortowa. Jak sami wiecie przyznaliśmy się do
niej
> , przeprosiliśmy za zaistniałą sytuacje i próbujemy ją jak najszybciej wyjaśnić...
> Niektórzy z Was zachowają sie tak jakby CDP schowało głowę w piasek i od kilku dni nie
udzielało
> Wam odpowiedzi w tych tematach, co jest nie prawdą. CDP jak i gram udzielał sie na forum
i
> odpowiadał na wasze pytania po kilka razy na ten sam temat czasami.
Tyle, to już wiemy, a nie wiemy co dalej ja ciągle nie wiem jaki będzie nr nadania drugiej
paczki! od tygodnia, a paczka musi dojść do wtorku bo potem wyjeżdżam i wiele osób tak robi,
bo wiadomo jakie są święta.
A jak numeru nadania nie będę znał szybko to nie zdążę uprzedzić Mastershit, że mają dać kurierowi
popołudniowemu, abym dostał po pracy bo inaczej nie odbiorę we wtorek (bo podstawka była następnego
dnia) i pewno wróci do was i będę czekał znów nie wiem ile!!!!

> Samą sytuacja z informacjami opublikował tez sklep gram.pl i rozesłał do zainteresowanych
osób.
Za późno, wątpliwości były wcześniej i wtedy trzeba było to zrobić.


> Nie wiem skąd tyle złości czasami w Waszych postach. Mamy wspaniałą gre która w końcu
możemy
> sie pochwalic innym graczom na całym świecie. (BTW niektórzy wciąż gryzą paznokcie bo
nie grali
> jeszcze w Wiedźmina, a a bardzo by chcieli-premiera Wiedźmina w Stanach np. dopiero 30.X)

> Zdarzyło nam sie potknięcie które staramy sie szybko naprawić. (wysyłki EK), mogło sie
ono
> zdarzyć dokładnie każdemu (i co więcej zdaża sie :) tez innym)
Zobacz ten mój post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29210&pid=252.
ile razy można tak być obskoczonym?

> Nie zmieni to faktu że edycja polska zarówno EK jak i wydania podstawowego jest najbogatsza

> na świecie! (przy atrakcyjnej cenie).
> Spójrzcie na to pod tym kątem ...
Tak widzimy to, ale nadal jesteśmy niedoinformowani, np. co z tą gratyfikacją od tygodnia to
ustalacie a na koniec rzucicie ochłap, myślisz że to poskutkuje?


1. Informowanie graczy.

Mail poszdł do zainteresowanych w sobotę o ile pamiętam, 1 tydz przed premierą. Jak pisałem wcześniej do piątku nie było wiadomo czy zdążymy z produkcja, bo waliczylismy o to by nie było opróżnienia .

2. Co dalej?
Sklep gram.pl powinien Was poinformować (podejrzewam że już w poniedziałek) jaki jest status wysyłek i kiedy bedą realizowane (nie czytałem innych wątków i może juz to zostało powiedziane)

3. Link do twojego Watku....

Och ... czy innym nie zdarzają sie potknięcia? czy inni nie popełnia błędów,?
Pytanie na koniec : Jaki dystrybutor gier w Polsce tak szybko reaguje i tyle rozmawia ze swoimi fanami/ klientami??? Który z dystrybutorów (w ogole z firm) podsyła gratisy za swoje potknięcie??? CDP jest jednym z niewielu który daje jakieś gratyfikacje za zwoje błedy/potknięcia. Nie ma to nic wspólnego z "obsobaczeniem"

Jak sie przez chwile zastanowicie to jednak z nami nie jest tak najgorzej...;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:12, SzaacH napisał:

Och ... czy innym nie zdarzają sie potknięcia? czy inni nie popełnia błędów,?
Pytanie na koniec : Jaki dystrybutor gier w Polsce tak szybko reaguje i tyle rozmawia ze swoimi
fanami/ klientami??? Który z dystrybutorów (w ogole z firm) podsyła gratisy za swoje potknięcie???
CDP jest jednym z niewielu który daje jakieś gratyfikacje za zwoje błedy/potknięcia. Nie ma
to nic wspólnego z "obsobaczeniem"

Jak sie przez chwile zastanowicie to jednak z nami nie jest tak najgorzej...;)

Cenega. Ich obsługa klienta jest o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:12, SzaacH napisał:

Och ... czy innym nie zdarzają sie potknięcia? czy inni nie popełnia błędów,?

Rzeczywiście, to uzasadnienie...

Dnia 28.10.2007 o 18:12, SzaacH napisał:

Pytanie na koniec : Jaki dystrybutor gier w Polsce tak szybko reaguje i tyle rozmawia ze swoimi
fanami/ klientami??? Który z dystrybutorów (w ogole z firm) podsyła gratisy za swoje potknięcie???
CDP jest jednym z niewielu który daje jakieś gratyfikacje za zwoje błedy/potknięcia.

No to proszę wymienić, bo tego próbuję się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować