Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - nici z powieści

77 postów w tym temacie

Haha, dla mnie to dziwne. Faktycznie to bardzo głupi wykręt, bo przecież można by jakoś upierać się przy swoich postanowieniach i nie odpuszczać tak szybko tej trylogii tylko dlatego, że jakaś grupa pseudo potomków asasynów przyszła i zrobiła wielkie halo. Dziwne, że Steven Barens nie ubiegał się o swoje prawa i tak szybko wydał decyzją o zaprzestaniu pracą nad trylogią. Chyba, że owi asasyni mieli naprawdę mocny argument ... tylko jaki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 09:26, CaRd1991 napisał:

Ciekawe jakich argumentów użyła ta sekta Ismaeli :D

Takich jak Altair w ostatnim trailerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie to sobie do pokoju gościa który pisze książkę wskakuje takich 5 Altairów z bronią i mówią żeby zmienil treść książki ,ja bym się zgodził :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście głupia sytuacja. Chętnie poczytałbym książkę (chociaż dla polskich fanów to i tak bez różnicy, nikt nie wydaje u nas książek Setevena - przynajmniej nie wszystkich), dowiedziałbym się więcej o bohaterze gry. Barnes nieźle pisze, jego "Dzieci Beowulfa" (niedawno udało mi się zdobyć ang. wersję) i Star Warsowy "Spisek na Cestusie" naprawdę fajnie się czytało, jestem pewny, że nie inaczej byłoby z Assassin''s Creed.
Cała ta historia wydaje mi się naciągana, jakaś sekta przychodzi do studia Ubisoftu i chce żeby zmienili treść książki... Dziwne, i albo okaże się, że napisze to ktoś inny, albo jest to nietypowy chwyt i Trylogia ukaże się później, a Barnes wystąpi pod pseudonimem. :)
Wierzę, że taka sekta istnieje, ale nie działa działa jak... ech... ich przodkowie, może za dużo haszyszu spożywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przyszli w białych szmatach opięci w jakieś jasno skórzane pasy i powiedzieli: Nie wydawaj książki jeżeli życie twe miłe... <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jeżeli to prawda, to trzeba UbiSoft zrozumieć - przecież z tymi hinduskimi fanatykami nigdy nic nie wiadomo, nic dziwnego, że się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to od kogo?! A jak myślisz, po co im ten cały haszysz?? Ano żeby z przodkami gadać to im jeden z drugim pracę fundnęli... :D „Oczyśćcie nasze imię z pomówień” rzekł głos zza światów. I wszystko jasne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 09:00, Gol Galad napisał:

Co za ludzie...
W sumie, to ja mógłbym powiedzieć, że po prostu oni kłamią. Może chociaż przedstawiliby jakiś
sensowny dowód swego pochodzenia, co?


napewno takowy przedstawili, gdbyby byla to zgraja oszołomow wydawaca by ich olał - a tak kto wie, jak do dzis mamy w europie zakony rycerskie z czasow sredniowiecza (maltański ? nie jestem pewien - ale pare napewno do dzis dziala), wiec dlaczego nie miala by istniec grupa ktorej poglady sa wciaz akutalne ? Sa fanatykami religijnymi wiec "chwalebna" historie o przodkach sprzed 1000 lat zapewne przekazuja caly czas, zapewne "militarnie" juz sie nie angazuja (ale kto wie, moze samobojcy z bombami?), ale ideologicznie w dobie terroryzmu pasuja idealnie.

Dnia 02.11.2007 o 09:00, Gol Galad napisał:

Normalnie to raczej tak, jakbym się ogłosił , że jestem potomkiem Księcia Persji i nie chcę
filmu/kolejnej gry o nim. :P
(ciekawe czy by się zgodzili... xD)


normalnie to moze przestan pisac głupoty i czasem sie zastanow -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFl , LoL , buahahaha. Moim zdaniem historyjka jest zmyslona , a książka się nie ukaże , bo uznano , że nie przyniosłaby zysków , lub w ogóle nie została napisana , a już za późno na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować