Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - premiera w styczniu

133 postów w tym temacie

Po co to w ogóle polonizować ? Castle -> Zamek Hero -> Bohater Monster-> potworek

Jak ktoś czegoś więcej potrzebuje albo nie rozumie to niech się wyposaży w słowniczek i heja.

Za moich czasów ; ) to przynajmniej wszystko było po angielsku i przez kontakt z językiem od bardzo dawna był z grania jakiś wymierny plus.

Bardzo często nie da się po prostu przebić lektorów angielskich - vide Diablo 1 - czy ktoś sobie wyobraża inny głos Pijaka Farnama, Adri czy Caina ??
Dajcie wersję angielską, a nie robicie z ludzi matołków co nie rozumieją ojczystego w branży IT języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pewnie i tak ta polonizacja nie będzie stała na najlepszym poziomie. Skoro jednak CDP chce przespać sezon zimowy, jakąż możemy mieć doniego pretensję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Tutaj mogę się obrazić na dział lokalizujący gry. Dlaczego mi to robicie? To miała być gra przy której miałem spędzić długie, świąteczne wieczory. Zwiodłem się. Ehhh... ale i tak z entuzjazmem czekam na realizację mojego pre-orderu, nieważne kiedy on nastąpi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to chyba raczej niemożliwe, by pozostawili wersję angielską. Trochę chyba głupio by było, kiedy podstawka by była - po polsku, 1 dodatek - po polsku, a 2 dodatek - po angielsku. Wtedy to dopiero CDP narobiłoby zamieszania xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie nam chociaż dostęp do wersji angielskiej, a później umieśćcie spolszczenie. Poza tym, jak czegoś się nie umie zrobić dobrze, to lepiej się za to nie brać - mam nadzieję, że HVi i dodatki będzie wydawać Cenega ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie, Cenega nie zalicza aż takich wpadek, wydają gry z niewielkim opóźnieniem w stosunku do światowych premier, juz przejęli wydawanie Settlersów, wydali też Obliviona,a przecież Morka miał jeszcze CDP... jak tak dalej pójdzie to wszystkie ważniejsze firmy będą zlecać wydanie gier w Polsce Cenedze, bo się poprostu przykładają do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec jezeli mamy juz tak dlugo czekac, to moze dla tych ktorzy zamowili juz przed planowana pierwsza premiera beda jakies gratisy?:D
tylko nie w postaci HoMaM 1-4 bo to wiekszosc pewnie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... :-(

No, ale co można zrobić? Gra zapowiada się świtnie, więc nie popędzam, ważne aby polonizacja była dobra i nie psuła rozgrywki. Zresztą, jak zawsze mówi Blizzard? "Gra będzie wydana, kiedy będzie gotowa"? Widzę dobry wpływ Zamieci dla innych twórców (polonizatorów?). ;-)

P.S.: To był komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno...

Cenega nie zalicza takich wpadek... Zalicza gorsze!

Mam w domu dwa PoP: TTT. Jedna wersja jest Polska, druga Amerykańska...

Zbanowano by mnie za trzymetrową listę niedoróbek w polonizacji! I to nie chodzi o język! Cenega zmieniła niektóre pliki gry, powodując liczne błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO SKANDAL!!! Najpierw podaj na homm5.gram.pl że premiera ma być 28grudnia a teraz to!!! Nie zdziwi mnie jeśli w późniejszym terminie premiera znów się przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Późno, późno...ale tanio ;] Dobrze, że nikt nie życzy sobie za dodatek 100 zł tylko rozsądną kwotę. A jednak HoMM V to już nie to samo co moja najukochańsza III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŻE NIBY CO!? W styczniu!? To może od razu na czerwiec przełóżcie, na urodziny sobie kupię! Noż do jasnej chole... wy, to już jest gruba przesada! Wy sobie jaja robicie, czy jak? To tylko obsuwa o 2 miesiące, nie ma się czym przejmować... To była kropla, która przelała czarę goryczy. W tyłek se wsadźcie te wasze polonizacje, załatwię sobie na ebay''u wersję angielską.

Profesionalne podejście do klienta... to już nawet śmieszne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej... to może przesuńcie na Wielkanoc?
Albo zmieńcie tytuł na Nieprawi Szubrawcy? Będzie jeszcze weselej. A Dzikie Hordy zamawiam juz jutro. Wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:28, hub22 napisał:

No własnie, Cenega nie zalicza aż takich wpadek, wydają gry z niewielkim opóźnieniem w stosunku
do światowych premier,


A kolega to już nie pamięta jak Cenega jedną za drugą polonizację "waliła"? I gromy się sypały zarówno ze strony graczy jak i ze strony branżowców. A jak czekaliśmy na klub wieki bez informacji to też było ok? Oczywiście należy uczciwie przyznać, że od pewnego czasu firma się bardzo podciągnęła, poziom wzrósł i gry od Cenegi aż miło jest kupować. Warto jednak pamiętać, że Cenega również zaliczała takie wpadki i to nie było w erze kamienia łupanego, tylko jeszcze całkiem niedawno.

Oczywiście ja w tym momencie nie zamierzam bronić CD Projektu, bo to co CDP ostatnio wyprawia z grami to rzeczywiście niezły bałagan, ale warto pamiętać, że Cenega też miała taki okres i tak jak wspomniałem to nie było wieki temu.

>jak tak dalej pójdzie to wszystkie ważniejsze firmy będą zlecać wydanie

Dnia 20.11.2007 o 20:28, hub22 napisał:

gier w Polsce Cenedze, bo się poprostu przykładają do swojej pracy.


Od pewnego czasu rzeczywiście się przykładają i rzeczywiście miło się kupuje ich gry. Natomiast realizacja wspomnianego przez Ciebie scenariusza jest dla nas graczy najgorszą z możliwych rzeczy. Brak konkurencji tj. megahity tylko u Cenegi to bardzo prosta droga do ewentualnego spadku jakości i/bądź wyższych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować