Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie kolejny Deus Ex!

40 postów w tym temacie

wiadomość świetna, choć nienowa - od jakiegoś czasu chodzą słuchy o trzeciej części. dla mnie najważniejsze jest pytanie: na której części zamierzają wzorować się twórcy. bo jeśli na dwójce, to ja odpadam. mam nadzieję, że nie popełnią tego błędu i przeniosą cały mechanizm rozgrywki z pierwszej części. deus ex to genialna, do dzisiaj wyśmienicie grywalna pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem Spaykiemu, który z powodu tej wiadomości na tyłku usiedzieć nie może: zieeew.

Podnieta jakby co najmniej Maxa Payne'a 3 zapowiedzieli. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie taka jak jedynka to ok, Jeśli taka jak Invisible War, to niech lepiej sobie odpuszczą i gracze też. Część 1 skończyłem kilka razy, cz 2 nie doszedłem nawet do końca... Poszatkowane lokacje klaustrofobiczne wręcz bym powiedział, kilometry biegania, niespodziewane końce rozdziałów bez możliwości powrotu do wcześniejszych miejsc (choć to było też w jedynce, ale tam końca rozdziału można się było spodziewać) itd. itp. Gra dna nie sięgnęła co prawda, ale otarła się o dno głębokiego rowu. Ale bądźmy dobrej myśli. Wtedy gry (thief 3 też ale jemu przynajmniej pozostał klimat, choć poszatkowali lokacje jak IW) były dostosowywane do ówczesnych konsol, a dziś choćby poszli tą samą ścieżką, to obecne konsole potrafią na tyle dużo, że może nie być tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deux Ex 3. Bomba. Trailer jest świetny. ;) Mam nadzieję, że ekipa da radę i po Invisible War seria powróci do lat świetności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 11:03, Domek napisał:

Jak już napisałem Spaykiemu, który z powodu tej wiadomości na tyłku usiedzieć nie może: zieeew.


Podnieta jakby co najmniej Maxa Payne''a 3 zapowiedzieli. ;)))


E tam Max Payne, gra była fajna miała parę niezłych bajerów ale w porównaniu do Deus Ex prezentował sie słabo.

Co do samego newsa to samą trzecia część Deus Ex oraz to ,że robi ją studio eidos z Montrealu zapowiedziano już jakiś czas temu (z 2 miesiące albo i więcej). Teaser na natomiast jest nowy tak samo jak wiadomość ,że pracę nad grą już ruszyły pełna parą. Z teasera i artykułu na temat business planu studia w montrealu można wnioskować ,że chcą zrobić godnego następce jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<użytkownik dostał permanentnego zawieszenia na okres kilku - kilkunastu minut>
[Najlepiej gdyby grę robiono do końca co najmniej 2009r. 24 miechy to zbyt mało] (takie sobie rozmyślenia)

Cholera trailer wygląda ciekawie, wnioskować mogę że 3 będzie o początkach ludzkości i tym w co mogą się zmienić. Ale zaczekam, jeśli równocześnie wyjdzie ze Starcraftem2 (i/lub z DNForever :P) to oleję nawet najgłośniejsze tytuły i kupię ją. Oby tylko nie skopali silnika, i nie uprościli gry (jedna amunicja do wszystkich broni). <hedbanging>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falout 3 się robi (aczkolwiek pewnie daleko mu będzie do pierwowzoru), Deus Ex 3 też jak widać powstaje (tu może być lepiej). Mnie w tym zestawieniu Diablo brakuje tylko, bo na Baldur''s Gate to nawet nie liczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, bardzo się z tego cieszę :), może będzie lepszy od poprzednika ale oby nie gorszy :(. No nic, zobaczymy co nam czas przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po premierze (pierwszej części gry Deus Ex) w 2000 roku tytuł został oceniony bardzo wysoko, więc mamy pełne prawo tworzyć trzecią odsłonę. Wszyscy jesteśmy tym faktem podekscytowani".
Hmm dosć dwuznacznie można to interpretować. Być moze chłopaki chcą wrócić do korzeni dlatego nie wspominają o dwójce. A być moze chcą tylko kaę wydłubać z rynku, dlatego nie wspominają o dwójce. Ktoś sobie chwali dwójkę? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować