Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

>jaka to przyjemność - obejrzeć wszystkie odcinki na raz. Nie

Dnia 10.10.2006 o 19:13, Seqiu napisał:

lepiej delektować się każdym nadchodzącym serialem ? ;)
Ja żyje od czwartku do czwartku oczekując godziny 20.20. ;)


Ja tak samo !! Nienawidzę nie miec na co czekac. A tak mam LOST''a w kazdy czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:13, Seqiu napisał:

nawet jak by to było legalne, to jaka to przyjemność - obejrzeć wszystkie odcinki na raz. Nie
lepiej delektować się każdym nadchodzącym serialem ? ;)
Ja żyje od czwartku do czwartku oczekując godziny 20.20. ;)

Ehh. Ile można powtarzać. To jest legalne. W tej chwili na terenie RP nielegalne jest pobieranie Lost1. Lost 2 jest nadal utworem nieopublikowanym i można ciagnać śmialo, bo ustawa go nie chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:01, sodolis napisał:

Szczytem realizmu była sama katastrofa;D samolot łamie się wpół w powietrzu ( chociaż w sumie
na trzy: główna grupa, grupa Anny Lucii, oraz kokpitz pilotem), obie części spadają na tej
samej wyspie


Wg. mnie to przez ten elektromagnes który jest w bunkrze się rozbili.
UWAGA !! JEŚLI NIE CHCESZ WIEDZIEĆ CO W NAJBLIŻSZYCH ODCINKACH TO NIE CZYTAJ DALEJ !!
Siostra widziała całą 2 serię i mówiła że w jednym odcinku nie wpisali kodu i przez to moc magnesu się zwiększyła i mieli przez to jakieś kłopoty. Podobno też w późniejszych odcinkach ten koleś z bunkra wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:01, sodolis napisał:

także jedynym zakończeniem jakie trzymałoby ten klimat byłoby- wszyscy budzą się w samolocie
jakby nigdy nic/sen) nawet ci co zgineli na wyspie:D happy end


A po tym zaraz rozbijają się na wyspie i przeżywają wszystko to co im się śniło :D ... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:32, Vidmol napisał:

> Szczytem realizmu była sama katastrofa;D samolot łamie się wpół w powietrzu ( chociaż
w sumie
> na trzy: główna grupa, grupa Anny Lucii, oraz kokpitz pilotem), obie części spadają na
tej
> samej wyspie

Wg. mnie to przez ten elektromagnes który jest w bunkrze się rozbili.

miałoby to sens, wkońcu to nie pierwszy samolot który tam spadł;) a jak byś wytłumaczył ten statek na środku wyspy z tego co pamiętam był z drewna ;P może czarna chmurka go przyniosła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy samym magnesie przyciąga tylko lekki łańcuszek na szyję, to jak miałby ściągnąć samolot z kilku kilometrów :D. Chyba że to jakaś broń i można nią sterować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:49, sodolis napisał:

Skoro przy samym magnesie przyciąga tylko lekki łańcuszek na szyję, to jak miałby ściągnąć
samolot z kilku kilometrów :D. Chyba że to jakaś broń i można nią sterować

Oczywiście, że można - poprzez rdzeń ferromagnetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:38, mallard napisał:

Nie, nie koniecznie. Być morze jakaś fala tsunami porwała statek i zaniosła go w głąb wyspy.


No nareszcie, pierwsza rzecz w tym serialu która ma logiczne/naturalne wytłumaczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Jak wiesz na tym statku był dynamit, więc na pewno nie był tam wcześniej, niż z 1800. Po za tym 200 lat to nie dużo i jakieś ślady tsunami były by widoczne. Po za tym, statek był dość dobrze zachowany, co w roślinności tropikalnej i związanej z nimi klimaty jest raczej ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:55, mallard napisał:

Po za tym 200 lat to nie dużo i jakieś ślady tsunami były by widoczne.


nie zapominajmy że to jednak dżungla, nawet gdyby były jakieś ślady to i tak w końcy znikłyby pod warstwą zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:38, mallard napisał:

Nie, nie koniecznie. Być morze jakaś fala tsunami porwała statek i zaniosła go w głąb wyspy.


Bądź z biegiem czasu ( to około 200 lat pewnie ) wyspa się tak jakby przekształciła. Statek prawdopodobnie mógł stać na brzegu, lecz w skutek działania sił/czynników zewnętrznych, znajduje się teraz w tym miejscu środek wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: Poczekamy, zobaczymy.
Jeszcze ze 3 serie i wszystko się wyjaśni.
A jak myślicie? Kim są ci dzicy ludzie z wyspy i po co porywają silnych i zdrowych ludzi oraz dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 21:39, Vidmol napisał:

A jak myślicie? Kim są ci dzicy ludzie z wyspy i po co porywają silnych i zdrowych ludzi oraz
dzieci ??


Być może są to ci ludzie ze statku ? Znaczy potomkowie tych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:39, Seqiu napisał:


> A jak myślicie? Kim są ci dzicy ludzie z wyspy i po co porywają silnych i zdrowych ludzi
oraz
> dzieci ??

Być może są to ci ludzie ze statku ? Znaczy potomkowie tych ludzi ;)


Ciekawa teoria.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:39, Vidmol napisał:

Jedno jest pewne: Poczekamy, zobaczymy.
Jeszcze ze 3 serie i wszystko się wyjaśni.
A jak myślicie? Kim są ci dzicy ludzie z wyspy i po co porywają silnych i zdrowych ludzi oraz
dzieci ??

Nie chcę was martwić ale... Niedawno czytałem że Ci co serial "lost" wymyślili chcą zrobić Film na jego podstawie, chcą go nakręcić czy tam poskładać po zakończeniu wszystkich serii.Film ma powstać około w 2010 lub 2011:D:D
Chyba więcej niz 3 serie beda..Mam nadzieje że serial się nie popsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:43, Mgr.baton napisał:

> Jedno jest pewne: Poczekamy, zobaczymy.
> Jeszcze ze 3 serie i wszystko się wyjaśni.
> A jak myślicie? Kim są ci dzicy ludzie z wyspy i po co porywają silnych i zdrowych ludzi
oraz
> dzieci ??
Nie chcę was martwić ale... Niedawno czytałem że Ci co serial "lost" wymyślili chcą zrobić
Film na jego podstawie, chcą go nakręcić czy tam poskładać po zakończeniu wszystkich serii.Film
ma powstać około w 2010 lub 2011:D:D
Chyba więcej niz 3 serie beda..Mam nadzieje że serial się nie popsuje.


Też tak czytałem chyba w "Filmie" .
Miały by 3 serie i film. Ale podobno producent podpisał umowę na 5 serii bez żadnego filmu.
Chociaż wybrałbym się do kina na "LOSTa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się chętnie wybrał..Ale żeby się nie zrobiło teraz z tego serialu jakiejś "brazylii" :D Wiadomo o co chodzi:D
np. Przez 20 odcinkow Jack wiąże buta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować