Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dopiero teraz 2 sezon na DVD w Polsce...

Według mnie dużo lepiej się ogląda w 16:9 niż 4:3 jak to jest na TVP. Jak emitowali pierwszą część ostatniego odcinka 2 sezonu to wtedy było 16:9. Nie wiem co to za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dziś możemy obejrzeć odcinek 9 i 10.
Jak każdy serial z typu (Prison Break, Heroes, no i właśnie LOST) będzie co raz to bardziej pomieszany, aby to można było nakręcić więcej odcinków i zgarnąć większe pieniądze :). Z tego powodu też wiele osób zaprzestało oglądania takich seriali, ale chyba jednak większość nadal dobrze się bawi oglądając serial?
Sam oglądałem z sezonu 3-ciego pierwszych sześć odcinków poza premierą w TVP (wcześniej), ale teraz trzymam się polskiej telewizji.
Zaczyna się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się trzecia seria lostów podoba.. jak i 3 sezon Prison Break uważam za udany na razie. Nie wiem czemu ludzie opuszczają seriale. Bo w każdym trafiają się złe lub nawet bardzo złe odcinki.

Sowyer rządzi :P (sorki za błąd jak źle napisałem:) i Sayid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowsze informacje ze świata Zagubionych.

- Obecnie trwają zdjęcia do 4 odcinka czwartego sezonu.
- Głównym bohaterem 5 epizodu będzie najprawdopodobniej Desmond. Producenci szukają brytyjskich aktorów, którzy mogliby wcielić się w role żołnierzy.
- Producenci przewidzieli fakt, że Malcolm David Kelley (Walt) będzie rósł szybciej, niż kręcony będzie serial. Wszystko przebiega zgodnie z ich planem.
- O tym, czy Kate jest w ciąży dowiemy się w 4 epizodzie. Będzie to najprawdopodobniej odcinek z jej retrospekcjami/flash forwardami.
- Producenci zapowiadają, że nie zawsze od razu jasne będzie, czy oglądamy przeszłość, czy przyszłość danego bohatera. Według Cuse''a będzie to część zabawy związanej z sezonem czwartym.
- Według informacji jakie zdobył kanał Sci Fi LOST wróci na antenę ABC 6 lutego przyszłego roku. Nie musicie sprawdzać, to środa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:15, MajorZero napisał:

- Według informacji jakie zdobył kanał Sci Fi LOST wróci na antenę ABC 6 lutego przyszłego
roku. Nie musicie sprawdzać, to środa.

No to fajnie... :/ Poczekamy sobie jeszcze kilka miesięcy. Przez ten czas na szczęście możemy sobie umilić czas "Prison Breakiem", choć ten staje się już strasznie nudny i po prostu głupi. Zero nowych pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wczorajsze 2 odcinki byy strasznie nudne, nie wiem moze tylko dla mnie. Ostatni fajne odcinki to byy z Desmondem i Hugo - ten z tym samochochocem - jeden z lpeszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wczorajsze odcinki były świetne, dużo świeżości wniosły, dużo nowych informacji. Najpierw nie lubiłem Bena i jego ekipy, teraz zaczynam zmieniać zdanie. Nadal nie wiemy, co jest przyczyną, że tam są, że prowadzą jakieś badania. No i Juliet - z jednej strony wiem, że ona chce wrócić, że ma dobre serce, a z drugiej nadal pracuje dla Bena i próbuje zdobyć zaufanie naszych Robinsonów. Strasznie mnie zastanawia ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądam Lost już drugi raz i rzeczywiście ten odcinek to jeden z lepszych ogólnie to końcowe odcinki stoją na lepszym poziomie.Mogło się podobać to zakończenie jak Ben tłumaczy co ma robić u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:19, Galadin napisał:

Dla mnie to wczorajsze odcinki były świetne, dużo świeżości wniosły, dużo nowych informacji.
Najpierw nie lubiłem Bena i jego ekipy, teraz zaczynam zmieniać zdanie. Nadal nie wiemy, co
jest przyczyną, że tam są, że prowadzą jakieś badania. No i Juliet - z jednej strony wiem,
że ona chce wrócić, że ma dobre serce, a z drugiej nadal pracuje dla Bena i próbuje zdobyć
zaufanie naszych Robinsonów. Strasznie mnie zastanawia ten fakt.



popatrz na date mojego postu. Chodziło mi o wczesniejsze 2 odcinki, te ostatnie mogą być nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 18:56, szoszosz napisał:

popatrz na date mojego postu. Chodziło mi o wczesniejsze 2 odcinki, te ostatnie mogą być nawet

ale przecież on nie odnosił się do twojego posta tylko do odcinków z 25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj TVP zamiast jednego odcinka nadało Odcinek specjalny "Odpowiedzi". Dzięki nie mu wiemy, że:

-Wyspa nie jest piekłem
-Koń którego widziała kate to czarny dym (czasem przybiera on postać czegoś powiązanego z przeszłością danej osoby)

Jak wam się podobał się ten odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:28, Master Miroy napisał:

Wczoraj TVP zamiast jednego odcinka nadało Odcinek specjalny "Odpowiedzi". Dzięki nie mu wiemy,
że:

-Wyspa nie jest piekłem
-Koń którego widziała kate to czarny dym (czasem przybiera on postać czegoś powiązanego z przeszłością
danej osoby)

Jak wam się podobał się ten odcinek?

Mi bardzo jednak nadal nie wiem co to jest czarny dym "Lostzilla"
A może ktoś wie kiedy IV sezon będzie w TVP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować