gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 14:02, wilkas napisał:

dostawać, jakie komplementy uwielbiają sluchać i w ogóle takie sprawy...


A''propos komplementów to podobno najmocniejszą bronią jest docenić w człowieku to, czego on sam nie jest pewien.
Tzn. mówieniem ślicznej dziewczynie że jest ładna niewiele się zyska bo ona o tym świetnie wie i każdy jej to powtarza, ale że jest dzielna i odwazna już nie każdy jej powie :)
Podobnie gość z siłowni wie że jest silny ale już że jest bardzo mądry to nie tak często słyszy.

Podobno.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, takie coś, jak jednorazowe przeklęcie - to jest nic ! Ja mówię o takim czymś : rozmawia taki ktoś i co drugie slowo - ***. Czasem jak się trafi - to nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do języka nastoletnich dziewczyn to się zgodzę. Sam jechałem autobusem i wsiadły dwie I Licealistki. Dosłownie co trzecie słowo to k****.

Ostatnio znalazłem dość ciekawy sposób na poznanie charakteru dziewczyn. Mianowicie www.epuls.pl. :) Poszukałem i znalazłem profile przedstawicielek płci pięknej, które wzbudziły moje zainteresowanie :D Napisałem PW, otrzymałem numery GG i rozpoczęły się anonimowe znajomośći, w których mój wygląd nie ma znaczenia. Dzięki temu "zabiegowi" wiedziałem, które dziewczyny patrzą tylko na wygląd, a które bardziej dbają o charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za te porady, na pewno skorzystam :) Hmmm Już nawet raz zrezygnowałem dla Niej z meczu... to chyba dobrze nie? Staram się nie używać wulgaryzmów w obecnośći dziewczyn, bo wiem że one tego nie lubią. To jest rzeczą wiadomą. W sumie to nikt tego nie lubi. I jeszcze raz dzięki za wskazówki. Jak jeszcze coś sobie przypomnisz to pisz, chętnie poczytam. Właśnie ten temat jest bardzo długi i nie chce mi się całego przeszukiwać. Były juz tutaj podobne pytania? Jesli tak to na której stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:02, wilkas napisał:

Mam wielka prozbe do wszystkiich forumowiczów (głownie forumowiczek) wypowiadających się w
tym temacie. Mam takie pytanie : Co dziewczyny lubią najbardziej? CZyli chodzi mi o to co lubia
dostawać, jakie komplementy uwielbiają sluchać i w ogóle takie sprawy... Co sprawia im przyjemność?
Wiem, że to zalezy od dziewczyny, ale prosze o takie głowne porady, wskazówki... Z góry dzieki.


Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. Każda kobieta lubi je dostawać ito chyba bez względu na wiek. No chyba że Te bardzo młode lubią coś innego.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 08:02, fx22 napisał:

> Mam wielka prozbe do wszystkiich forumowiczów (głownie forumowiczek) wypowiadających się
w
> tym temacie. Mam takie pytanie : Co dziewczyny lubią najbardziej? CZyli chodzi mi o to
co lubia
> dostawać, jakie komplementy uwielbiają sluchać i w ogóle takie sprawy... Co sprawia im
przyjemność?
> Wiem, że to zalezy od dziewczyny, ale prosze o takie głowne porady, wskazówki... Z góry
dzieki.

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. Każda kobieta lubi je dostawać ito chyba bez względu na
wiek. No chyba że Te bardzo młode lubią coś innego.
Pozdrawiam.


Wiem wiem akurat to wiem. Ale wiesz wole się zapytać starszych kolegów i koleżanek. To może coś jeszcze mi podpowiedzą. Oczywiśćie wszystkiim, nie tylko mi, bo mysle, że kazdy skorzysta z tych wskazówek. Dziękii za wszystko, ale mowie, jesli ktos bedzie mial coś do powiedzenia to prosze o nastepne wskazówki. Np. podać jakas sytuacje i jak się w niej zachować. To tylko przyklad. I nie mowcie, że jak już go przytoczyłęm to żebym podał konkretna sytuacje. Jak mi się coś nasunie na myśl to na pewno napisze. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam wszystkich miłych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny przede wszystkim lubią kolesia z humorem:P jak bedziesz sypal dowcipami(oczywiscie tymi dobrymi:P) to nie powinienes miec zadnych klopotow:D....
no tak tak...nie kazda dziewczyna NAJBARDZIEJ ucieszy się z np. kwiatka;) w moim przypadku np. nowa gra komputerowa;) <---nie no zartuje:D kwiatek it''s number one oczywiscie :D no i ewentualne serenady pod oknem xD ale niekoniecznie na gitarze(moze byc na flecie;) )

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czego tak naprawdę dziewczyny chcą?? Może najpierw opowiem historię moją a potem zadam to pytanie, które napewno będzie skierowane do dziewczyn ;)) Otuż to w te wakacje zuciła mnie dziewczyna co było dla mnie wielkim zaskoczeniem i ciosem prosto w serce żuciła mnie dla innego chociaż tego zabardzo nie rozumiem, gdyż zawsze mówiła mi, że jest ze mną szczęsliwa, że niczego jej nie brakuje zresztą ja również tego nie wyczułem, że czegoś jej brak czy coś odemnie by chciała więcej. Poprostu pojechałem do niej żeby zabrać ją na wycieczkę a ona zrobiła mi awanturę z niczego ja zaskoczony nic nie odpowiedziałem lecz tylko się wpatrzyłem w nią po czym spytałem ją spokojnym tonem czemu na mnie krzyczy co ja jej złego zrobiłem. Lecz usłyszałem wyzwiska i wyklinanie pod moim adresem. Powiedziała mi, że nie chce mnie więcej widzieć na oczy i od tamtej pory się nie widzielismy a nawet nie rozmawialiśmy. Więc zadaje jeszcze raz to pytanie czego wy dziewczyny oczekujecie lub chcecie tak naprawdę od chłopaka co?? Wiem nie wszystkie dziewczyny są takie ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm mam takie pytanie, które zadałem już w innym temacie :"Jak podrywać?" czy coś w tym stylu. A mianowicie chodzi mi o klepanie dziewczyn po tyłku. Czy jakiieś forumowiczkii mogłyby mi odpowiedzieć na pytanie : czy dziewczyny to lubią? Bo wiele razy widziałem, że niektorzy chlopacy tak zaczynają znajomośc, która pozniej przeradza się w coś poważniejszego. Ja tego klepania nie rozumiem. Oczywiśćie jestem chłopakiem i jestem jak najbardziej za tym...ale nie wypada tak robić...chyba. Dlatego zadaje te pytanie również tutaj, bo nie znam na nie odpowiedzi, a chciałbym poznać, żeby pózniej nie musiał sięwstydzić tego co zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dzisiaj tak rozmawiałem z kolegą i z koleżanką właśnie na temet relacji damsko-męskich, to usłyszałem jedną ciekawą historię: kiedy temu właśnie koledze spodobała się pewna dziewczyna, to zaczął prawić jej komplementy, że ma piękne oczy itd. Ta poczuła się jakby urażona, na co on odpowiedział: "to może byś się ucieszyła, gdybym powiedział Ci, że masz fajną dupę?!". I ucieszyła się... Więc są różne typy kobiet - niektóre lubią po prostu takie bardzo dosadne komplementy i zachowania, inne za tym nie przepadają i lubią, kiedy powie się im że mają piękne oczy. Tyle z moich spostrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostro... Ale to jest chore!!! Zeby stać z dziewczyną i klepać ja po tylku albo powiedzieć: "masz fajną dupe". Normalnie to się w głowie nie mieści. Co to się teraz porobiło... Czy mogą sięna ten teamt wypowiedzieć jakikes forumowiczki?? Mam nadzieje, że kieidyś mi ktos na to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie zachowanie zależy od wychowania i kultury dziewczyny. Jeśli ja bym tak powiedział lub uczynił , to przez tydzień chodziłbym z podbitym okiem lub (nie wiem co lepsze) byłbym bez dziewczyny...:( A jak widać coraz mniej jest dziewczyn którym takie "komplementy" nieopdowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mnie matwi, bo powiedzmy sobie szczerze, że z takimi tekstami poprostu nie wypada operować. Nie wiem co dziewczyny w tym widzą i jakie korzysci z tego czerpią, normalnie albo ja jestem ślepy albo to inni są ślepi... Prosze o odpowiedz jakieś forumowiczki, bo jak narazie sami chłopacy się na ten teamta wypowiadają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 20:43, PsychoMan napisał:

Jak na moj chłopski rozum to chciała cię rzucić dla tego drugiego chłopaka, ale nie bardzo
miała pomysł jak to zrobić.

Też mi się tak zdaje. Uznala, że ten drugi jej bardziej odpowiada, a że nie wiedziała jak z Tobą zerwać z tych nerwów zrobiła Ci awanturę. Ponieważ ją "przycisnąłeś", "puściły jej hamulce" (podejrzewam, że teraz jej głupio).

wilkas

Dnia 11.09.2006 o 20:43, PsychoMan napisał:

A mianowicie chodzi mi o klepanie dziewczyn po tyłku. Czy jakiieś forumowiczkii mogłyby
mi odpowiedzieć na pytanie : czy dziewczyny to lubią? Bo wiele razy widziałem, że niektorzy
chlopacy tak zaczynają znajomośc, która pozniej przeradza się w coś poważniejszego.

Hmm... Nie najszczęsliwszy dobór słów...
1 Jeżeli szukasz normalnej dziewczyny, wybij sobie z głowy poklepywanie po pośladkach.
2 To że w krótkim czasie zaczęli uprawiać seks wcale nie oznacza, że to "coś poważniejszego".

Grucha91

Dnia 11.09.2006 o 20:43, PsychoMan napisał:

"to może byś się ucieszyła, gdybym powiedział Ci, że masz fajną dupę?!". I ucieszyła się...

W sumie powinnam napisać "patrz wyżej". A co do tej panny, która się z takiego "komplementu" ucieszyła: jeśli sama się nie szanuje, to żaden facet jej szanować nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo jak minimysz. Gdyby mnie facet klepnął w tyłek, ja klepnęłabym go w ...pustą łeb ! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, to jest chyba chore. Ale zawsze są jakieś wyjątki - chyba niezbyt dobrze świadczy o dziewczynie, która zamiast komplementu np. o ładnych oczach, woli komplementy o ...***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:59, Nulinka napisał:

Uważam tak samo jak minimysz. Gdyby mnie facet klepnął w tyłek, ja klepnęłabym go w ...pustą
łeb ! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, to jest chyba chore. Ale zawsze są jakieś wyjątki
- chyba niezbyt dobrze świadczy o dziewczynie, która zamiast komplementu np. o ładnych oczach,
woli komplementy o ...***.


hmm... ja niestety poznałam kiedyś takiego debila. Byłam na dyskotece, nagle czuje, że ktoś mnie trzyma za tyłek, odwracam się a tu jakiś bezczel, nawet jak się odwróciłam to nie przestał dotykać. pytam sie co robisz?? on odpowiada, ze chciałby się "wbić" w taki tyłeczek. Za długo nie czekałam i walnęłam go w lewy policzek. Mój chłopak dołożył mu w prawy i się odczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo ! I tak ma być ! Na chamskie zachowania trzeba ostrej "reakcji". Nie ma innego wyjścia, bo przez jedną, kilka dziewczyn lubiących takie klepania, cierpi cała reszta normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się