gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 23:44, Sefiak napisał:

Temat o dziewczynach, a ja się i tak wypowiem :3 (co tak mało tych gramowiczek?)


Mało bo coś nie chcą z Nami pisać ;)

Dnia 13.03.2009 o 23:44, Sefiak napisał:

niedługo studia i planowany ślub ;)


No to można już składać gratulacje ? :)

Dnia 13.03.2009 o 23:44, Sefiak napisał:

A, polecam bardzo wszystkim panom wysłuchanie kabaretu - http://www.youtube.com/watch?v=6ozzfl5LS6M


Świetny skecz.Zawsze Ani Mru Mru itd oglądałem a tego nie widziałem, ani kabaretu ani skeczu i bardzo fajny trza... po prostu powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:44, Sefiak napisał:

Temat o dziewczynach, a ja się i tak wypowiem :3 (co tak mało tych gramowiczek?)


No to witam jedną z nielycznych pań w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 18:46, hunter22 napisał:

Roześmiała się i zatańczyliśmy ;)

Tak od razu? ;)

Dnia 13.03.2009 o 18:46, hunter22 napisał:

Nieraz najgłupszym tekstem najwiecej zdziałasz... i nie tylko w podrywie ;)

W sumie to nie zawsze... u mnie w klasie jeden "inteligent" napisał, że Hitler wynalazł druk... ;) Chyba domyślasz się co osiągnął ? ;-) Ale kiedyś trzeba spróbować :)

Dnia 13.03.2009 o 18:46, hunter22 napisał:

To musi być głupi tekst z chytrym podtekstem :P

Zapisujesz sobie te teksty? :P


Probos

Zaiste okazuje się, iż do serca kobiet można trafić idiotyzmem ;d Ale Twój podryw też miażdży ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:44, boduczek napisał:

Zaiste okazuje się, iż do serca kobiet można trafić idiotyzmem ;d


No to ba :D nie wiem co siedzi w głowach dzisiejszych nastolatek, ale dojrzałe emocjonalnie dziewczę na pewno zwróci większą uwagę na pociesznego debila, niż na napalonego macho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 11:51, Sefiak napisał:

No to ba :D nie wiem co siedzi w głowach dzisiejszych nastolatek, ale dojrzałe emocjonalnie
dziewczę na pewno zwróci większą uwagę na pociesznego debila, niż na napalonego macho
;)


Oj żeby tak zawsze było... :) Pierwsze dostrzegamy owego macho niźli nasz debilek postanowi pokazać na co go stać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:44, boduczek napisał:

> Roześmiała się i zatańczyliśmy ;)
Tak od razu? ;)


Nooo tak, a co? Gra wstępna miała być wcześniej? :P

Dnia 14.03.2009 o 11:44, boduczek napisał:

W sumie to nie zawsze... u mnie w klasie jeden "inteligent" napisał, że Hitler wynalazł
druk... ;) Chyba domyślasz się co osiągnął ? ;-) Ale kiedyś trzeba spróbować :)


Dlatego piszę, że głupi tekst z chytrym/mądrym podtekstem. Hitler to też nie dobry powód do żartów, źle się kojarzy. I do tego w szkole :P

Dnia 14.03.2009 o 11:44, boduczek napisał:

> To musi być głupi tekst z chytrym podtekstem :P
Zapisujesz sobie te teksty? :P


Na dysku twardy C w baniaku... ale miałem pare formatów i niestety ;)

Poza tym teraz chodzę na dysk w towarzystwie, więc nie mogę raczej tekstów takich walić do innych lasek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek powiedziałem koleżance że się za nią schowam na sprawdzianie bo ma szeroki tyłek i nauczyciel mnie nie zauważy. Obraziła się choć ja nie widzę powodu. Uważa że ją nazwałem grubą. Pewnie wszystkie dziewczyny by tak sobie pomyślały bo tak już mają w genach( ten sam tok myślenia). Próbowałem jej wytłumaczyć że jeżeli ma trochę szerszy tyłek to nie oznacz że jest gruba. Gruba by była gdyby miała wszędzie za dużo tłuszczu, a ona tak nie ma. Myślę że do środy jak się znowu zobaczymy to zapomni. Ale jeśli nie zapomni to i tak jej będę tłumaczył że nie jest gruba i ja jej tak nie nazwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz mały mózg.

Czy nazwałem Cię głupim? Nie. A jednak i tak Cię obraziłem. Przeprowadź analogiczne myślenie z Twoją koleżanką. Osobiście się jej dziwię, że wyszedłeś z tego z zębami w szczęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:49, xD ominik napisał:

W czwartek powiedziałem koleżance że się za nią schowam na sprawdzianie bo ma szeroki
tyłek i nauczyciel mnie nie zauważy. Obraziła się choć ja nie widzę powodu. Uważa że
ją nazwałem grubą. Pewnie wszystkie dziewczyny by tak sobie pomyślały bo tak już mają
w genach( ten sam tok myślenia). Próbowałem jej wytłumaczyć że jeżeli ma trochę szerszy
tyłek to nie oznacz że jest gruba. Gruba by była gdyby miała wszędzie za dużo tłuszczu,
a ona tak nie ma. Myślę że do środy jak się znowu zobaczymy to zapomni. Ale jeśli nie
zapomni to i tak jej będę tłumaczył że nie jest gruba i ja jej tak nie nazwałem.

I dlatego trzeba pamiętać, aby dwa razy pomyśleć zanim się coś powie. Szczerze? Gdybym był dziewczyną też bym się obraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:52, PolishWerewolf napisał:

Masz mały mózg.

Czy nazwałem Cię głupim? Nie. A jednak i tak Cię obraziłem. Przeprowadź analogiczne myślenie
z Twoją koleżanką. Osobiście się jej dziwię, że wyszedłeś z tego z zębami w szczęce.

Ale ona ma szerszy tyłek i jest ładna. Mniej więcej tak jak Jenifer Lopez. Ona jest ładna tylko myśli że się facetom nie podoba bo ma szerszy tyłek choć tak nie jest. Poza tym nie chciałem jej obrazić tylko zażartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:52, PolishWerewolf napisał:

Masz mały mózg.
Czy nazwałem Cię głupim? Nie. A jednak i tak Cię obraziłem. Przeprowadź analogiczne myślenie
z Twoją koleżanką. Osobiście się jej dziwię, że wyszedłeś z tego z zębami w szczęce.


głupi przykład, jeśli się wie, że inteligencja nie zależy od wielkości mózgu :)

Dominik - zażartuj waląc łbem o ławkę, ona będzie się śmiać a tobie się może coś na lepsze poprzestawia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 17:59, Azrathel napisał:

Dominik - zażartuj waląc łbem o ławkę, ona będzie się śmiać a tobie się może coś
na lepsze poprzestawia ^^


Co wy tacy wszyscy sztywniacy? Rrzecież to był żart. Na szczęście ona mnie bardzo lubiła. Chyba nawet najbardziej z klasy więc nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głupi, jednak takowy mi jako pierwszy do głowy przyszedł, bo innym, jeszcze gorszym :P

Dominik-> Nie sztywni, ale racjonalnie patrzący na sprawę, nie z perspektywy klauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:49, xD ominik napisał:

w genach( ten sam tok myślenia).

Wiesz... najpierw robisz z siebie kretyna a potem zwalasz na babski tok myślenia - świetnie. Ja jej się nie dziwię. Owszem, na temat mojego wyglądu generalnie można żartować (ale nie każdy i nie zawsze). Mimo wszystko... popełniłeś duży błąd. Chciałeś zażartować? Ok, fajny pomysł, rozbawienie koleżanki przed sprawdzianem. Ale nie w taki sposób. Owszem - w pewnym sensie masz rację, zwalając to na babską psychikę. Zważ jednak na to, że niektóre kobiety mają BARDZO wrażliwą psychikę i są BARDZO wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.
Cóż... ja bym się na jej miejscu długo nie gniewała (nie wiem czy w ogóle bym się gniewała :)), aczkolwiek nie licz, że będzie jakaś super miła dla Ciebie (jeśli rzeczywiście się na Ciebie obraziła, a nie tylko udawała obrażoną). Na drugi raz myśl co robisz - żartuj, ale nie z kobiecego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 18:20, mała16 napisał:

> w genach( ten sam tok myślenia).
Wiesz... najpierw robisz z siebie kretyna a potem zwalasz na babski tok myślenia - świetnie.
Ja jej się nie dziwię. Owszem, na temat mojego wyglądu generalnie można żartować (ale
nie każdy i nie zawsze). Mimo wszystko... popełniłeś duży błąd. Chciałeś zażartować?
Ok, fajny pomysł, rozbawienie koleżanki przed sprawdzianem. Ale nie w taki sposób. Owszem
- w pewnym sensie masz rację, zwalając to na babską psychikę. Zważ jednak na to, że niektóre
kobiety mają BARDZO wrażliwą psychikę i są BARDZO wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Cóż... ja bym się na jej miejscu długo nie gniewała (nie wiem czy w ogóle bym się gniewała
:)), aczkolwiek nie licz, że będzie jakaś super miła dla Ciebie (jeśli rzeczywiście się
na Ciebie obraziła, a nie tylko udawała obrażoną). Na drugi raz myśl co robisz - żartuj,
ale nie z kobiecego wyglądu.

Czekałem aż odpisze mi jakaś dziewczyna. Chciałem się dowiedzieć jak to z waszego punktu myślenia wygląda. Napisałaś "są BARDZO wrażliwe na punkcie swojego wyglądu" To ja uważam że wszystkie kobiety są bardzo wrażliwe pod tym punktem. To nie jest normalne. Cały czas myślicie "podobam mu się czy nie podobam mu się" "ładnie mi się włosy ułożyły" . Bez przesady. Ja zażartowałem a wy się obrażacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:49, xD ominik napisał:

W czwartek powiedziałem koleżance że się za nią schowam na sprawdzianie bo ma szeroki
tyłek i nauczyciel mnie nie zauważy.


Jak wy teraz w tych szkołach siedzicie, że tyłek ludzika z przodu zasłania cały tył? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się