gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

O_O

Piątka i gratulacje dla twojej koleżanki z pracy...

"Wiem, wiem, ale to zabrzmiało tak jakbym ją chciał urazić"

Cytując plastyczkę "Spójrz na tą sprawę z babskiego punktu widzenia. Od razu inaczej, nie?". Dla mnie idealnie to pasuje, z resztą, prawda bowiem wszędzie znana, że lepiej powiedzieć za mało, a nie za dużo.

" No nie wyszło."
A czego się spodziewałeś po tym tekście? (z resztą, nie pierwszy raz czytam o twoich gadkach...) Ja bym ci normalnie zemstę Grażynki tam zrobiła na miejscu! -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2009 o 22:38, Dzikq napisał:

ale pytanie, rotfl. a zart Dominika jest w miare dobry!


...jeśli się ma IQ puree z kasztanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mogę się ciebie tylko spytać, ile masz lat? ;S
>
> ale pytanie, rotfl. a zart Dominika jest w miare dobry!
Hej, tekst może i był dobry, ale w pewnych sytuacjach lepiej przemilczeć... Wydawało mi się, że to jest to co nazywamy kulturą.

Ja rozumiem, że można w swoim gronie przyjaciół czy znajomych puszczać takie zwroty, ale z postów Dominika wnioskuję, że są to tylko koleżanki z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idz lepiej wyprasowac swoje garnitury panie sztywniaku...

@smocza ja wywnioskowalem, ze to jego znajoma, bo to oczywiste, ze w gronie przyjaciol taki zarcik to perelka i nikt sie nie gniewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale problem robicie. Palnął chłopak głupstwo no i co? Dziewczyna zaraz zapomni. A jak nie to trudno. Zapamięta go chociaż dobrze :) po co zaraz tak go najeżdżać? Jasne, że ja bym się poczuł dotknięty, ale to jest powód, żeby odp. coś równie zaczepnego, a nie obrażać się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a później będzie taki łaził, gadał każdemu i potem się usprawiedliwiał "Hej, to nie jest nic obraźliwego!" :/

Nvm., z mojej strony End of Topic, bo mnie to trochę ''szokło''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:28, Tyler_D napisał:

To jest najgorszy podryw jaki widziałem ;-D.


to jest najgorszy : "Jesteś brana pod uwagę, nie zmarnuj tego" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:23, Wilkv napisał:

Chyba jedynie po to, aby sprzedać Ci wszystkie liście jakie Ci się należą...


A Ty co, źle kliknąłeś przy wyborze płci na forum Wilku? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:48, Smocza napisał:

Hej, tekst może i był dobry, ale w pewnych sytuacjach lepiej przemilczeć... Wydawało
mi się, że to jest to co nazywamy kulturą.


Ja na przykład jestem kulturalny, ale jednocześnie nieco złośliwy- czasem rzucę jakimś tekstem, który bawi część widowni, a część wprawia w zakłopotanie xD
Brak kultury? Nie sądzę- trzeba tylko znać umiar /a niektóre dziewczyny nawet takie docinki lubią/ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 23:09, Dyplomejszon napisał:

Jezu, ale problem robicie. Palnął chłopak głupstwo no i co? Dziewczyna zaraz zapomni.
A jak nie to trudno. Zapamięta go chociaż dobrze :) po co zaraz tak go najeżdżać? Jasne,
że ja bym się poczuł dotknięty, ale to jest powód, żeby odp. coś równie zaczepnego, a
nie obrażać się...



Chyba, że akurat ma kompleks. A uwierz mi, to częste [szczególnie, że tzw ''ogólny przekaz'' jest taki,( nieważne czy prawdziwy czy nie), że im większe tym lepsze, inne walory (typu kształt) już nieistotne]. A dziewczyny potrafią się doskonale maskować z takimi kompleksami. [Właściwie kompleksy kompleksami, ale wystarczy, żeby dziewczyna zwyczajnie nie była zadowolona ze swojego biustu, żeby taki nieprzemyślany żart ją mocno uraził.]

Dominik: Przeprosiłeś ją chociaż? ;]

Wilku: Dobrze gadasz, masz u mnie pół piwa q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 09:26, Calia napisał:

Chyba, że akurat ma kompleks.


Zakładając, że każdy ma stos kompleksów, nie odzywałbym się chyba do ludzi ani słowem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 11:52, Jaracz napisał:

Zakładając, że każdy ma stos kompleksów, nie odzywałbym się chyba do ludzi ani słowem.
:D

igzakli. Kabaretów by nie było! i kto by zrobił "niebo" neo-nówki :(? Żartować i docinać! ale z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 11:52, Jaracz napisał:

> Chyba, że akurat ma kompleks.

Zakładając, że każdy ma stos kompleksów, nie odzywałbym się chyba do ludzi ani słowem.
:D


Wiesz, chodzi o rzeczy powszechne i takie, którymi łatwo urazić. Bez przesady, ja jestem *przeciwniczką* politycznej poprawności (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie zapytanie: jaki jest najlepszy tekst na niebanalne rozpoczecie znajomosci w srodkach komunikacji miejskiej ? :O dosc czesto jezdze tramwajem i sie od jakiegos czasu zastanawiam z jakim tekstem najlepiej w takiej sytuacji zagadac. Proste "czesc" jest zbyt oklepane... a cos w rodzaju "ale ten menel smierdzi..." tez jest eh... [no comment] a jak wiadomo pierwsze wrazenie jest najwazniejsze, a przez pewien incydent w gimnazjum stracilem szanse u pewnej osobki, przez zle pierwsze wrazenie, czego zaluje do dzis... inna sprawa ze do spraw damsko-meskich podchodze inaczej jak wiekszosc facetow (nie jestem kobieciarzem) i boje glownie jednego: olania/wysmiania/odrzucenia :(
any sugestions ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 11:14, Zauri napisał:

any sugestions ?


"Bilecik mamy? Nie? To zapraszam do najbliższej kawiarni, wypiszę mandacik przy kawce" - pierwsze co pomyślałem :P

Oczywiście w żartobliwym tonie to powiedz (bo moze zostac odebrany zbyt doslownie ten tekst), niby teksty trochę debilny... ale w tramwaju czy pociągu masz taki kamuflaż, że cię nikt raczej nie zna i w razie porażki nie przegrywasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się