gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Kurde, jesteś niesamowity w zjeżdżaniu z tematu. ;]

Dnia 24.07.2009 o 00:55, Tyler_D napisał:

No ba ... wiesz ... to jest nie tylko kwestia typków co ich dziwacznych [ czasami ] pytań. Bo nawet ktoś mało hm ... kumaty może zadać w sumie dość normalne pytanie [ co prawda to raczej rzadkość no ale jak już teoretyzujemy ] i tak samo ktoś z pozoru ogarnięty może walnąć posta, że można się tylko załamać i zaśmiać. ;-P Wiek też ma jakieś znaczenie, choć oczywiście nie zawsze. Nastolatek pytający gdzie wybrać się z lubą na randkę - no okej ale np: 25 letni gość z pytaniem - w co się ubrać do kina / na imprezę z dziewczyną [ nie przesadzam, sam byłem świadkiem czegoś bardzo podobnego ] to trochę ... dziwne. :-P


Bywa i tak, ale podstawą jest podejście do całej sprawy, które obecnie różni się diametralnie od tego, co prezentował wątek wcześniej. Każdy odmieniec wejdzie i walnie posta bez względu na czasy i trzysta tysięcy przypiętych komunikatów, a różnicę widać, hm?
Nie chce mi się więcej pisać z trzech powodów:
-żaden ze mnie bywalec i znawca tematu;
-chce mi się spać;
-chce mi się spać,
więc pozwolisz, że skończę i pójdę spać. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 01:02, Merovingian napisał:

Kurde, jesteś niesamowity w zjeżdżaniu z tematu. ;]

Merv, ranisz me serce ... ;-DDD Jeszcze powiedz że spamuję. ;-P

Dnia 24.07.2009 o 01:02, Merovingian napisał:

Bywa i tak, ale podstawą jest podejście do całej sprawy, które obecnie różni się diametralnie
od tego, co prezentował wątek wcześniej. Każdy odmieniec wejdzie i walnie posta bez względu
na czasy i trzysta tysięcy przypiętych komunikatów, a różnicę widać, hm?

No widać widać ... w każdym razie ja mam takie osobiste wrażenie, że choćby się paliło i waliło i było bardzo "nie po drodze" komuś w sprawach ... hm ... damsko - męskich to z czasem wszystko się samo lepiej lub gorzej ułoży i nawet fora nie będą mu / jej potrzebne. :-P

Dnia 24.07.2009 o 01:02, Merovingian napisał:

więc pozwolisz, że skończę i pójdę spać. ; )

Tak, ja także. Dobranoc. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2009 o 22:21, Kirabaxior napisał:

Człowieku, dziewczyna jak się kocha w chłopaku, to NIE powie ci wprost, że chcę z tobą
chodzić etc - to chłopak musi jej to powiedzieć. Więc NA BANK była to ironia.
Albo sobie zmyśliłeś - bo twoimi poglądami na temat zdobywania dziewczyn to bym mógł
sobie d*pę podcierać. To ode mnie.

Weź mi nie pisz że ona mówiła to z ironią bo bardzo dobrze wiem jaka była między nami sytuacja. Nie mówiła mi że chce ze mną chodzić, ale mówiła że płakała i żadnej ironii w tym nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 01:07, Tyler_D napisał:

No widać widać ... w każdym razie ja mam takie osobiste wrażenie, że choćby się paliło
i waliło i było bardzo "nie po drodze" komuś w sprawach ... hm ... damsko - męskich to
z czasem wszystko się samo lepiej lub gorzej ułoży i nawet fora nie będą mu / jej potrzebne.
:-P

Uważasz ,że forum jest potrzebne dla człowieka by poznać dziewczyna / faceta? To tylko teoria to co tu się pisze a praktyką jest życie ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 09:03, mlynar911 napisał:

Uważasz ,że forum jest potrzebne dla człowieka by poznać dziewczyna / faceta?

Nie ... oczywiście że nie, nie wiem skąd wysnułeś takie dziwne wnioski. Fora czy w ogóle net nic do tego nie mają, człowiek w pewnym okresie życia po prostu zazwyczaj poznaje kogoś [ czy to w szkole / w pracy / na studiach etc ] i tyle, czyli w sumie mniej więcej się zgadzamy. ;-P
>To tylko

Dnia 24.07.2009 o 09:03, mlynar911 napisał:

teoria to co tu się pisze a praktyką jest życie ... ;]

Pewnie że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poznalem na obozie bardzo fajna dziewczyne, nosz super osoba, tylko jest maly klopot... jest to jeszcze dzieciok... 14 lat (w zyciu bym jej tyle nie dal) i w tym tkwi szkopul, do 16 wiele w jej glowce sie moze zmienic, wiec jak radzicie, poznawac sie lepiej/zarywac, czy dac sobie siana na jakis czas, az dziewczyna podrosnie i bedzie wiedziala, co chce od zycia ? bo ja mam 17 i te okresy buntu sruntu mam juz wszystko za soba, a on wlasnie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dziewczyny dorastają szybciej niż chłopcy, więc możliwe, że ona też ma to już za sobą i jesteście na podobnym ee levelu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 21:59, booba napisał:

Muszę przyznać, że z damskiego punktu widzenia nie ma zabawniejszego tematu na całym
forum. Czytam te wasze posty i w 90% przypadków szczerze wątpię nie tylko, czy kiedykolwiek
mieliście dziewczyny, ale wręcz czy jakakolwiek istota płci żeńskiej kiedykolwiek zamieniła
z wami zdanie złożone...



Are you talking to me?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj wierz mi nie ma, zachowanie ma typowe dla gimnazjalistki, dziewczyny ze szkol srednich sie o wiele inaczej zachowuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 10:58, Zauri napisał:

oj wierz mi nie ma, zachowanie ma typowe dla gimnazjalistki, dziewczyny ze szkol srednich
sie o wiele inaczej zachowuja...

Eee tam - olej dziewczyny - idź na piwo! :P
A nie nie możesz jeszcze... No nic, coś innego się wymyśli :D
Poza tym - dont wory - nawet jak ci nie wyjdzie to zawsze znajdzie się inna. A jak inna się nie znajdzie? Jest na świecie tyyyyyyyyyyyle fajniejszych atrakcji :F
Nigdy nie wierz kobiecie - nie ważne ile ma lat. Możesz tego później żałować...Poza tym, masz duże szanse, że w razie "bolesnego wypadku" dostaniesz 25 lat a z żeniąc się w 80% przypadków jest dożywocie połączone z torturami psychicznymi i wyzyskiem finansowym, więc dobrze się zastanów co wybrać.
srsly.

Spoiler

Tekst pisany 50% serio. Zawartość prawdy - 100%. Ha-ha :F

20090724111246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 10:45, Zauri napisał:

poznalem na obozie bardzo fajna dziewczyne, nosz super osoba, tylko jest maly klopot...
jest to jeszcze dzieciok... 14 lat (w zyciu bym jej tyle nie dal) i w tym tkwi szkopul,
do 16 wiele w jej glowce sie moze zmienic, wiec jak radzicie, poznawac sie lepiej/zarywac,
czy dac sobie siana na jakis czas, az dziewczyna podrosnie i bedzie wiedziala, co chce
od zycia ? bo ja mam 17 i te okresy buntu sruntu mam juz wszystko za soba, a on wlasnie
nie..


Wiesz, to zależy czego wymagasz od dziewczyny... Bo jeśli chcesz czegoś więcej niż pocałunków w usta, to od razu odpuść. Jeśli natomiast w dziewczynie szukasz przyjaciela, bratniej duszy to jak najbardziej to może wypalić. Poza tym dziewczyny lubią starszych, także na starcie jesteś o krok przed innymi. Ja osobiście bym jednak odpuścił, bo też mam 17 lat i siostrę w podobnym wieku, która ma w głowie jeszcze... no, mało tam ma ;D Ale znam parę dziewczyn w jej wieku, które są nad wyraz dojrzałe, jednak przez moją siostrę nawet mi w głowie nie zaświtało, że mógłbym z którąś być. Poza tym ja zawsze dziewczyny miałem starsze albo w moim wieku. Tak jak teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 10:58, Zauri napisał:

oj wierz mi nie ma, zachowanie ma typowe dla gimnazjalistki, dziewczyny ze szkol srednich
sie o wiele inaczej zachowuja...


Jeśli chcesz mojej rady, to ja powiem: olać to. Na chwilę obecną jest nawet zbyt duża różnica wieku - Ty jesteś w LO i wyrosłeś z "buntu śmuntu" (:P), podczas gdy ona jest jeszcze gimnazjalistką i na tym etapie się znajduje zapewne. Przypomij sobię sam co robiłeś w gimnazjum, jak zachowywały się dziewczyny, ludzie. Raczej niezbyt dojrzale. Imo należy sobię odpuścić.

Pozdrawiam

PS: wow, ostatnia strona wątku była nawet normalna ... czyżby nadchodziły lepsze czasy?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak tez uczynie, bo teraz nie widze sensu sie angazowac, na obozie jej rowiesnicy podrywali ja, kradnac jej bielizne, niee, to zdecydowanie nie moje klimaty, z reszta ona tez ma nie poukladane w glowce, jak na jednej plyliscie moze byc o.s.t.r. a tuz za nim np. slipknot ? :D
utrzymywac kontakt bede, bo w sumie mieszkamy niedaleko (ja lodz, ona kolszuki), ale poczekam i uderze w odpowiednim momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:42, Zauri napisał:

i tak tez uczynie, bo teraz nie widze sensu sie angazowac, na obozie jej rowiesnicy podrywali
ja, kradnac jej bielizne, niee, to zdecydowanie nie moje klimaty, z reszta ona tez ma
nie poukladane w glowce, jak na jednej plyliscie moze byc o.s.t.r. a tuz za nim np. slipknot
? :D
utrzymywac kontakt bede, bo w sumie mieszkamy niedaleko (ja lodz, ona kolszuki), ale
poczekam i uderze w odpowiednim momencie ;)


Najlepiej od tyłu. W głowę ;D Wtedy masz premie za headshot ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hjehe, co do twojej wczesniejszej wypowiedzi, w niej nie widze raczej kumpelki, tylko mysle o czyms powazniejszym, a z wiekiem to wiadomo, lepiej chodzic ze starszym, bo alko kupi :D samochodem podwiezie gdzies, ale sie nie dam tak wykorzystac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:58, Zauri napisał:

hjehe, co do twojej wczesniejszej wypowiedzi, w niej nie widze raczej kumpelki, tylko
mysle o czyms powazniejszym, a z wiekiem to wiadomo, lepiej chodzic ze starszym, bo alko
kupi :D samochodem podwiezie gdzies, ale sie nie dam tak wykorzystac! :P



Zwłaszcza, że Ty jej nie będziesz mógł wykorzystać :DD Tak trzymać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 08:22, xD_ominik napisał:

Weź mi nie pisz że ona mówiła to z ironią bo bardzo dobrze wiem jaka była między nami
sytuacja. Nie mówiła mi że chce ze mną chodzić, ale mówiła że płakała i żadnej ironii
w tym nie było.

Aha, czyli jednak jedna? To może teraz powiesz że pół dziewczyny? 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ja kocham ten temat xD... Nigdzie się człowiek tak nie uśmieje jak tutaj.
Co do xD_ominika albo dziewczyna jest choć odrobinę inteligentnta i sobie z ciebie człowieku jaja robi i to jak najbardziej jest ironia, albo sprawa jest na tyle przykra, że dziewczyna jest po prostu plastikiem (aka przybij tipsa) i próbuje cię poderwać w najżałośniejszym stylu jaki widziałem (tak, słyszałem niestety o akcji gdzie dziewczyna poderwała chłopaka płacząc mu w ramionach bo się boi, że on jej nie kocha gdy ona kocha go... Boże zastanawiałem się kto jest głupszy, ona z takim pomysłem czy on bo to łyknął...) czyli właśnie na zakochaną bidulkę... to jest so żenua :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 13:23, PharauhnMizzrym napisał:

Boże jak ja kocham ten temat xD... Nigdzie się człowiek tak nie uśmieje jak tutaj.
Co do xD_ominika albo dziewczyna jest choć odrobinę inteligentnta i sobie z ciebie człowieku
jaja robi i to jak najbardziej jest ironia, albo sprawa jest na tyle przykra,
że dziewczyna jest po prostu plastikiem (aka przybij tipsa) i próbuje cię poderwać w
najżałośniejszym stylu jaki widziałem (tak, słyszałem niestety o akcji gdzie dziewczyna
poderwała chłopaka płacząc mu w ramionach bo się boi, że on jej nie kocha gdy ona kocha
go... Boże zastanawiałem się kto jest głupszy, ona z takim pomysłem czy on bo to łyknął...)
czyli właśnie na zakochaną bidulkę... to jest so żenua :P.


Istnieje także szansa, że dziewczę ma lat 10 i pierwszy raz w życiu obejrzało "Beverly Hills 90210" czy inne "High School Musical"... teraz przez następne 5 lat będzie jej się wydawać, ze tak wyglądają związki romantyczne =P Później zostanie emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.07.2009 o 13:40, booba napisał:

Istnieje także szansa, że dziewczę ma lat 10 i pierwszy raz w życiu obejrzało "Beverly
Hills 90210" czy inne "High School Musical"... teraz przez następne 5 lat będzie jej
się wydawać, ze tak wyglądają związki romantyczne =P Później zostanie emo.



Istnieje też szansa, że ta/e dziewczyna/y istnieje/ą tylko w jego wyobraźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się