Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Ciężko w tej sytuacji jednoznacznie stwierdzić co jest winne temu nieciekawemu efektowi. Ja bym się na twoim miejscu upewnił czy mam najnowsze dostępne sterowniki do karty, directx, etc... A jak nie pomoże, to tak jak już wspomniałem, może znajdzie się ktoś kto wie jak ten problem rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w tej chwili zainstalowanego ME więc nie mogę tego dokładnie sprawdzić ale nie wydaje mi się abyś potrzebował umiejętności deszyfracji do wyjścia z tego pomieszczenia. Otwórz mapę i sprawdź obszar w poszukiwaniu przejść, ten budynek jest dość wredny pod tym względem bo pomimo małej ilości pomieszczeń łatwo jest przeoczyć jakieś zupełnie otwarte przejście bo jest w kącie za jakimś murkiem czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzam sterowniki, ale już jutro. Mam jeszcze jedną przykrą dolegliwość moja vista nie ma dx10 (nie wiem jak to możliwe), przy próbie uruchomienia Devil May Cry 4 w trybie Dx10 wyrzuca komunikat "DirectX10 nie jest zainstalowany na tym komputerze" czy coś w ten deseń, ech chyba pora na nowy system i nową kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 00:22, jarrro napisał:

Ludzie , pomóżcie mi ,błagam , stamtąd nie ma wyjścia!

Jak to nie ma wyjścia? Tam jest przejście tylko w jedną stronę. O ile pamiętam, to nie było tam żadnych zamkniętych drzwi. Mogłem iść dalej aż do bramy, którą ucinało się pazur statku gethów. Najlepiej jakbyś zrobił zrzut ekranu.

ps. Poza tym przed skokiem w dół jest wyraźnie napisane, że tą samą drogą nie da się wrócić, czyli wyraźna sugestia, żeby zrobić trwały save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX10 masz ale Twoja karta go nie obsługuje ;)
Karta już leciwa (jeśli zgadza się z tym co masz na GSie) i to jest raczej jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:
Ile trzeba mieć punktów uroku/zastraszania na aby mozna było na Feros przekonać Jeonga bez zabijania? Ja miałem 10 uroku i opcja perswazji była niedostępna.
Czy jest jakiś sprzęt lepszy od broni Widma?
Co jest następcą kolimatora i gdzie mozna to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 08:58, Lord_of_the_force napisał:

Kilka pytań:
Ile trzeba mieć punktów uroku/zastraszania na aby mozna było na Feros przekonać Jeonga
bez zabijania? Ja miałem 10 uroku i opcja perswazji była niedostępna.

Max czyli 12. Z tym, że dodatkowe dwa punkty możesz dodać po zapełnieniu paska renegata/idealisty w ponad 75%.

Dnia 17.07.2009 o 08:58, Lord_of_the_force napisał:

Czy jest jakiś sprzęt lepszy od broni Widma?

Od broni VII generacji lepsza jest broń X generacji, ale można ją kupić dopiero po przekroczeniu zdaje się 50 levelu.

Dnia 17.07.2009 o 08:58, Lord_of_the_force napisał:

Co jest następcą kolimatora i gdzie mozna to kupić?

Kolimator występuje tylko w trzech pierwszych generacjach i nie ma następcy. Za to sensor bojowy od VIII wzwyż (zwie się chyba wtedy WI Bojowa) zwiększa również celność, więc może spróbuj tego. A co do kupienia. Popatrz u kwatermistrza Normandii, ale wg. mnie nie warto w tej grze nic kupować (poza bronią Widmo) gdyż wszystko można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 01:34, Selv napisał:

DX10 masz ale Twoja karta go nie obsługuje ;)
Karta już leciwa (jeśli zgadza się z tym co masz na GSie) i to jest raczej jej wina.


Wszystko się zgadza z tym co jest na gramsajcie, ech czyli czas na nową kartę. A może ktoś potrafi pomóc na problem z głębią pola? Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 11:29, Get_Down napisał:

Mam takie pytanie,gdzie najlepiej zaopatrzyć się w broń?


W sklepie policyjnym, jak uzyskasz status Widma i uzbierasz 1 000 000, tam będziesz mógł kupić najlepsze bronie w grze (generacja HMW VII/X). Natomiast pancerze i inne takie są rozsiane po różnych sklepach, w dodatku co jakiś czas się zmieniają, także raz na jakiś czas warto zajrzeć do każdego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie udało mi się odpalić Bring Down The Sky i jeśli tak mają wyglądać kolejne DLC do ME, to ja podziękuję, postoję. Spodziewałem się czegoś lepszego niż nieco bardziej rozbudowanej wariacji na temat planet pobocznych oraz spartolonej polonizacji (problemy ze znikającymi głosami, zupełnie inny tekst mówiony niż pisany). Ale poziom trudności był nieco wyższy niż poprzednio, kilka razy o mały włos uniknąłem śmierci. Tak czy siak - badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten dodatek tez rozczarowal. Lepiej jakby go w ogole nie wydawali. Mam nadzieje, ze EA nie popsuje ME2 i wszystko bedzie cacy jak w wersji oryginalnej. Bo z patchami do jedynki lipa jak nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 11:38, GanD napisał:

W sklepie policyjnym, jak uzyskasz status Widma i uzbierasz 1 000 000, tam będziesz mógł
kupić najlepsze bronie w grze (generacja HMW VII/X)

Kwatermistrz na Normandii też oferuje ten sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić kuzynowi na urodziny Podstawkę Mass Effect za 40zł czy dołożyć i wziąść nowszą edycje z dodatkiem za 60zł.

Co waszym zdaniem warto? proszę o szybką odpowiedź bo dziś bym zamówił.

+ prośba moja jest taka jak szybko dochodzi wysyłka jak zamówie z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:22, Vattic napisał:

Zastanawiam się czy kupić kuzynowi na urodziny Podstawkę Mass Effect za 40zł czy dołożyć
i wziąść nowszą edycje z dodatkiem za 60zł.

Co waszym zdaniem warto? proszę o szybką odpowiedź bo dziś bym zamówił.

+ prośba moja jest taka jak szybko dochodzi wysyłka jak zamówie z gram.pl?


Jak dla mnie lepiej podstawke, bo dodatek mozna zciagnac za darmo. To po co przeplacac :)
Zwlaszcza, ze dodatek wydany jest tak tragicznie, ze obdarowany niekoniecznie musi chciec z niego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to wersja i gdzie kupujesz? Chociaż w sumie to bez znaczenia - dodatek jest marny i i spolszczenie słabiutkie (może i teksty są przetłumaczone całkiem dobrze, ale sporej części głosów nie słychać, w rozmowach postacie mówią co innego niż w tekście na ekranie), nie warto przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 14:34, Karharot napisał:

> W sklepie policyjnym, jak uzyskasz status Widma i uzbierasz 1 000 000, tam będziesz
mógł
> kupić najlepsze bronie w grze (generacja HMW VII/X)
Kwatermistrz na Normandii też oferuje ten sprzęt:)


Tylko trzeba wcześniej pamiętać, żeby wykupić licencje właśnie w sklepie policji w Cytadeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować