Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 10:43, Rafal G napisał:

Wracając jeszcze do achievmentów z towarzyszami. Czy to 75%, które trzeba z nimi wyrobić
liczy się od wszystkich dostępnych w grze misji, czy tylko od tych, które faktycznie
przyjmiemy?


Z tego co pamietam to liczy sie ogol misji czyli rownierz tych misji, ktore sa dostepne od poczatku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 10:43, Rafal G napisał:

Wracając jeszcze do achievmentów z towarzyszami. Czy to 75%, które trzeba z nimi wyrobić
liczy się od wszystkich dostępnych w grze misji, czy tylko od tych, które faktycznie
przyjmiemy? Przyznam, że przy tym podejściu niezbyt mi się uśmiecha zbierać jakieś gazy
i inne badziewia, a jeśli jest to ten pierwszy wariant to lepiej nie ryzykować...


Liczą się wszystkie zadania prócz zbierackich, czyli gazy, metale, medaliony itp. możesz olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:09, Fang napisał:

Liczą się wszystkie zadania prócz zbierackich, czyli gazy, metale, medaliony itp. możesz
olać.


Uff:) To tutaj mnie pocieszyłeś. Przy pierwszym podejściu tyle nerwów przy tym straciłem jak trzeba było po jakieś złoże przedzierać się przez te góry, że gdybym musiał jeszcze raz to robić to już chyba prędzej olałbym achievment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka.
Jeśli przybliżycie na snajperce któregoś z "fabularnych" trupów (Benezja, Giana itd.) zobaczycie że... mrugają.
Sądzę że ma to związek ze sposobem w jaki rozwiązano nie znikanie takich zwłok.
Martwi puszczają nam oko ;-)
Nie pytajcie po co przybliżałem trupy w karabinie snajperskim, sam nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 19:30, HeX1981 napisał:

a moglby mi ktos powiedziec gdzie moge zobaczyc jakie osiagniecia zdobylem? i czy w ogole
jest to mozliwe?


Wejdź w ustawienia, a później w "osiągnięcia", tam będziesz miał wszystkie medale które już zdobyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Olamagato
Rój Raknii! :P
Niech się schowają jacyś tam Żniwiarze, co uznacie za większe zagrożenie, kilka ogromnych starożytnych pancerników wykrywalnych z kilku tysięcy kilometrów, czy rój wściekłych ogromnych niewidzialnych mrówek ? Rada uwierzyłaby chyba prędzej w te drugie, bo na ich istnienie są dowody ;D

20080801192822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 19:34, skaybay napisał:

Specjalnie dla Olamagato
Rój Raknii! :P
Niech się schowają jacyś tam Żniwiarze, co uznacie za większe zagrożenie, kilka ogromnych
starożytnych pancerników wykrywalnych z kilku tysięcy kilometrów, czy rój wściekłych
ogromnych niewidzialnych mrówek ? Rada uwierzyłaby chyba prędzej w te drugie, bo na ich
istnienie są dowody ;D

Taa... i właśnie dlatego nie wypuściłem wolno królowej, tylko się jej na dobre pozbyłem.
Za dużo filmów "Obcy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow dzieki :D ale nie zdobylem medalu a przez wiekszosc gry gralem turianinem :/

jeszcze jedno pytanie..skonczylem gre rozpoczyman nowa gre wybieram profil sheparda startuje gre ale on ma 1 pozim to ma tak byc czy ta postac powinna miec poziom z ktorym skonczylem gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Media Markt i przy okazji kupiłem tą grę, nawet nie patrzyłem wymagań bo nie mogłem ich znaleźć, słyszałem trochę o tej grze (a właściwie to nic) i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
P.S Teraz zobaczyłem wymagania, na minimalnych pójdzie, ale będę się starał wycisnąć średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:13, jcl99 napisał:

Byłem dzisiaj w Media Markt i przy okazji kupiłem tą grę, nawet nie patrzyłem wymagań
bo nie mogłem ich znaleźć, słyszałem trochę o tej grze (a właściwie to nic) i mam nadzieję,
że mnie nie zawiedzie.


Jeśli grałeś kiedyś w KotORa i Ci się podobał, albo jeśli po prostu lubisz gry cRPG w klimatach s-f to ME powinien przypaść Ci do gustu.

Dnia 01.08.2008 o 21:13, jcl99 napisał:

P.S Teraz zobaczyłem wymagania, na minimalnych pójdzie, ale będę się starał wycisnąć
średnie.


Gra jest dobrze zoptymalizowana więc jest szansa że uda Ci się grać komfortowo nawet na zwiększonych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam KOTOR-a i gry cRPG, KOTOR był po prostu fenomenalny i ta fabuła.
P.S Dlaczego tak narzekacie lub narzekaliście na polską wersję? Ja wybrałem Polską z dubbingiem i mam nadzieję, że będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:36, jcl99 napisał:

P.S Dlaczego tak narzekacie lub narzekaliście na polską wersję? Ja wybrałem Polską z
dubbingiem i mam nadzieję, że będzie dobra.


Ja gram w wersję angielską więc nie mam pojęcia jak to jest z polską, nie wiem więc czy jest ona dobra czy zła.
Jeśli chodzi o narzekanie to w moim wypadku sprowadza się ono do dwóch spraw: po pierwsze ze względu na polonizację premiera ME w Polsce nastąpiła z opóźnieniem w stosunku do zachodniej, po drugie patch i dodatek BDtS nie działają z naszą wersją i musimy czekać aż zostaną przerobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grona "szczęściarzy" którym udało się wywalić Mako na grzbiet, niestety przytrafiło mi się to w niezbyt odpowiednim momencie (dwa pierwsze screeny)...
Jak już to piszę to od razu dorzucę coś jeszcze a mianowicie screeny z nieco zabugowaną mapką planety na której to miało miejsce. Na trzecim screenie jest wygląd mapki zaraz po wylądowaniu - poza miejscem questowym nie ma zaznaczone nic więcej. Na czwartym jest przedstawiona już odkryta mapa na której znajdują się między innymi dwa miejsca które powinny być widoczne od razu.

20080801230012

20080801230019

20080801230028

20080801230036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przygód z Mako skrinów niestety nie mam, ale dwie przygody dość ekstremalne się zdarzyły:) Raz w którejś z misji pobocznych jak po wyjściu z laboratorium wpadamy w zasadzkę gethów... Ja szybko myk do Mako i próbuję uciekać. Niestety zahaczyłem o przeciwnika, Mako na dachu i zaklinował się między skrzynią, a gethem:) Szczęśliwym zbiegiem okoliczności dało się jakoś strzelać.
Innym razem w drodze po surowce Mako wpadł do jakiejś szczeliny w górach. Z 10 minut zajęło wydostanie się z niej, a fakt, że kamera ustawiła się tak, że jakby nią nie obracać widać było tylko jedno środkowe koło i kawałek skały wcale sprawy nie ułatwiło;)
Generalnie w Mako nudzić się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialemmako bez grawitacji w ilos w tunelu jak na cos wpadl to lecial pod sam sufit w spowolnionym tempie ale jak wyszedlem z gry i wszedlem z powrotem to sie naprawilo :D

a podczas walki z metresa wpadlem pod podloge i nie moglem sie wydostac na sczescie poi kompani wykonczyli sami przeciwnikow i sie wlaczyl filmik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować