KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Szukam filmu,którego zapowiedź widziałem na discovery. Jest to film dokumentalny w którym reporter z kamerą jest w jakieś dolinie w której toczona jest wojna. Oczywiście jest to walka z terrorystami. Niestety więcej na ten temat nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
szukam trzech filmów, oba tak mniej więcej z końca lat 80- tych początku 90-tych, często były powtarzane na "jedynce" w wakacje

pierwszy - dwójka dzieci (chyba dziewczynka i chłopiec) wyjeżdżają na wakacje do dalekiej krewnej. Tam grasuje jakiś zielony potwór cały w jakimś zielsku:) (a la potwór z bagien) a oni go pokonują. pamiętam, że była jakaś scena z tajemnym przejściem (kojarzą mi się zielone drzwi:)

drugi - jakieś dzieciaki (chyba z Japoniii chyba znowu parka) ida na wagary i spotykaja jakis łobuzów, ściga ich jakiś policjant/strażnik szkolny, dzieci mają jakieś magiczne właściwości. pamietam scene, gdy samochód ścigającego uległ zniszczeniu, a one swoją mocą przywróciły go do uzywalności:)

trzeci - chyba czeski - znowu wakacje, jakas babcia(nie jestem pewein) ma sobowtora - robota, niestety tylko tyle pamietam...

życzę powodzenia, bo ja juz kilka lat szukam i nie mogę znalezć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam filmu, którego znam tylko z opowiadań, nie znam nawet jego tytułu,
Akcja podobno dzieję się w Angli, starsze małżeństwo, syn, jego żona i ich dziecko.
Umiera Starszy pan a wkrótce potem chłopiec choruje na nowotwór, rodzice nie mają pieniędzy na leczenie, więc babcia postanawia podjąć pracę. Ponieważ była już ok 60 - siątki nikt jej nie chciał przyjąć, w akcie desperacji znalazła ogłoszenie, że potrzebują sprzątaczki do domu publicznego. Zgłosiła się, no i szef tegoż domu stwierdził, że w jej wieku to niestety nie dostanie pracy, ale zauważył jej dłonie, które nie były nigdy spracowane ponieważ pani przez całe swoje życie zajmowała się domem. Zaproponował jej aby zajmowała się panami którzy przychodzą i nie chcą uprawiać seksu a jedynie chcą przyjemności w dotykaniu. Pani podjęła sie pracy i zarabiała dużo pieniędzy, o tym wszystkim dowiedział się jej syn i zrobił jej straszną awanturę, po czym starsza pani zrezygnowała z zajęcia, oczywiście stracili dochody na leczenie chorego chłopca. Synowa bardzo chciała aby teściowa wróciła do pracy, ale ona nie chciała. Nawet właściciel domu publicznego nalegał ale pani była nie ugieta wiec szef poprosił ja o rękę.

I tylko tyle znam, nie wiem czy czegoś nie przekręciłam, mam nadzieję ze ktoś mi pomoże rozszyfrować film, podobno jest to komedia...

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam problem ze znalezieniem filmu, pare lat temu ogladałem ten film ale nie pamiętam tytułu. Pamietam że to był jakiś horror akcja rozgrywała sie na morzu a konkretnie na jakimś statku, który nagle został zaatakowany przez jakieś przerośnięte stułbie lub kałamarnice. Pamiętam że na końcu głowny bohater i jakaś babka przeżyli tę masakre uciekając na wyspe, na której było pełna tych stworów. Pamiętem jeszcze że ten głowny bohater rzucał fajnymi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widziałem kiedyś film produkcji USA, należał do horrorów. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jakaś korporacja stworzyła jakieś stwory, które były praktycznie niezniszczalne i potrafiły się składać w całość. Z tego co pamiętam tylko woda mogła je zabić.

W jednej z ostatnich scen znajoma głównego bohatera ginie i w jakiś sposób scala się z jednym z tych stworów, który w tym momencie się leczył.

To na pewno nie "Dzień Tryfidów" jakby ktoś wpadł na taki pomysł. ;)

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:40, zadymek napisał:

Stawiam na The Beast (1996): kalmary, statek i wyspa są:)
Telewizyjny miniserial ale może to ten
http://www.imdb.com/title/tt0115109/


To nie był niestety The Beast. Wiem że statek na którym ludzie gineli był ogromny, moge też być w błędzie ponieważ mogła to być jakaś stacja badawcza lub platforma wiertnicza nie pamiętam. A te stwory które atakowały ten statek miały bardzo długie macki dzięki którym mogły całego go penetrować. A z tego co pamietam to raczej były to ogromne stułbie, które wypłynęły z głębin tylko nie wiem z jakiego powodu atakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Szukam filmów a właściwie szukamy z kumplami (nie znam aktorów) pierwszy to film w ktorym na ziemi jest jakiś "kosmita" któremu penis wysuwa sie z brzucha i gwałci dziewczyny aby zapłodnić jakas aby przedłużyć gatunek ale musi znaleść odpowiednią ponieważ wszystkim przebija macice po czym umierają i z tego co pamietam to na samym końcu jakiś koles odcina mu węża szpadlem tuż przed stosunkiem z ta jedyną że to tak powiem. Nie wiem nic wiecej ponieważ bylem w trakcie grania w Avp^^ a i drugi to film w ktorym jakiś reporter śledzi jakiegoś seryjnego mordercę(rzeźnika) który zawsze jeździł metrem i za którymś razem ten reporter pojechał z min i metro skręciło w tor ktorym juz dawno nic nie jezdzilo i tam rzeźnik obrabiał ofiary(golił im glowy, rozbierał i wieższał je na hakach do góry nogami) a by nakarmić nimi konduktora. Pod koniec rzeźnik wyrywa język reporterowi i go zjada następnie reporter chyba zabija tego rzeźnika i sam staje sie morderca którego ofiary zjadaj potwór w skórze konduktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 17:57, Karnifex napisał:

drugi to film w ktorym jakiś reporter śledzi jakiegoś seryjnego mordercę(rzeźnika) który zawsze jeździł metrem

To za pewne The Midnight Meat Train (2008) - Nocny pociąg z mięsem. http://www.filmweb.pl/film/Nocny+poci%C4%85g+z+mi%C4%99sem-2008-337325
Pierwszy film po opisie wydaje się być jakiś zryty, nie znam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to "Pogromcy duchów", a internet określa panów na zdjęciu jako Billa Murray''a i Dana Aykroyda, chociaż sam bym raczej nie poznał tego drugiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się