Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja z konferencji firmy CD Projekt

114 postów w tym temacie

Tylko nie to! Jestem fanem serii Gorky autorstwa Metropolis Software a wykupienie większości udziałów przez CD Projekt jeszcze tylko zmniejsza szanse na to, że ja i inni fani kiedykolwiek ujrzymy Gorky 03. Jestem strasznie niezadowolony, wcale nie zdziwię się jeśli Metropolis będzie musiał pracować nad Wiedźminem. Wielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:25, ja33no napisał:

Abi Dalizm - Mam pytanko, czy mówiąc "kopii" miałeś na myśli oryginał ?

Oczywiscie. Jezleli kupujesz gre w sklepie, to przeciez nie kupujesz plyty ''matki'' tylko kopie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:30, Thompson napisał:

I poprawcie jeszcze to, bo głupio brzmi: "ogólna ilość sprzedanych egzemplarzy tytułów
CD Projektu wynosi 3270 tys.". Tysiąc tysięcy? ;P


:) 3.270.000 sprzedaż w milionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zawiedziony! Nie dość, że to juz kolejny (mały, ale denerwujący) afront dla posiadaczy EK, to jeszcze by pograć w "rozszerzony kawałek" będę musiał jeszcze raz płacić za resztę! Niech chociaż wydadzą nową część gry jako odpłatny dodatek bądź plik do ściągnięcia, by inni też mogli sobie pograć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość! CDP ma udziały w Metropolis... Od razu skojarzyłem to sobie z jeszcze bogatszymi EK ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Metropolis zawsze robiło niezłe gry, a teraz z większym budżetem będą robić jeszcze lepsze, albo przynajmniej bardziej dopieszczone graficznie:) Polski rynek gier dzięki Cd-projekt rozwija się (vide Wiedźmin, czy właśnie They).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się czegoś więcej, niż tego co zostało powiedziane na konferencji.

Myślałem, że CD Projekt RED ogłosi nam dodatek do Wiedźmina, bądź też wersję Wieśka na konsole - w końcu na oficjalnej stronie Wiedźmina jest ogłoszenie o nabór pracowników do tworzenia na Playstation 3. Połączenie z Metropolis Software moim zdaniem wyjdzie na dobre - jest to co prawda mała firma, ale ma dobre gry na koncie i wróżę jej po połączeniu z CDP świetlaną przyszłość. Edycja specjalna Wiedźmina to fajna sprawa, może sam się na nią skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:33, nazgul47 napisał:

Czuję się zawiedziony! Nie dość, że to juz kolejny (mały, ale denerwujący) afront dla
posiadaczy EK, to jeszcze by pograć w "rozszerzony kawałek" będę musiał jeszcze raz płacić
za resztę! Niech chociaż wydadzą nową część gry jako odpłatny dodatek bądź plik do ściągnięcia,
by inni też mogli sobie pograć!


Nie bój nic, na GOLu napisali, że będzie można ściągnąć te dodatki on-line za friko:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39534

Ja też czekam na to potwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:37, master matrox napisał:

Myślałem, że CD Projekt RED ogłosi nam dodatek do Wiedźmina,

Alez bedzie dodatek! Przeczytaj jeszcze raz tekst artykulu...
Jak Ci sie niechce to dam cytat: "Edycja rozszerzona to nasze oczko w głowie, prócz nowych przygód w świecie wiedźmińskim, edytora modów, wszystkich usprawnień...''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że CDP idzie w ślady Konami które wydaje zawsze 100 wersji jednego Metal Gear Solid, a teraz będzie 100 różnych Wiedźminów. Mam nadzieję, że chociaż te patche dostaniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis nie teges ten screen:P
Poza tym MS to nie jest zaden gigant i nie ma sie czym podniecac ze wspolpracuja z cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt zaczyna przeobrażać się w lokalnego pożeracza studiów deweloperskich :)
Co do Wiedźmina - dobrze, że będzie można ściągnąć te dodatki za darmo, ale zawsze lepiej mieć je wytłoczone na eleganckiej płytce... Na pewno ucieszą się ci, którzy gry jeszcze nie kupili. Swoją drogą, jeżeli w tej edycji pojawią się specjalne gadżety, a CDP obdaruje posiadaczy Wiedźmina jakąś zniżką to kto wie, może się skuszę :)

Zresztą lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie mini-dodatku (to samo co w ER, ale bez pełnej wersji) i sprzedawanie po rozsądnej cenie - jakieś 20-30 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mleh, jeszcze wykupcie pakiecik w People Can Fly, i jeszcze u kilku kluczowych polskich producentów. Wtedy się skoncentrujcie na Cenedze i wyprzyjcie ją do jakiejś postradzieckiej republiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:40, Abi Dalzim napisał:

Alez bedzie dodatek! Przeczytaj jeszcze raz tekst artykulu...
Jak Ci sie niechce to dam cytat: "Edycja rozszerzona to nasze oczko w głowie, prócz
nowych przygód w świecie wiedźmińskim
, edytora modów, wszystkich usprawnień...''''

Tylko, czy interpretować to mamy jako dodatkową zawartość Edycji Rozszerzonej (tj. pokazowy dodatek stworzony w owym edytorze D''jinni), czy jako oddzielne, pudełkowe rozszerzenie? Troszkę to dla mnie niejasne :P

edit: wg. serwisu gry-online tymi nowymi przygodami będą "dwa nowe scenariusze: Cena neutralności i Efekt uboczny. Pierwszy z nich zaprezentuje wydarzenia jakie miały miejsce przed rozpoczęciem akcji właściwej gry, drugi z kolei skupi się na przygodach barda Jaskra."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie aktualizacja newsa rozwiała wszelkie wątpliwości. Zarejestrowni właściciele Wiedźmina bedą mogli ściągać za darmo dodatkowe elementy ze strony. Jak ja się cieszę, że mam szybki Internet w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się ciesze, że CDPROJEKT sie rozwija i wykupuje udziały Metropolis. Szkoda, że nie kupili udziałów studia People Can Fly, które zrobiło PainKillera i Gears of War PC. No ale udziały wykupiło Epic Games więc też jest dobrze:)

I co to za gadka szmatka, że trzeba będzie zapłacic za dodatki do Wiedzmia? Przecież napisane jest, że bedą za free dla tych, którzy już maja Wiedźmina. Nie narzekajcie:P

10.7 mln w porownaniu z zeszlorocznym 3,7?? Przecież to ekstra skok:P Gratulacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować