Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Co sądziecie o WOŚP?

404 postów w tym temacie

Idea jak najbardziej słuszna. Co roku przelewam im na konto kasę. Nie jest tego dużo, ale jak to @Winmenia rzekł(a), każda złotówka się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:32, Winmenia napisał:

Niby środki z WOŚP są przekazywane też na PW ale ogólnie w to wątpie.

Dobra, ale pytałem co to jest PW, bo nie skojarzyłem. Teraz już sobie znalazłem w postach niżej, że chodzi o Przystanek Woodstock.
A o. Rydzyk pojawił się tak zupełnie przypadkiem, czy może komentował coś na temat WOŚP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ma problemu na kogo przekazać 1% swojego podatku bo WOŚP to pewna organizacja i wiadomo że pieniądźe idą na szczytne cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:41, Mumin napisał:

A o. Rydzyk pojawił się tak zupełnie przypadkiem, czy może komentował coś na temat WOŚP?


Kiedyś oskarżał Owsiaka (o ile dalej tego nie robi) że pieniądze z WOŚP idą na finansowanie Przystanku, gdzie jak wszyscy wiemy szerzy się pijaństwo, narkomania i rozpusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:42, Arclight napisał:

Kiedyś oskarżał Owsiaka (o ile dalej tego nie robi) że pieniądze z WOŚP idą na finansowanie
Przystanku, gdzie jak wszyscy wiemy szerzy się pijaństwo, narkomania i rozpusta ;)


Ach... No tak - o. Dyrektor stoi dzielnie na straży moralności naszego społeczeństwa...
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:41, Mumin napisał:

> Niby środki z WOŚP są przekazywane też na PW ale ogólnie w to wątpie.
Dobra, ale pytałem co to jest PW, bo nie skojarzyłem. Teraz już sobie znalazłem w postach
niżej, że chodzi o Przystanek Woodstock.
A o. Rydzyk pojawił się tak zupełnie przypadkiem, czy może komentował coś na temat WOŚP?


kurde nie fiadomo do końca czy kaieś pieniądze idą na PW nikt tego do końca z nas nie wie. Więc a mozliwe też że sponsorzy wykładają kase. Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:49, BiQ_MODED napisał:

Winmenia ja wiem i wielu ludzi to wie :] 1% dochodu z wospa idze na przystanek woodstock -
to powiedzial sam Jurek Owsiak


jesteś pewien że tylko 1 % ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:05, Yasiu89 napisał:

A ja nie daje pieniędzy Owsiakowi :P


I żle robisz bo jak wcześniej pisalem że zł. mozę uratować życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś z naszej elity rządzącej odważy się pokazać publicznie na jakiejś imprezie związanej z WOśP :P
A Ojciec prowadzący nie prowadzi przypadkiem kolejny raz swojej własnej wersji zbiórki pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea szczytna, prócz tego że Owsiak z tego chyba 10% bierze i jeszcze chyba pokrywa wydatki związan na to więc może z 15% razem z tego nei trawia tak naprawde do tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:36, .Darnok napisał:

Ciekawe czy ktoś z naszej elity rządzącej odważy się pokazać publicznie na jakiejś imprezie
związanej z WOśP :P
A Ojciec prowadzący nie prowadzi przypadkiem kolejny raz swojej własnej wersji zbiórki pieniędzy?

tak ojciec dyrektor prowadzi kiedyś mi ktos opowiadał że słuchał tak dla jazd radia maryja i co 15 minut jest tekst typu "(numer konta) drodzy słuchacze prześlijcie swoje pieniądze na to konto aby wspomagać nasze radio, zróbcie to teraz a nie potem bo potem nigdy nie nastąpi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:42, Kartel napisał:

Idea szczytna, prócz tego że Owsiak z tego chyba 10% bierze i jeszcze chyba pokrywa wydatki
związan na to więc może z 15% razem z tego nei trawia tak naprawde do tych dzieci


I jeszcze przystanek Woodstock za coś musi oraganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie przecież on nie wyłoży swoich pieniedzy dużo zrobił ale tak naprawdę to nie jest żadnym darczyńcom nie daje własnej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea z pewnością godna pochwalenia, nawet jeśli te 10-15% znika w niewiadomych okolicznościach(cześć pewnie idzie na PW) to jednak wiele oddziałów zostało wyposażonych w nowoczesny sprzęt ratujący zdrowie i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować