Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 15:43, Dominik000 napisał:

Ja konta tam nie mam i nie zamierzam mieć.

Ja miałam, ale przedwczoraj bodajże skasowałam. Powód? Otóż tam wszystko robiło się mechanicznie. Loguję się, patrzę - 10 nowych wiadomości (czyli zaproszenia do znajomych z których właściwie nic nie wynika, ot masz tą osobę w znajomych i tyle), no a że zna się te osoby to się je dodaje (u nas nie padały żadne propozycje spotkań, bo wiadomo, że całej klasy się nie zbierze, poza tym pewne osoby bardzo za sobą nie przepadają i głupio by mogło wyjść...) poza tym jak koleżanka ma imię napisane: "MaRIolA" a inna daje swoje fotki jak całuje się z dziewczyną to aż mną cofnęło. Sama idea świetna, ale te "Nibylandie" i te inne to aż szkoda mówić... jak będę chciała się z kimś ze szkoły spotkać to postaram się u kogoś o nr gg albo coś i samo pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, usunąłem przed chwilą moje konto na nk i czuję się z tym dobrze. ;PP IMO portal zszedł bardzo nisko, miliony fanclubów, heh zaproszenia od ludzi, których nie znam, różne niepotrzebne dodatki na stronie... Wyścig o to "Kto ma więcej znajomych - wygrywa!"... Ogólnie idea serwisu została zagubiona po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż u mnie to było różnie,na początku nie chciałem mieć tam konta bardzo sie po prostu upierałem żeby go nie mieć aż namówił mnie na nie kolega i cóż postanowiłem założyć i co ?? i nic :P W ogóle mi to nie przeszkadza (Jak na razie )
Rozważam nawet o usunięciu konta,ale to jeszcze nie teraz,lecz wiem że prędzej czy później i tak to zrobię...
A najgorsze w tym wszystkim jest to że masa ludzi o których nic nie słyszałem ani tych których nie znam wysyła zaproszenia...Ja sie nie ścigam kto ma więcej znajomych,a kto mniej mi to naprawdę nie przeszkadza,lecz innym wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:33, Chaotizz napisał:

Ha, usunąłem przed chwilą moje konto na nk i czuję się z tym dobrze. ;PP

Widzę, że dołączyłeś do szczęśliwców takich jak ja :D Ja też się z tym dobrze czuję, przynajmniej nie wkurzam się, że net wolno działa. No i to sprawdzanie ile jest zaproszeń (połowa od osób których nie znam albo nie chcę znać) i sprawdzanie kto je wysłał to strata czasu. Będę się chciała spotkać? Jakoś dojdę do tej osoby. A poza tym zawsze jest gg (jak kogoś lubię i chce mieć z nim kontakt to łatwo mogę załatwić).

Dnia 22.07.2008 o 16:33, Chaotizz napisał:

IMO portal zszedł
bardzo nisko, miliony fanclubów,

Nibylandie? Aż szkoda gadać... albo jak jedna osoba jest zapisana do 5 klas w jednej szkole... bo ma tam znajomych dużo... ;/

Dnia 22.07.2008 o 16:33, Chaotizz napisał:

Ogólnie idea
serwisu została zagubiona po drodze.

Tutaj trudno się nie zgodzić. To się robi taka fotka.pl, a przykłady kolekcjonowania znajomych możemy zaobserwować choćby tu... no i te komunikaty - znajomy skomentował zdjęcie znajomego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:33, Chaotizz napisał:

Ha, usunąłem przed chwilą moje konto na nk i czuję się z tym dobrze. ;PP IMO portal zszedł
bardzo nisko, miliony fanclubów, heh zaproszenia od ludzi, których nie znam, różne niepotrzebne
dodatki na stronie... Wyścig o to "Kto ma więcej znajomych - wygrywa!"... Ogólnie idea
serwisu została zagubiona po drodze.

Tych fanclubów jest cała masa , nawet widziałem fanclub homoseksualistów , jakichś postaci z bajek i seriali , też zaproszenia dostaje od nieznajomych która wysyłają zaproszenie po to by mieć więcej znajomych , nasza-klasa robi się taką fotką jakby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem konto... niestety, zakładając swój profil na naszej klasie miałem nadzieję na coś więcej niż poziom fotki.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:13, Fagno napisał:

Usunąłem konto... niestety, zakładając swój profil na naszej klasie miałem nadzieję
na coś więcej niż poziom fotki.pl :).

oba portale są warte siebie , niestety w negatywnym znaczeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:33, bartog123 napisał:

Wiecie... aż mi wstyd, że jestem kobietą po przeczytaniu tego artykułu. Ten artykuł nie tylko obrazuje jaki jest ten serwis:
- zezwala na zdjęcia nago
- nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o te zdjęcia
- nie ma ograniczeń jeśli chodzi o to KTO może je oglądać
Dla mnie to jest chore. Dobrze, że usunęłam konto z takiego serwisu. Uświadomił mi jednak jeszcze co innego (tylko to nie jest do końca zgodne z tematem): jak wiele jest osób, które zgodzą się na współżycie z nieznajomym mając partnera, którego rzekomo się kocha. Ech... No i jeszcze to dodawanie do znajomych bo ładny pyszczek wysłał zaproszenie... co z tego, że ładny? I jeszcze w artykule jest napisane, że w ciagu 4ech dni miał 12 ofert współżycia... nie wiem, brzmi ten artykuł wiarygodnie jak dla mnie. Przeraża mnie to. Choć podejrzewam, że jakby to kobieta coś takiego zmajstrowała to byłoby podobnie. Ludzie już tacy są.
Ciesze sie, że nie mam konta na czymś takim. Szczerze to ja bym zupełnie nie mogła dodać swojego zdjęcia nago do serwisu, gdzie wśród znajomych mam np. kolegów z klasy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza klasa to jak fotka tylko że 2.0, to już raczej nie ma nic wspólnego ze szkoła tylko teraz ogląda sie tam fale zdjęć pół-nagich nastolatek. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:46, mała16 napisał:

Wiecie... aż mi wstyd, że jestem kobietą po przeczytaniu tego artykułu.

To dobrze. Oznacza to, że jesteś osobą porządną. Od dawna wiedziałem, że takich kobiet jest już - szczerze mówiąc - niewiele.. a po przeczytaniu tego artykułu... szkoda słów.

Dnia 04.08.2008 o 13:46, mała16 napisał:

jak wiele jest osób,
które zgodzą się na współżycie z nieznajomym mając partnera, którego rzekomo się kocha.

To może zgorszyć, ale nie zaskoczyć. A przynajmniej, nie dla mnie. Ale patrząc na to z innej perspektywy.. ciekawi mnie, czy po ustaleniu terminu, spotkaniu się z osobą, etc, etc. Dana osoba, która proponowała seks, dalej by była taka chętna... i odważna. Nie mówię tu tylko o tych dwudziestkach, ale także o tych właśnie wspomnianych mężatkach. Chyba posiadają coś takiego jak sumienie.

Dnia 04.08.2008 o 13:46, mała16 napisał:

Ech... No i jeszcze to dodawanie do znajomych bo ładny pyszczek wysłał zaproszenie...
co z tego, że ładny?

Jak ktoś wejdzie na jej/jego blog, zobaczy tą ładną buźkę, to od razu sobie pomyśli "wow, skoro ona/on ma takiego fajnego/ną znajomego/ą to musi to być super kobieta/facet!".. W każdym razie, coś w tym stylu.

Dnia 04.08.2008 o 13:46, mała16 napisał:

Ludzie już tacy są.

Tja... mnie cholernie ciekawi, jak już wspomniałem wyżej, czy byliby w stanie wprowadzić puste słowa w czyn.

Dnia 04.08.2008 o 13:46, mała16 napisał:

Ciesze sie, że nie mam konta na czymś takim. Szczerze to ja bym zupełnie nie mogła dodać
swojego zdjęcia nago do serwisu, gdzie wśród znajomych mam np. kolegów z klasy... ;/

Hm.. z tym, że na pewno oni nie założyli konta po to, by spotykać się ze starymi znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:48, Dante4 napisał:

zgadzam sie z nim ne wiem czemu ludzie sie tak tym podniecaja oO

Z czym się zgadzasz? Jak możesz to sprecyzuj.
Czym sie podniecają? Zwykle płcią przeciwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:16, 19Tsunami92 napisał:

Nasza-klasa jest serwisem raczej dla starszych osób które chcą odświeżyć swoje znajomości
z młodości :PP

Starszych? 16 lat mam i sie przydał. Znalazłem swojego przyjaciela z przedszkola. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:19, krwawa Mary napisał:

Nasza-klasa schodzi na psy.

Jak każdy serwis internetowy który chce sie utrzymać. Gram też sie mocno zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować