Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 17:12, mała16 napisał:

Oj trudno tak bywa. Nic nie jest idealne. Takie życie. Nie wchodź i nie rób kont. Zapomnij
o tym serwisie, wywal go ze swojego życia. Będziesz miał 500 errorów tygodniowo mniej
i więcej czasu dla dziewczyny.


Wiem, że tak bywa i wiem, że serwisy internetowe są na serwerach które mogą nie wytrzymać naporu i odmawiać posłuszeństwa. Tutaj nie chodzi, że ja marudzę czy dramatyzuję tutaj chodzi o fakt, że taka sytuacja, którą przedstawiłem na screenie nie należy do rzadkości :)

Dnia 20.12.2008 o 17:12, mała16 napisał:

Heh, jak zwykle we wszystkim doszukujesz się podtekstu i ataku. To post z ostatniej strony
tematu. Więc nie zerkałam na date tylko odpowiadam. Proste.

Nie tłumacz się bo tego nie wymagam i nie chcę.
Poza tym idą święta i nie mam zamiaru się sprzeczać.
Jedynie mnie zdziwiło, że odpowiadasz na post, który napisałem miesiąc temu :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:07, GringoG3 napisał:

Wyłacz powiadomienia w opcjach i masz święty spokój...

To nie jest odpowiedź na moje pytanie... Jak nie masz nic do powiedzenia, to lepiej nie udzielaj porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:06, Abi Dalzim napisał:

Wie ktoś może jak hurtowo usuwać powiadomienia, a nie tylko pojedynczo?

Po lewej stronie tytułu wiadomości masz kwadraciki, które zaznaczasz, a następnie na dole jest button: "Przenieś do kosza". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:56, rick90 napisał:

Po lewej stronie tytułu wiadomości masz kwadraciki, które zaznaczasz, a następnie na
dole jest button: "Przenieś do kosza". ;)

Nie chodzi mi o pocztę, ale o powiadomienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gadam z jedną na czacie pytam sie o to gdzie chodzi... i jak ma na imie... po naszej klasie ją znalazłem :D znam juz nazwisko nr koma i jej kolezanke która z nią pisała .. cos fajnego ta nasza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:28, Abi Dalzim napisał:

> Po lewej stronie tytułu wiadomości masz kwadraciki, które zaznaczasz, a następnie
na
> dole jest button: "Przenieś do kosza". ;)
Nie chodzi mi o pocztę, ale o powiadomienia...

o ile dobrze pamiętam, to możesz je całkowicie wyłączyć w ustawieniach pofilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 00:09, marlen230 napisał:

o ile dobrze pamiętam, to możesz je całkowicie wyłączyć w ustawieniach pofilu.

Szlag by trafił... Ludzie czytajcie posty zanim na nie odpowiecie. Ja nie chcę się pozbywać powiadomień, chcę je tylko szybciej usuwać (jak już rzucę okiem i wybiorę interesujące mnie wiadomości) a nie pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasza-klasa:
Archiwa złodzei :)...


Niby fajnie, ale przynajmniej 1/2 znajomych co mam to nawet im cześc raz w życiu nie powiedziałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 12:25, Abi Dalzim napisał:

> o ile dobrze pamiętam, to możesz je całkowicie wyłączyć w ustawieniach pofilu.
Szlag by trafił... Ludzie czytajcie posty zanim na nie odpowiecie. Ja nie chcę się
pozbywać powiadomień, chcę je tylko szybciej usuwać
(jak już rzucę okiem i wybiorę
interesujące mnie wiadomości) a nie pojedynczo.


Hmm tu musisz ćwiczyć refleks :P jeżeli uda Ci się kliknąć w parę krzyżyków zanim Ci się strona odświeży, to tyle powiadomień ile kliknięć (celnych) Ci zniknie :D Mój rekord to 5 :D

btw... ja polecam ograniczyć sobie te powiadomienia. Większość z nich jest zbędna. Mi na przykład nie trzeba wiedzieć czy jakiś mój znajomy dodał komentarz innemu znajomemu. Jedyne opcje jakie mam zaznaczone to:
*dodawanie komentarzy do moich zdjęć i profilu
*dodanie nowych zdjęć przez znajomych
*urodziny moich znajomych

I to mi w zupełności wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wykasowałem konto... Mam dosyć - zamiast serwisu dla szkolnych znajomych (starych znajomych rodziców ze szkoły) Zrobiła się fotka.pl... Zrobiło się gorzej... Fankluby, Zdjęcia "swojego maleństwa", albo swoje, dodawane żeby pochwalić się nową fryzurą... Od takich rzeczy fotka... Idea portalu była fajna... Niestety zarząd nasza-klasa zamiast kasować te fankluby, żeby strona była taka jakie mieli założenia, zostawiają ten syf - po co? Pewnie dla kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nk to teraz jeden wielki komercyjny crap. konto tam założyłem chyba w lutym(?), wtedy był tam jako-taki klimat, tyu reklam nie było, pewnego dnia myśle: "ciekawe kiedy zrobią funkcje z odwiedzającymi profil", po paru dniach patrze a tu... no wlasnie, tak samo z płaceniem za limit zdjęć itd. coraz częściej myślę o skasowaniu konta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:30, W.S.A.D napisał:

Nareszcie wykasowałem konto... Mam dosyć - zamiast serwisu dla szkolnych znajomych (starych
znajomych rodziców ze szkoły) Zrobiła się fotka.pl... Zrobiło się gorzej... Fankluby,
Zdjęcia "swojego maleństwa", albo swoje, dodawane żeby pochwalić się nową fryzurą...
Od takich rzeczy fotka... Idea portalu była fajna... Niestety zarząd nasza-klasa zamiast
kasować te fankluby, żeby strona była taka jakie mieli założenia, zostawiają ten syf
- po co? Pewnie dla kasy...


Bardziej dla nastolatkÓw jest serwis grono.net. Grona tematyczne, fotki, filmy, nawet gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No także i ja należę do grona posiadaczy konta na NK,ale powiem wam że mam to tylko ze względów na koleżankę która to prosiła bym takowe założył ale z jednej strony nie żałuje bo dzięki temu poznałem wielu kumpli a nawet 2óch z byłej szkoły podstawowej których nie widziałem od 6 lat ;D Więc jestem całkowicie za tym portalem!


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko :P
gdzie mozna poskarzyc sie moderatorowi za spam ?? ;] bo kumple zrobili mi kawal i dostalem 20 str spamu o_O a ja chce sie im odwdzieczyc ;] i oczywiscie nie chce mi sie tego wywalac przez 2h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:20, vip konius napisał:

mam takie pytanko :P
gdzie mozna poskarzyc sie moderatorowi za spam ?? ;] bo kumple zrobili mi kawal i dostalem
20 str spamu o_O a ja chce sie im odwdzieczyc ;] i oczywiscie nie chce mi sie tego wywalac
przez 2h...

dobra juz znalazlem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:20, vip konius napisał:

mam takie pytanko :P
gdzie mozna poskarzyc sie moderatorowi za spam ?? ;] bo kumple zrobili mi kawal i dostalem
20 str spamu o_O a ja chce sie im odwdzieczyc ;] i oczywiscie nie chce mi sie tego wywalac
przez 2h...

Wejdź tutaj może: http://nasza-klasa.pl/support
Pozgłaszaj nadużycia do ich zdjęć
Zgłoś konta fikcyjne
Też naSPAMUJ im :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować