Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2014 o 15:18, Phobos_s napisał:

Poszedł w świat razem z Akne :(


Na to chyba wychodzi.
Domyślam się, że nakład ek dla gram.pl zapewne po prostu się wyczerpał, ale przydałoby się jakieś info o tym, bo zamawiać nadal "niby" można, tylko nie przepuszcza (przynajmniej mnie) dodania produktu do koszyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych EK dodatku do Diablo. Dostałem odpowiedź na maila.

Witam,

Na chwilę obecną osiągnięty został limit na pre-ordery Diablo 3 Edycji
Kolekcjonerskiej.

Trwają rozmowy na z wydawcą dotyczące zwiększenia liczby zarezerwowanych
egzemplarzy. Niestety będziemy mieli wiążące informacje dopiero przed premierą
gry.

Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 15:18, Phobos_s napisał:

Poszedł w świat razem z Akne :(


Miło, że o mnie pamiętacie. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Forumowiczów.

Spoiler

Tymczasem mam nowe wyzwania gdzie indziej [ocenzurowano ze względu na potencjalną reklamę konkurencyjnego wobec gram.pl sklepu]

Trzymam kciuki za Bożenę i pamiętajcie proszę, że wysoko zawiesiłam poprzeczkę, rozpieszczając Was odpowiadaniem na posty w godzinach wolnych od pracy itp.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 20:17, akne napisał:

Miło, że o mnie pamiętacie. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Forumowiczów.


Aniu, dla niektórych to Twoja osoba była synonimem jakości sklepu gram.pl
Ci, którzy związani są z tym sklepem i forum od kilku lat nigdy o Tobie nie zapomną.
I owszem, poprzeczkę zawiesiłaś bardzo wysoko, ale cóż... Właśnie dzięki temu sklep gram i gram.pl jako takie doszło tak wysoko i zaskarbiło sobie przychylność rzeszy klientów.
Tęsknimy za Tobą :)

A jednocześnie życzymy wszystkiego najlepszego Pani Bożenie :) Oby nie przeraził jej ten natłok spraw na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:47, Lucas_the_Great napisał:

Jest nowa opiekunka tego konsulatu. Na pewno wkrótce zacznie odpowiadać.

minęły 2 miesiące a pytania nadal pozostają bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam nie zauważyłem ze użytkownik maurycy zapytał dwa posty wcześniej :) ...bardzo bym chciał wiedzieć czy ESO będzie dostępne w gram, w wersji kolekcjonerskiej i z bonusami pre order? (oczywiście pudełkowe, choć info o ewentualnej cyfrowej wersji mile widziane). Dziekuje za odpowiedź z góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 14:18, RadeXMaster napisał:

Bardzo przepraszam nie zauważyłem ze użytkownik maurycy zapytał dwa posty wcześniej :)
...bardzo bym chciał wiedzieć czy ESO będzie dostępne w gram, w wersji kolekcjonerskiej
i z bonusami pre order? (oczywiście pudełkowe, choć info o ewentualnej cyfrowej wersji
mile widziane). Dziekuje za odpowiedź z góry! :)

zapomnij że ktoś ci tu odpowie.. nie wiem po cholerę są te tematy w ogóle. od blisko trzech miesięcy nie doczekałem się odpowiedzi. zapytałem cenegę to tego samego dnia odpowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy będziecie mieć jeszcze edycje Dedsec Watch_Dogs na PC? Czy już nie będzie mozliwości zamówienia u was w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem grę South Park- wersja cyfrowa (nr zamówienia EJ02061426), po zapłacie otrzymałem maila, że zamówienie zostało opłacone itd. itp. Jest napisane, żę mogę gre pobrać ze strony "sczegóły zamówienia" lub poniżej, a tu niespodzianka "sczegóły zamówienia" przekierowuje mnię na stronę główną gram.pl, a poniżej nie ma żadnej informacji poza napisem Zamówienie zostało opłacone. Pierwszy raz kupiłem cokolwiek przez gram.pl i już żałuję. Udało mi się wejść do linku "sczegóły zamówienia" i oczywiście po kliknięciu "pobierz klucz" widzę tylko logo steam w pomarańczowym kułeczku i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaka jest przyczyna nie otrzymania koszulki wraz z preorderem gry Dark Souls 2 na PS3?

Kiedy można się spodziewać dostawy takowej? Bo grę już mam. A muszę przyznać, że wybrałem Wasz sklep jedynie ze względu na koszulkę, bo cena nie była zbyt atrakcyjna. Mam nadzieję, że nie zawiodę się po raz kolejny na sklepie gram.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada kiedy robisz zakupy w "nowym sklepie" gram.pl. Zrzut ekranu w momencie składania zamówienia, bo jego skład zmienia się czasem i nie zawsze na końcu dostajesz to co chcesz (patrz premiera AC IV Black Flag). Tutaj chyba nikt nie zagląda, możesz się starać dobijać do BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące Watch Dogs - Vigilante Edition PC , kiedy będzie możliwy zakup pre-ordera bo aktualnie jest wyłączony ?? I jeżeli można wiedzieć to jaka będzie ilość tego produktu bo pewnie dużo osób na nie czeka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianą podziału konsulatu, wątek ten zostanie zamknięty.

Zapraszamy do naszych nowych konsulatów, jasno i przejrzyście podzielonych kompetencjami:
- gry cyfrowe http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93134
- gry pudełkowe http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136
- dział marketingu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93138
- dział obsługi klienta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93137
- dział IT http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93139
- redakcja http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować