Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów!!! [M]

445 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 01:23, GungravePL napisał:

Rydzyk wykorzystuje radio do właśnych interesów. /.../.
Jeden moherowy dziadek krzyczał do kamery, że winni za odejściem Wielgusa są żydzi i masoni!

/.../
Jeden moherowy dziadek krzyczał do kamery a winny wszystkiemu jest Rydzyk. No tak, bo kamera należała do Rydzyka? A może należała do TVN i to TVN jest temu winien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:09, KrzysztofMarek napisał:


dziadek krzyczal co uslyszal na antenie ojca dyrektora, dlatego zgadzam sie iz to za jego sprawa i to on ponosi odpowiedzialnosc. nie umie pilnowac swoich spraw tylko w polityke sie miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:14, Samildanach napisał:

>
dziadek krzyczal co uslyszal na antenie ojca dyrektora, dlatego zgadzam sie iz to za jego sprawa
i to on ponosi odpowiedzialnosc. nie umie pilnowac swoich spraw tylko w polityke sie miesza...

Powtarzasz czyjeś zdanie. Tak się składa, że ja widziałem tego dziadka w telewizji i nie była to telewizja TRWAM, tylko akurat TVN24. Czyli konkurencja. Nic dziwnego, że dobrali sobie wypowiedź, która IM odpowiada.
A kto ponosi odpowiedzialność za Twoje zdanie? Kto Cię ukształtował w ten sposób? Rodzice, szkoła, telewizja (która?), prasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:24, KrzysztofMarek napisał:

>

to ze powtarzam czyjes zdanie nie znaczy iz ja nie mam takowego... to po pierwsze,
TVN24 puszcza informacje wiec raczej mnie nie dziwi ze pojawilo sie i to... a ze ta scena... dziwisz sie?
odpowiedzialnosc za moje zdanie ponosze tylko i wylacznie ja nie uwazasz?
a kto mnie uksztaltowal? odpowiedz prosta... zadaj sobie to samo pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:34, Samildanach napisał:

> >
to ze powtarzam czyjes zdanie nie znaczy iz ja nie mam takowego... to po pierwsze,

Owszem. Ale skoro oskarżasz dziadka, że powtarza to, co usłyszał na antenie Rydzyka, to dlaczego nie odnosisz tego do siebie?

Dnia 09.08.2007 o 09:34, Samildanach napisał:

TVN24 puszcza informacje wiec raczej mnie nie dziwi ze pojawilo sie i to... a ze ta scena...
dziwisz sie?

Nie, nie dziwię się. Na tym polega polityka TVN24. Nie atakuje Rydzyka wprost, woli dobrać takie nagranie, po obejrzeniu którego widz "sam" będzie "wiedział"... tak jak Ty, nie wytykając palcem.

Dnia 09.08.2007 o 09:34, Samildanach napisał:

odpowiedzialnosc za moje zdanie ponosze tylko i wylacznie ja nie uwazasz?

Tak, ale... ale dziadek już nie ponosi odpowiedzialności za swoje zdanie, tylko Rydzyk? Nie uważasza, że stosujesz inną miarę do tego, co sam robisz i do tego, co robią inni?

Dnia 09.08.2007 o 09:34, Samildanach napisał:

a kto mnie uksztaltowal? odpowiedz prosta... zadaj sobie to samo pytanie...

Niby prosta, aż dziw, dlaczego sam sobie tego pytania nie zadałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 09:44, KrzysztofMarek napisał:

Nie, nie dziwię się. Na tym polega polityka TVN24. Nie atakuje Rydzyka wprost, woli dobrać
takie nagranie, po obejrzeniu którego widz "sam" będzie "wiedział"... tak jak Ty, nie wytykając
palcem.



a znasz inna rozglosnie radiowa lub telewizyjna zeby szanowala, propagowala jego styl myslenia ojca dyrektora? bo ja znam tylko takie ktore sie z niego nabijaja, osmieszaja lub poprostu smieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:47, nekromanta7 napisał:

/.../ > a znasz inna rozglosnie radiowa lub telewizyjna zeby szanowala, propagowala jego styl myslenia
ojca dyrektora? bo ja znam tylko takie ktore sie z niego nabijaja, osmieszaja lub poprostu
smieja.

Nie, nie znam. Dla innych jest konkurencją, odbiera im słuchaczy (i widzów). Zwalczają go i nawet już projektują uruchomienie innej "religijnej" stacji radiowej i telewizyjnej. Konkurencyjnej wobec Rydzyka. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, moim zdaniem Rydzykowi widzów nie odbiorą, ich stacji będą słuchali inni ludzie, nie tak skorzy do wspierania telewizji datkami, więc działalność będzie przez długie lata deficytowa. A co potem - kto dożyje, zobaczy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:55, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > a znasz inna rozglosnie radiowa lub telewizyjna zeby szanowala, propagowala
jego styl myslenia
> ojca dyrektora? bo ja znam tylko takie ktore sie z niego nabijaja, osmieszaja lub poprostu

> smieja.
Nie, nie znam. Dla innych jest konkurencją, odbiera im słuchaczy (i widzów). Zwalczają go i
nawet już projektują uruchomienie innej "religijnej" stacji radiowej i telewizyjnej. Konkurencyjnej
wobec Rydzyka. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, moim zdaniem Rydzykowi widzów nie odbiorą, ich
stacji będą słuchali inni ludzie, nie tak skorzy do wspierania telewizji datkami, więc działalność
będzie przez długie lata deficytowa. A co potem - kto dożyje, zobaczy ;-D



wiesz czasami mi sie wydaje ze te babcie to nie wierza w Boga czy Jezusa a wlasnie w ojca rydzyka serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:13, nekromanta7 napisał:

> > /.../ > wiesz czasami mi sie wydaje ze te babcie to nie wierza w Boga czy Jezusa a wlasnie w ojca rydzyka
serio :P

Nie wiem, w co wierzą te babcie. Sądzę, że raczej Rydzyk głośno mówi to, co one myślą i dlatego tak go lubia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:23, Spitfire14 napisał:

o.Rydzyk mówi to co babcie chcą usłyszeć, co sprawia że babcie go lubią i przelewają kase na
radio. Ot,taki tok myślowy o.Rydzyka xD

Toż to samo napisałem. Tyle, że one robia to dobrowolnie, a abonament telewizyjno-radiowy, który musimy płacić z tytułu posiadania radia i telewizora wynosi 186 zł rocznie...
A w planach było jeszcze opodatkowanie abonamentem posiadaczy komórek, bo na nich też można odbierać radi i telewizję, a nawet, jak nie można, to będzie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:55, KrzysztofMarek napisał:

moim zdaniem Rydzykowi widzów nie odbiorą


To będzie stacja dla postępowców, czytelnikow tygodnika powszechnego/więzi/gazety wyborczej. Hołownia + ks. Sowa + TVN = to się nie moze inaczej skończyć. Do prowadzenia programu powinni wziąść bartosia albo obirka, byli postępowi księżą są dzisiaj w modzie (GW cytuje ich częściej niż papieża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak RM zawladnelo juz 1/4 polski ;p Rydzyk ma swoich oddanych i czy by to nie bylo Radio Maryja,czy Stacja Jezus to oni zawsze będą z nim ja tam tego szczerze nie slucham lecz czesto moja babcia slucha to jak i transmisje ze Mszy roznego rodzaju (nie mam na mysli satanistycznych) :D ja tam wole stare dobre RMF FM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A kto tego dziadka nauczył takich słów? I pewnie przypadkiem tych dziadków było 50 czy więcej i szli w jakiejś pielgrzymce RM? I przypadkiem też takich akcji było więcej niż jedna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im częściej zastanawiam sie nad sensem istnienia RM tym bardziej mi sie wydaje sie to jedna wielka sektą, moze czesc ludzi mnie za to zjedzie no ,ale pamietacie niedawna "krucjate: MB na stolice w protescie przeciw aborcji...ile wtedy tych ludzi sie wtedy zebralo jedynie przez wezwanie w RM i krzyczeli ze to trzeba calkowicie zabronic zeby chronic zycie...po cześci mieli racje, ale uwazam ze to decyzja kobiet ktore maja prawo zdecydowac w tych 3 szczegolnych przypadkach a nie obcy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:14, Budo napisał:

/.../ > A kto tego dziadka nauczył takich słów? I pewnie przypadkiem tych dziadków było 50 czy więcej
i szli w jakiejś pielgrzymce RM? I przypadkiem też takich akcji było więcej niż jedna ;]

A ile było nagonek na Rydzyka?
A ilu dziadków pokazano na antenie TVN?
Najlepszym sposobem jest odpowiedni dobór informacji. Wtedy można sterować ludźmi w sposób mało zauważalny. Robi to każda stacja telewizyjna, każda stacja radiowa, każde czasopismo. Czy dziadek, w ciągu swojego życia, nie zebrał dostatecznej ilości doświadczeń, aby wyrazić słowami, to, co czuł? On jest głupi, bo słucha Rydzyka, a inni mądrzy, bo Rydzyka nie słuchają? Słucha Rydzyka, bo Rydzyk głośno mówi to, co jest zgodne z jego, dziadka, doświadczeniem życiowym. Co, co mówi TVN, jest z doświadczeniem życiowym dziadka niezgodne. To co dziwić się jego postawie?
Ja się nie dziwię wcale działaniom TVN. Właściciele TVN też mają swoje cele i odpowiednio do tych celów sterują opinią publiczną. Rydzyka nie znoszą, bo przez Rydzyka efekty nie są zgodne z oczekiwaniami.
To samo uprawia telewizja publiczna. Tylko mniej jawnie, niż TVN, albo też już przyzwyczailiśmy się do sposobu działania telewizji publicznej, że mniej to zauważamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:39, Mateusz9214 napisał:

im częściej zastanawiam sie nad sensem istnienia RM tym bardziej mi sie wydaje sie to jedna
wielka sektą, moze czesc ludzi mnie za to zjedzie no ,ale pamietacie niedawna "krucjate: MB
na stolice w protescie przeciw aborcji...


A jak ktoś organizuje krucjatę żeby zalegalizować aborcję na życzenie to już NIE jest sekta?

Dnia 09.08.2007 o 11:39, Mateusz9214 napisał:

uwazam ze to decyzja kobiet ktore maja prawo zdecydowac


Uważam, że mam prawo cię zabić - to jest moja decyzja i żadne prawo i inni ludzie nie powinni mnie ograniczać. Takie samo myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze to by byla totalna glupota zakazywac calej aborcji chociaz jestem przeciw aborcji, ale te 3 szczegolne przypadki musza pozostac i denerwuja mnie takie "krucjaty" MB ktorzy krzycza na ulicach ze to powino byc absolutnie zabronione, chociaz ta nie ukrywam ze najcieższa decyzja nalezy do matki dziecka lub obojga rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:13, Mateusz9214 napisał:

chodzilo mi o to ze to by byla totalna glupota zakazywac calej aborcji chociaz jestem przeciw
aborcji, ale te 3 szczegolne przypadki musza pozostac i denerwuja mnie takie "krucjaty" MB
ktorzy krzycza na ulicach ze to powino byc absolutnie zabronione


A krucjaty tych którzy są za aborcją na życzenie już cie nie denerwują? To że ktoś ktoś ma inne poglądy nie znaczy, że jest sekciarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować