Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów!!! [M]

445 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 13:26, Mogrim napisał:

> chodzilo mi o to ze to by byla totalna glupota zakazywac calej aborcji chociaz jestem
przeciw
> aborcji, ale te 3 szczegolne przypadki musza pozostac i denerwuja mnie takie "krucjaty"
MB
> ktorzy krzycza na ulicach ze to powino byc absolutnie zabronione

A krucjaty tych którzy są za aborcją na życzenie już cie nie denerwują? To że ktoś ktoś ma
inne poglądy nie znaczy, że jest sekciarzem.


szczerze powiedziawszy to wpewnym sensie sa sekciarze bo robia to co im sie każe na antenie... co do aborcji powini zostawic to tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:20, Mateusz9214 napisał:

szczerze powiedziawszy to wpewnym sensie sa sekciarze bo robia to co im sie każe na antenie...


A może oni mają akurat takie poglądy i dlatego to robią, a ktoś przecież taką manifestację zorganizować. Dlaczego nie nazywasz organizatorow manifestacji popierających aborcję sekciarzami? Przecież oni też nie spotykają się przez przypadek, tylko inicjatywa wychodzi od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak z nich zrobić elitarny odział wojska polskiego xD. Wygralibyśmy każdą wojnne.

A tak na poważnie znam starsze osoby które słuchają radia Maryja i uważają że rydzyka i jego gwardie przyboczną powinno się "usunąć"(napisałem troche łagodniej niż słyszałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 19:44, SSebaSS napisał:

A może by tak z nich zrobić elitarny odział wojska polskiego xD. Wygralibyśmy każdą wojnne.

A tak na poważnie znam starsze osoby które słuchają radia Maryja i uważają że rydzyka i jego
gwardie przyboczną powinno się "usunąć"(napisałem troche łagodniej niż słyszałem).

gdyby go usunieto to raczej ta sekta jak to Mogrim nazywa rozpadla by sie i ja nie mial bym wtedy nic przeciwko jakby juz nie manipulowano tymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to że po audiencji generalnej u papieża rydzyk uznaje to jako przyzwolenie dla jego działalnośći - ciekawe czyli taki ktoś kto przyjmuje i daje łapówy po takim spotkaniu teżby sobie tak mógł powiedzieć - mam przyzwolenie papieżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wizję ........... mohery wychodzą na ulice... zabijają wszystkich którzy nie noszą beretu... ogień pożar i śmich ojca dyrektora... jadącego swoim piątym maybahem... rydzyk prezydentem ...to już koniec .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:46, albinskia napisał:

czy wy uważacie ,że rydzyk ma sektę ??


Nie. Uważam, że ludzie którzy tak uważają mają poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie uważam ale dużo osób które znam tak mówi. ale np: taka jedna facetka od ponad 20lat codziennie słucha radjo m i mówi ,że jest jej życiem czy to nie dziwne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:50, albinskia napisał:

ja tak nie uważam ale dużo osób które znam tak mówi. ale np: taka jedna facetka od ponad 20lat
codziennie słucha radjo m i mówi ,że jest jej życiem czy to nie dziwne ??


Jak lubi to co mi do tego? To jeszcze nie robi z nikogo sekciarza. Pomijam fakt, że nie może słuchać Radia Maryja od 20 lat, bo RM nie ma tylu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:39, gracz 155 napisał:

mam wizję ........... mohery wychodzą na ulice... zabijają wszystkich którzy nie noszą beretu...
ogień pożar i śmich ojca dyrektora... jadącego swoim piątym maybahem... rydzyk prezydentem
...to już koniec .....................

To nie jest śmieszne. Uważasz, że mohery, które słuchają RM i dużo się modlą zabiją każdego ''innego''? Takie coś nawet z przymrużeniem oka może kogoś urazić.
@albinskia

Dnia 27.08.2007 o 20:39, gracz 155 napisał:

ja tak nie uważam ale dużo osób które znam tak mówi. ale np: taka jedna facetka od ponad 20lat codziennie
słucha radjo m i mówi ,że jest jej życiem czy to nie dziwne ??

Ale to chyba jej wina, a nie rozgłośni?

Widzę, że w tym temacie jest pełno ludzi, którzy w ogóle nie znają sprawy, prawie jak w temacie o Romanie Giertychu, "radjo maryja jezd gupie, rydzyk kradnie / giertyh smierdzi ja nie chcem mundurkow!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 21:57, squeglee napisał:

Widzę, że w tym temacie jest pełno ludzi, którzy w ogóle nie znają sprawy, prawie jak w temacie
o Romanie Giertychu,


tak jak ja kocham takich ludzi jak ty wszyscy na okolo glupi tylko ja madry...


"radjo maryja jezd gupie, rydzyk kradnie / giertyh smierdzi ja nie chcem

Dnia 27.08.2007 o 21:57, squeglee napisał:

mundurkow!".



rydzyk nas mlodych powinien tyle obchodzic co nic a co do mundurkow po co oddajesz glos jak ciebie to nie dotyczy a wiekszosc ludzi ktorych znam uwaza ze ja nie chcem mundurkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:08, nekromanta7 napisał:

tak jak ja kocham takich ludzi jak ty wszyscy na okolo glupi tylko ja madry...

OK, od tej pory nie będę śmiał mieć innego zdania i spojrzenia na sprawę, o Oświecicielu.

Dnia 27.08.2007 o 22:08, nekromanta7 napisał:

rydzyk nas mlodych powinien tyle obchodzic co nic

Hola hola, mów za siebie, ja interesuję się religią i postać Tadeusza Rydzyka też mnie poniekąd interesuje.

Dnia 27.08.2007 o 22:08, nekromanta7 napisał:

ciebie to nie dotyczy a wiekszosc ludzi ktorych znam uwaza ze ja nie chcem mundurkow

Ale może czymś to poprzeć, a nie bluzgać na R.G. Nie mówię tu o Tobie, ale o innych erudytach z tego topica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświecicielu.

dzieki panny tez mnie lubia :]

Dnia 27.08.2007 o 22:11, squeglee napisał:


> rydzyk nas mlodych powinien tyle obchodzic co nic
Hola hola, mów za siebie, ja interesuję się religią i postać Tadeusza Rydzyka też mnie poniekąd
interesuje.


to tak jakbys sie interesowal proboszczem jakiejs tam parafii na wsi za zakopanem...

Dnia 27.08.2007 o 22:11, squeglee napisał:

> ciebie to nie dotyczy a wiekszosc ludzi ktorych znam uwaza ze ja nie chcem mundurkow
Ale może czymś to poprzeć, a nie bluzgać na R.G. Nie mówię tu o Tobie, ale o innych erudytach
z tego topica.



poprzec? czym? na Romana? co pomoga mundurki? czy to zmniejszy agresje w szkolach? a moze rabna mi po drodze do szkoly bo nie jestem od nich... nie no sa plusy jak wyjda kumple na fajke za szkole to przynajmniej nikt nas nie rozpozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:17, nekromanta7 napisał:

dzieki panny tez mnie lubia :]

Widać masz manię przekonywania każdego, kogo poznasz.

Dnia 27.08.2007 o 22:17, nekromanta7 napisał:

to tak jakbys sie interesowal proboszczem jakiejs tam parafii na wsi za zakopanem...

Nie, bo Tadeusz Rydzyk to postać ogólnie znana.

Dnia 27.08.2007 o 22:17, nekromanta7 napisał:

poprzec? czym? na Romana?

Chodziło mi o argumenty -_-''

Dnia 27.08.2007 o 22:17, nekromanta7 napisał:

co pomoga mundurki? czy to zmniejszy agresje w szkolach?

Mundurki nigdy nie miały takiego celu.

Dnia 27.08.2007 o 22:17, nekromanta7 napisał:

nie no sa plusy jak wyjda kumple na fajke za szkole to przynajmniej nikt nas nie rozpozna...

O, widzisz, jest jakiś plus. Osobiście jestem przeciw Giertychowi, ale apeluję o trochę rozsądku, umiejcie wyrazić swoje zdanie trochę lepiej, nie samymi bluzgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:23, squeglee napisał:

> dzieki panny tez mnie lubia :]
Widać masz manię przekonywania każdego, kogo poznasz.


dobra juz bez oklaskow

Dnia 27.08.2007 o 22:23, squeglee napisał:

> to tak jakbys sie interesowal proboszczem jakiejs tam parafii na wsi za zakopanem...
Nie, bo Tadeusz Rydzyk to postać ogólnie znana.


i co on ci zrobi? kim on jest w kosciele? nikim rozumiem papiez ale rydzyk cie obchodzi

Dnia 27.08.2007 o 22:23, squeglee napisał:

> poprzec? czym? na Romana?
Chodziło mi o argumenty -_-''


patrz na dol

Dnia 27.08.2007 o 22:23, squeglee napisał:

> co pomoga mundurki? czy to zmniejszy agresje w szkolach?
Mundurki nigdy nie miały takiego celu.


a jaki?

Dnia 27.08.2007 o 22:23, squeglee napisał:

> nie no sa plusy jak wyjda kumple na fajke za szkole to przynajmniej nikt nas nie rozpozna...

O, widzisz, jest jakiś plus. Osobiście jestem przeciw Giertychowi, ale apeluję o trochę rozsądku,
umiejcie wyrazić swoje zdanie trochę lepiej, nie samymi bluzgami.


mowisz do mnie? wez mnie popraw fajka to bluzgi? to u mnie przeklina cala szkola nawet nauczycielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:28, nekromanta7 napisał:

dobra juz bez oklaskow

Jak sobie życzysz.

Dnia 27.08.2007 o 22:28, nekromanta7 napisał:

i co on ci zrobi? kim on jest w kosciele? nikim rozumiem papiez ale rydzyk cie obchodzi

A co ci papież zrobił? Interesuję się, kim chce, czy to papież, Luter, Św. Faustyna czy Tadeusz Rydzyk.

Dnia 27.08.2007 o 22:28, nekromanta7 napisał:

> > poprzec? czym? na Romana?
> Chodziło mi o argumenty -_-''
a jaki?

Jakikolwiek by nie był, spalił na panewce. Raz, że wielu nie stać, dwa, że podział na biednych i bogatych dalej będzie istniał. Bogatszy kupi mundurek z lepszych materiałów i pochwali się lepszą komórką.

Dnia 27.08.2007 o 22:28, nekromanta7 napisał:

> > nie no sa plusy jak wyjda kumple na fajke za szkole to przynajmniej nikt nas nie
rozpozna...
mowisz do mnie? wez mnie popraw fajka to bluzgi? to u mnie przeklina cala szkola nawet nauczycielki...

Nie, mówię do każdego dzieciaka, który pisze posty ''radio maryja to pop*dolona stacja/giertych to niezly kretyn'' itd. To był taki ogólny apel, nie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobała się kiedyś reklama w Radiu M. leciało to jakoś tak:" Słuchaczu, dziekujemy ci, za to że jesteś przy odbiorniku radiowym i wspierasz nas swoją modlitwą...ale sama modlitwa nie wystarczy!Aby czuć się prawdziwym przyjacielem "Radia" musisz wesprzeć nas swoimi pieniędzmi.." i dalej podawał nr konta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować