Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Ogólnie to przesadzacie z tym narzekaniem, przedmioty których nie można podnieść są związane z poprzednią częścią Gothic, mi to nie przeszkadza że niemoge podnieść np. ognistego pucharu, który i tak na nic w ZB sie nie przyda. Tak samo jak nie pojawienie sie czasem napisów obiektu (skrzyni, postaci) czy nagłe, tajemnicze zniknięcie kolesia któego właście gdzieś prowadziłeś do celu.
Każdy rasowy fanatyk G3 traktuje to jako normę, coś oczywistego i naturalnego :D

Gorzej gdy gra momentami zwalnia do 1 klatki /s jak u mnie. Podobno poprawili silnik, ja od czasów G3 wymieniłem sobie grafe na lepszą, dorzuciłem RAMu, a w okolicy Trellis nie da sie praktycznie grać. To nie wina grafiki, bo zaraz po wczytaniu save gra sie płynnie, zwalnia dopiero po jakimś czasie.
Wiadomo już coś o jakimś nowszym patchu niż 1.06?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:29, Don Zorro napisał:

A po których stronach można stanąć? Po wszystkich?

Powiem tyle fabuła jest bardzo liniowa i nie możesz wybierać. Dodatek jest bardzo komercyjny i ma ogromne parcie na G4. Prawdę powiedziawszy po przejściu dodatku nie wiem do czego odnosi się ów "Zmierzch Bogów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 01:11, PompedjuSZ napisał:


P.S jak można zwalic tak zajebi**ą grę ?!

>
Tak to jest jak daje się z Bóg wie jakim doświadczeniem Hidnusom grę do zrobienia ;). A jeszcze ;P, recenzje zwłaszcza wydawców kłamią ;). Po co? A po to by zarobić prosta sprawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to nie przeszkadza że niemoge podnieść np. ognistego

Dnia 14.12.2008 o 13:58, Drizzt Drow napisał:

pucharu, który i tak na nic w ZB sie nie przyda.
Każdy rasowy fanatyk G3 traktuje to jako normę, coś oczywistego i naturalnego :D
Gorzej gdy gra momentami zwalnia do 1 klatki /s jak u mnie.


Trzeba tylko odróżnic fana od fanatyka.Jak ktoś się uprze , to nie ma zmiłuj , gra będzie się takiej osobie podobać i już.Jednak nie zmienia to faktu , że Zmierzch Bogów , to wręcz sztandarowy przykład wydania gry nie dokończonej.Ogniste Puchary może Ci nie przeszkadzają , są jednak takim samym szczegółem jak strasznie zacinająca się grafika, informującym o tym , iż wydawca nie poświęcił tytułowi odpowiednio dużo czasu i zaserwował nam jakiś półprodukt.Szkoda tylko , że cena nie jest o połowę mniejsza , byłoby przynajmniej bardziej logicznie.
A jeżeli chodzi o 1 fps , to u mnie na poprzedniej grafice GF 8800 GTX , podczas rzucania Deszczu Ognia , to nawet tyle nie było.Grafika praktycznie się zatrzymywała i miałem pokaz slajdów na ekranie.Jako fan serii , nie mogę takiego brakoróbstwa przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzje zwłaszcza wydawców kłamią

W przypadku Zmierzchu Bogów , przynajmniej część recenzji pokazała pazurki.GOL dał tylko 54% , co jest wynikiem słabiutkim , na gram.pl także nie oszczędzono tego tytułu wytykając wiele wad , a Click podobno ( osobiście nie czytałem akurat tej recki) , ocenił ZB na 3. W przypadku nieznanej gry , takie wyniki oznaczałyby zwykłego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Lee... pogadałem z nim a potem sobie on gdzieś poszedł... wczytałem save i poszedłem za nim a on udał się w stronę Nordamaru i przeszedł przez ten mur co oddziela tą cześć świata...
Jest jakiś kod na przywołanie postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:57, GringoG3 napisał:

Mam problem z Lee... pogadałem z nim a potem sobie on gdzieś poszedł... wczytałem save
i poszedłem za nim a on udał się w stronę Nordamaru i przeszedł przez ten mur co oddziela
tą cześć świata...
Jest jakiś kod na przywołanie postaci ?



Z tego co się orientuje to chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:53, KrzychW napisał:

/.../.Szkoda tylko , że cena nie jest o połowę mniejsza , byłoby przynajmniej bardziej
logicznie.
A jeżeli chodzi o 1 fps , to u mnie na poprzedniej grafice GF 8800 GTX , podczas rzucania
Deszczu Ognia , to nawet tyle nie było.Grafika praktycznie się zatrzymywała i miałem
pokaz slajdów na ekranie.Jako fan serii , nie mogę takiego brakoróbstwa przemilczeć.

A ja nadal gram , gra sie momentami zacina i idzie dalej. Ale ta fabuła! jak wybierzesz nie tą odpowiedź ''co trzeba" to juz przechlapane. Krów nie wytnę i 5 listu polecajacego nie mam, pare zadań bez szczątkowego objasnienia, o kogo chodzi - jak trafisz, to dobrze a jak nie, to klapa. I zastanawiam się co z czego wynika - wartownicy krzyczą stój, ani kroku dalej, a ja obchodzę budynek i wchodzę do srodka tylnymi drzwiami a wartownik okiem nie mrugnie. Gotówki ze sorzedrzy znalezionych i kradzinych rzeczy mam blisko pół miliona i tak naprawdę to mógłbym kupic najlepszy pancerz, tylko akurat tam, gdzie jestem, to takowych nie ma. Pytań mnóstwo, bo jak osoba nosi imię, to wiadomo, ze prędzej, czy później coś z nią bedzie trzeba załatwić, ale jak ciurkiem odpowiadają, że pewnie mam co innego do zrobienia, staje sie to męczące. Pograć można i chyba nawet trzeba, ale trudności w grze prawie jak w życiu. No i utłukłem kupca - nikt mnie nie scigał. chyba wytne w pień całą Myrtanę, będzie łatwiej ja zjednoczyć. A ja sobie nabije taki poziom, że i tuzin orkowych szamanów nie podskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam, zainstalowałam grę, potem patcha, odpaliłam i przy pierwszej walce ze ścierwojadami ... mogłam się tak dokładnie przyjrzeć technice walki Beziego. Tak pięknie, płynnie wręcz baletowo się poruszał ;D, a wszystko to mogłam obejrzeć w ... cudownie zwolnionym tempie. Taaak ... pewnie to było zamierzone, przez twórców gry ;) Grę odkładam na półeczkę i czekam na kolejnego patcha takiego, który naprawdę podkręci grę, bo teraz jakoś mnie ona nie bawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba wytne w

Dnia 14.12.2008 o 18:21, KrzysztofMarek napisał:

pień całą Myrtanę


Jak widzę ciagle grasz , ale mordercze instynkty powoli dochodzą do głosu.Szkoda , że w grze nie ma awatarów programistów odpowiedzialnych za grę.Przynajmniej szał bojowy skupiłby się na tych , którzy na to zasłużyli.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZY NIKT NIE JEST W STANIE MI POMÓC NIE MOGE ZAPROWADZIC BRATA ONOGA DO ANOGA CZY ODWROTNIE NADMIENIAM ZE WYPEŁNIŁEM WSZYTSKIE MISJE TAKIE JAK UWOLNIE NIE SZPIEGA I ZAPROWADZENIE DO DO WODZA - ROZBIŁEM OBÓZ ORKÓW-ZEBRAŁEM INFORMACJE O CZARNYM MAGU- NASTEPNIE ZABIŁEM CZARNEGO MAGA POKAZAŁO MI SIE NAPIS ZE WYKONAŁEM ZADANIE UDAŁEM SIE DO WODZA KTÓRY CZYTA CAŁY CZAS PISMO POWIEDZIAŁEM MU ZE CZARNY MAG JUZ NIE ZYJE TO ON POWIEDZIAŁ ZE BRAT BEDZIE ZADOWOLONY DOSTAŁEM 500 SZT ZŁOTA I NATYM KONIEC
JAK WCISKAM NA NIEGO TO A NI NIC NIE MOWI A NI NIE IDZIE ZEMNA DO BRTA NORMALNIE STOJE W MIEJSCU CO ROBIC POMUZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie, płynnie wręcz

Dnia 14.12.2008 o 18:35, Paladynka napisał:

baletowo się poruszał ;D, a wszystko to mogłam obejrzeć w ... cudownie zwolnionym tempie.


Trzeba myśleć pozytywnie.To i tak lepiej , niż w przypadku pokazu slajdów.:-)

Grę odkładam na półeczkę i

Dnia 14.12.2008 o 18:35, Paladynka napisał:

czekam na kolejnego patcha takiego, który naprawdę podkręci grę


W tym temacie podawał ktoś link do niusa informującego o pracach nad kolejnym patchem.Czekam z zakupem gry na efekty nowej poprawki , bo chociaż uważam sie za fana serii , postanowiłem tym razem nie tracić nerwów z powodu niedopracowanej gry.Co prawda istnieje możliwość , iż będzie tak samo jak w przypadku patcha 1.6 do Gothic 3.Niby wiele zmian , a tak naprawdę różnica niewielka , a według niektórych , żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musisz zebrać podatki od osób podanych przez Inoga, i przetransportować karawanę z Geldern do Silden o ile dobrze pamiętam. Jeżeli nie wykonałeś tych zadań, to daleko nie zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:53, Paje96 napisał:

Gdzie jest obóz orków który Inog każę nam zniszczyć ? Z góry dzięuje za odpowiędź.

Jest to pierwszy obóz od Geldern na drodze w stronę Trelis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:53, KrzychW napisał:

mi to nie przeszkadza że niemoge podnieść np. ognistego
> pucharu, który i tak na nic w ZB sie nie przyda.
> Każdy rasowy fanatyk G3 traktuje to jako normę, coś oczywistego i naturalnego :D

> Gorzej gdy gra momentami zwalnia do 1 klatki /s jak u mnie.

Trzeba tylko odróżnic fana od fanatyka.Jak ktoś się uprze , to nie ma zmiłuj , gra będzie
się takiej osobie podobać i już.Jednak nie zmienia to faktu , że Zmierzch Bogów , to
wręcz sztandarowy przykład wydania gry nie dokończonej.Ogniste Puchary może Ci nie przeszkadzają
, są jednak takim samym szczegółem jak strasznie zacinająca się grafika, informującym
o tym , iż wydawca nie poświęcił tytułowi odpowiednio dużo czasu i zaserwował nam jakiś
półprodukt.Szkoda tylko , że cena nie jest o połowę mniejsza , byłoby przynajmniej bardziej
logicznie.
A jeżeli chodzi o 1 fps , to u mnie na poprzedniej grafice GF 8800 GTX , podczas rzucania
Deszczu Ognia , to nawet tyle nie było.Grafika praktycznie się zatrzymywała i miałem
pokaz slajdów na ekranie.Jako fan serii , nie mogę takiego brakoróbstwa przemilczeć.



Ja nie twierdze że błędów nie należy wytykać, faktycznie wydanie gry w którą nie da sie grać to jawne oszukiwanie klientów. Jednak dla kogoś kto przeszedł chyba z 10 razy G3 (50 razy G2 i 5 razy G1), kto znał już najdrobniejsze źdźbło trawy, gałęź i płot, powrót w to samo miejsce z nowymi misjami i odświeżonym terenem to czysta przyjemność i setki godzin niemal permanentnego orgazmu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:11, KrzychW napisał:

/.../ > Trzeba myśleć pozytywnie.

No właśnie!
Zabiłem z nudów kupca, bo chciałem zobaczyć, czy to o niego chodzi w jednym z zadań. Oczywiście, nie o niego. Ale przy okazji zabrałem wszystko, co było na widoku i w skrzyniach a żaden z trzech pozostałych słowem nie pisnał. Przy okazji informuję, ze Czarny Rhobar służy do podniesienia wytrzymałosci. Mała rzecz a cieszy (zwłaszcza że było ich na ladzie bodaj 19 sztuk a kazdy to wytrzymałość +5).
A ten, którego zobaczyłem na skraju przepaści, za barierą nagle pojawił sie na drodze i zaczął się tłumaczyć... to jego miałem zabić. Ech, cuda się dzieją, bo mnie gra chodzi z drobnymi zacinkami w rozdzielczości 1920x1200!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 06:49, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > Trzeba myśleć pozytywnie.
. Przy okazji informuję, ze Czarny Rhobar
służy do podniesienia wytrzymałosci. Mała rzecz a cieszy (zwłaszcza że było ich na ladzie
bodaj 19 sztuk a kazdy to wytrzymałość +5).


ups...a ja ich miałem ze 20 i sprzedalem nawet nie pamietam komu...trzeba bedzie rajd po kupcach zrobić hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować