Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Basia jest po prostu przeboska :DD Ten uśmiech, głos, zakochałem się. Przyznam, że bałem się angielskiej wymowy tytułów, ale poszło nieźle. Jestem bardzo miło zaskoczony tym Levelem, świetnie wyszedł wam ten program. Z niecierpliwością czekam na drugi odcinek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie mów, że się zakochałeś w mojej żonie ok? ;p Ciesze się kochanie, że tak dobrze Ci poszło - program bardzo dobry :) Level UP oczywiście :) jak dla mnie pomysł bardzo dobry, a z tą żoną no to co? pomażyć nie można ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne zaskoczenie w każdym calu... Spodziewałem się czegoś dobrego, ale nie aż tak ;> Podoba mi się pomysł z wywiadem i level up/down.

A Pani Prezenterka to skarb! I to uroczy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dla mnie to po prostu kopia "Podsumowania tygodnia" Pluhowego! Czytałem o tym wszystkim na gramie, jeno to tylko streszczenie newsów. Basia, owszem fajna i nawet ładna dziewczyna, ale ludzie. Zlitujcie się, bo żal żopsko ściska, jak czytam te wszystkie posty wywołujące z pewnością ślinotok na każde poruszenie ustami spikerki w programie. I niech mi tylko ktoś wyjedzie z dystansem, zabawą itp. itd., to zlinczuję...

Ja chcę Plushowego, a w szczególności jego Making of... ;(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, miałem PS3 na 4 miesiące przed światową premierą ;P

Potknięcia słowne wymienione wyżej więc Wam nie pomagam (kurde, sporo ich było :P), ale -> CO TO ZA KADR 0_0 No co najmniej od <ekhm> piersi! Niby im dalej tym się kamera bardziej oddala, ale mogło tak być od początku. Dalej: Tuż po każdej z wypowiedzi następował kawałek materiału. Średnim pomysłem było takie zegranie trailera MGS IV, aby tuż po skończeniu linii dialogowej nadszedł bullet-time i zero ruchu na ekranie :P

I taki pomysł - wrzućcie w "niuspasek" co którą informację dowcip, w stylu "Ale głupi Ci Rzymianie" itp, ludzie to lubią ;).

O, Anim :P

Level up! :D

Basiu, budiet mnie żeniat :* ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, nie było konkursów... Nie płacz, dam Ci lizaka...

Weź sie człowieku opanuj. Jak nie chcesz oglądać - nie oglądaj. IMO bardzo dobrze im to wyszło i nie mogę się doczekać do następnego odcinka.

PS Pozdrawiam Basię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:25, gothicsheep napisał:

Ja chcę Plushowego, a w szczególności jego Making of... ;(!


Tego chyba każdy również oczekuje ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:27, Black Monday napisał:

Eee fajny byłby program, gdyby nie było tych głupich newsów i gier, a sama Basia...


Pomyślimy w kolejnym odcinku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:33, sng napisał:

> Eee fajny byłby program, gdyby nie było tych głupich newsów i gier, a sama Basia...


Pomyślimy w kolejnym odcinku ;-)

Błagam namówcie ją by w następnym odcinku rozpuściła włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, musicie ostro popracować Jeśli chcecie dorównać Errorowi z Wp.pl
Dwa, nie wspomnieliści o Claud''zie Speed''zie z GTA III
Trzy, spoko program, radzę wam się przyjrzeć Errorowi Wp.pl i dopracować Level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować