Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Hehe niezłe. Już myślałem, że moje teorie się właśnie sprawdziły.

PS. Jestem jednym z tych, co uważają że IV wyjdzie na PC.

Ale ogólnie żart spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:46, Pasław napisał:

tego zartu niezrozumiałem wiec morze mi ktos powiedziec czy będzie ta wersja na pc ?

Chodzi o to, że GTA IV LEŻY na PC na zdjęciu, co nie oznacza, że zostanie na niego wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:48, Garvin napisał:

oj Solmath, skąd takie wnioski? ;> sam wchodzę na gram.pl codziennie a mam x360 ;]


Może stereotyp :P że "konsolowcy" nie mogą pisać bo na padzie się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

genialne !!!

ahhh ta szara rzeczywistość !! :( n otak ,ale R będzie chciało i tak zarobić jak najwięcej na marce GTA i tak czy siak wyda wersję na PC(chociażby z samego szacunku do ojczystego środowiska tej gry ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D Dobreee! :D
Ale się uśmiałem :D Hah :D

A już miałem nadzieję, że GTA4 już niedługo trafi na PCty... Na mojej twarzy zawitał uśmiech... a gdy kliknąłem na "więcej" i ujrzałem zdjęcie, mój uśmiech przerodził się w napad śmiechu :D :P

PS Ludzie nie marudźcie... To, że Wam nie przypadł do gustu żart, nie znaczy, że innym nie może się podobać... Moim (skromnym) zdaniem to jest genialne :P xD Przecież gram.pl nie może być sztywniackim portalem(co by wtedy było?), osobiście uważam, że takie żarty od czasu do czasu są akceptowalne (ba! nawet mile widziane... i to bardzo :D :P) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, może warto zmienić kartkę w kalendarzu ;> :P to już bynajmniej nie 1 kwietnia dziś :P
żarcik żarcikiem, ale już się napaliłem... ciułam grosz do grosza na wersję na PS3, już myślałem, że będzie na pieca, a tu - bum! fake :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD
Serio się rozśmieszyłem widząc tego screena, ale czego się czepiać? Jest GTA IV na PC. :D
Zróbcie kiedyś podobny żart, ale tego - zważywszy na wielką popularność serii GTA - nic nie przebije!

PS. No no, jeszcze dodam, żeśta się spisali, bo na prawdę świetny dowcip! :D (wiem, pewno ja tym postem wkurzyłem wielkich fanów GTA i zwolenników PC wersji tej gry)

EDIT: I chciałbym coś jeszcze dodać... tyle jest piractwa na świecie, że wg. mnie R*'owi nie opłaca się robić PeCetowej wersji gry, a z tego powodu, że by im się nie zwróciło na samym wykonaniu płyt i konwersji. Ech... gdyby ludzie byli tacy jak ja i wielu użytkowników na forum, którzy kupują oryginały i nie lubią piractwa to może GTA zachowałoby swój pierwotyny, PC charakter :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:46, Pasław napisał:

tego zartu niezrozumiałem wiec morze mi ktos powiedziec czy będzie ta wersja na pc ?

Może. Póki co nie wiadomo na pewno, ale wszyscy liczą, że będzie.


A żart dobry ;). Współczuję tym, którym zabrakło poczucia humoru w tak błahej kwestii, bo to znaczy, że gry zaczęły wam robić za klapki na oczach. Radzę odstawić komputer na okres letni i zająć się spacerami. Teraz często jest taka ładna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście chociaż przerobić te etui, wziać jakieś czarne pudełeczko, zamazać tę obwódkę X360, wyciąć z jakiegoś etui znaczek PC i normalnie wersja PC jak żywa. ;>

A GTA IV PC - pewne jeszcze dłuuugo przed premierą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, żart niezły, ale komentarze takiego Patryka Mogilno, który pewnie przeczytał tylko tytuł newsa i bierze się za komentowanie, albo obrażonego na gram.pl TNukem, są jeszcze lepsze ;D
Swoją drogą ilość komentarzy do jednego głupiego żartu też powala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widzicie? Jest... JEST! JEST! Boże i jak ładnie leży... Pasuje na każdego kompa. Na pewno działa na fullach i bez zacinki, spójrzcie tylko jak leży idealnie dopasowane pod kątem, a to znaczy, że silnik fizyczny został wyniesiony na wyżyny. HL zdetronizowane! I co, konsolowcy?!? Zakichani fanboye, mamy i my, mamy i my! :D. Hurra.... AAAAA!!! <Temu Panu już podziękujemy> :D... Mamo, jestem na gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:56, Gol Galad napisał:

Mogliście chociaż przerobić te etui, wziać jakieś czarne pudełeczko, zamazać tę obwódkę
X360, wyciąć z jakiegoś etui znaczek PC i normalnie wersja PC jak żywa. ;>

To byłoby nadużycie i ktoś mógłby pomyśleć, że na gram.pl propagują piractwo :D .
Ale cóż, dżołk to dżołk i nawet jest tam napisane (ostatnie zdanie) , więc raczej mogliby zrobić tak, ale jest jak jest i jest dobrze :P . Chodziło o to, by GTA IV na PC leżało, a nie o żarcie dot. samej wersji gry.

Dnia 06.05.2008 o 19:56, Gol Galad napisał:

A GTA IV PC - pewne jeszcze dłuuugo przed premierą... :)

O ile w ogóle będzie... mówi się, że jak już będzie (niczego nie wiadomo) to za 1.5 roku, albo za 2 lata. Plotki też były, że pod koniec tego roku, ale ja nie wierzę w nie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować