Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

To było naprawdę niezłe, bo sam się na to nabrałem:P Nie wiem, ale chyba aż tak bardzo chcę, żeby było na PC, że tak łatwo łykam tego typu newsy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekajcie! GTA4 na x360 jest na dvd czy na hd DVD? Jak na dvd to na upartego da się zagrać ;] wystarczy zdobyć emulator i można sobie pograć tylko trzeba mieć dobry sprzęt i pada jak najbardziej podobnego do tego z xboxa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo smieszne :/ chcieliscie sobie nabic ilosc wejsc w ta wiadomosc czy co? Co za kr**** to wymyślił i w jakim celu to nawet nie chce sie zastanawiac. Zart nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale w ten sposób głodnych GTA IV pecetowców nie powinno sie dobijać :D Ale żart przedni - z najwyższej półki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 23:57, niunieczki napisał:

bardzo smieszne :/ chcieliscie sobie nabic ilosc wejsc w ta wiadomosc czy co? Co za kr****
to wymyślił i w jakim celu to nawet nie chce sie zastanawiac. Zart nie na miejscu.


Mnie (i bardzo dużą część innych gramowiczów) bardzo rozśmieszył. To, że Tobie się nie podoba, to nie oznacza, że możesz wyzywać autora od kretynów. Każdy żart ma swoją grupę docelową - Ty najwyraźniej do niej nie należysz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza było 1 kwietnia to zrobić, albo chociaż 1 czerwca ;P

A już kumplowi miałem gg spamować z radości, ehh... I tak wieże, że taki nius sie kiedyś pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart dobry, ale taką nadzieje mi zrobiliście ;/. A już myślałem, że w newsie będzie ,,GTA 4 ukaże się za miesiąc) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 01:50, deecom napisał:

Zeby wszyscy tu zgromadzeni wiedzieli, co to jest wykop :| dlatego jak zwykle
autor newsa jest do bani.

http://www.wykop.pl/link/61100/gta-4-na-pc-jednak-to-mozliwe

Nigdzie nie powiedziałem, że zdjęcie zrobiłem sam. Nie wziąłem też fotki z wykopu (choć zaglądam), tylko znalazłem w komentarzach na którymś blogu (ale i tak to ten sam link) - bodajże na gamehot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować