Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Czy jest szansa, że pudełka (box na płyty) w edycjach kolekcjonerskich będą różnić się od tych w standardowych edycjach? Chodzi mi na przykład o.. kształt. Spójrzcie na pudło z EK Viva Pinata:

http://www.tinyurl.pl?2EeBUTdh

Cieszyłbym się gdyby pudełka z droższych edycji kolekcjonerskich odróżniałyby się od standardowych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:27, PanicZIUT napisał:

Nie ma takich planów, i w związku z polityką Blizzard raczej nie będzie.


A czy wydanie pełnej wersji Diablo 2 w niemieckim czasopiśmie nie kłóciło się czasem z polityką Blizzarda? (screen)

Bo naprawdę nie rozumiem jakim cudem im się udało zdobyć TAKĄ grę na cover cd - zwłaszcza jeśli Blizzard rzeczywiście ma politykę taką, jaką nam ją przedstawiacie. :)

pozdrawiam serdecznie :)

20080704140814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 17:54, PanicZIUT napisał:

Sori, zamotany czasami jestem.


Nie ma sprawy , najważniejsze że otrzymałem odpowiedź :)

Druga odpowiedź jest nawet zadowalająca , nie wiem jakie gry szykują się w tym nowym zrzucie , ale ostatnio CDP wychodzą bardzo fajne niespodzianki , więc mam nadzieję że i tym razem się trafi coś fajnego ;]
A co do pierwszej odpowiedzi to naprawdę wielka szkoda że sprawy tak się mają że nawet data premiery nie jest znana :( , ale jednocześnie wiem że nie jest to wina CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, by kupić gry Diablo II, Fable: The Lost Chapters, Jade Empire, Neverwinter Nights i WarCraft III: Reign of Chaos w sklepie gram.pl wydane w serii Platynowa Kolekcja. Bardzo mi na tym zależy, gdyż moja kolekcja gier składa się tylko i wyłącznie z tytułów wydanych w tej serii wydawniczej. Jestem w stanie zapacić za nie jak za "świeżo wydane" tytuły, więc osobiście problemów sprawiać nie będę... :-P Aha - aukcje i inne sklepy nie wchodzą w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy edycja kolekcjonerska gry Mass Effect PC będzie dostępna w krakowskich salonach Empiku? Bo mam bon o wartości 100zł do tego sklepu i chciałbym go z tek okazji wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostanie ujawniona zawartość Heroes Complete?

skoro ma być dostępna za 1,5 m-ca to ZAWARTOŚĆ powinna być już w produkcji... więc jest znana :)
umieram z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:30, Dincooo napisał:

Czy jest szansa, że pudełka (box na płyty) w edycjach kolekcjonerskich będą różnić się
od tych w standardowych edycjach? Chodzi mi na przykład o.. kształt. Spójrzcie na pudło
z EK Viva Pinata:

http://www.tinyurl.pl?2EeBUTdh

Cieszyłbym się gdyby pudełka z droższych edycji kolekcjonerskich odróżniałyby się od
standardowych :).


Raczej nikłe. Chodzi głównie o standardy ekspozycji w sklepach.
Standardem jest DVD Box.
Prezentowane pudełko jest chyba artworkiem a nie fizycznym pudełkiem?

Edycje kolekcjonerski przeważnie są w dodatkowym kartonowym boksie, tak aby pomieścić wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:11, Dincooo napisał:

> Nie ma takich planów, i w związku z polityką Blizzard raczej nie będzie.

A czy wydanie pełnej wersji Diablo 2 w niemieckim czasopiśmie nie kłóciło się czasem
z polityką Blizzarda? (screen)

Bo naprawdę nie rozumiem jakim cudem im się udało zdobyć TAKĄ grę na cover cd - zwłaszcza
jeśli Blizzard rzeczywiście ma politykę taką, jaką nam ją przedstawiacie. :)

pozdrawiam serdecznie :)


O to trzeba by się spytać Blizzard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 16:09, LordYoghurt napisał:

Jestem ciekaw czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, by kupić gry Diablo II, Fable: The
Lost Chapters, Jade Empire, Neverwinter Nights i WarCraft III: Reign of Chaos w sklepie
gram.pl wydane w serii Platynowa Kolekcja. Bardzo mi na tym zależy, gdyż moja kolekcja
gier składa się tylko i wyłącznie z tytułów wydanych w tej serii wydawniczej. Jestem
w stanie zapacić za nie jak za "świeżo wydane" tytuły, więc osobiście problemów sprawiać
nie będę... :-P Aha - aukcje i inne sklepy nie wchodzą w grę...


To nie jest tak do końca pytanie do mnie.
CDP i gram.pl to są już oddzielne firmy i nie mogę się wypowiadać za nich.
W momencie przejścia gry z jednej serii do drugiej, poprzedniczka jest wycofywana z rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:16, Konrad512 napisał:

Czy edycja kolekcjonerska gry Mass Effect PC będzie dostępna w krakowskich salonach Empiku?
Bo mam bon o wartości 100zł do tego sklepu i chciałbym go z tek okazji wykorzystać.


Hmm... A to już wyszło w serii którejś??? ;)

Myślę że najlepiej do nich zadzwonić...

EMPiK Megastore Rynek Główny 5 Tel. 423 81 90 31- 042 Kraków Godziny otwarcia: pon.- nd. 9.00 - 22.00
EMPiK KRAKÓW KAZIMIERZ UL. PODGÓRSKA 34 31 - 536 Kraków Tel. 433 11 80 Godziny otwarcia: pon. - sob. 10.00 - 22.00, nd. 10.00 - 20.00
EMPiK GEANT Ul. Bora Komorowskiego 37 Tel. 413 31 47 Godziny otwarcia: pon. - sb. 9.00 - 21.00, nd. 9.00 - 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 09:23, moonman napisał:

kiedy zostanie ujawniona zawartość Heroes Complete?

skoro ma być dostępna za 1,5 m-ca to ZAWARTOŚĆ powinna być już w produkcji... więc jest
znana :)
umieram z ciekawości


Jeszcze trochę cierpliwości, finalizujemy temat.
Jak będziemy już mieli wszystko ogłoszę to na tym forum jako pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:58, maciek999 napisał:

Kiedy tak mniej więcej zostanie wydany Titan Quest? Na początku, czy może pod koniec
sierpnia?


Jeśli to na koniec.
Ale sierpień też może być za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:54, PanicZIUT napisał:

Raczej nikłe. Chodzi głównie o standardy ekspozycji w sklepach.
Standardem jest DVD Box.
Prezentowane pudełko jest chyba artworkiem a nie fizycznym pudełkiem?


Nie, w takim właśnie pudełku wydawana była anglojęzyczna edycja kolekcjonerska Viva Pinata. Nie rozumiem też o co chodzi ze standardami ekspozycji w sklepach..? Przecież dół pudełka jest standardowy, a taki kształt pudełka dodatkowo zwraca uwagę potencjalnego klienta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:17, Dincooo napisał:

Nie, w takim właśnie pudełku wydawana była anglojęzyczna edycja kolekcjonerska Viva Pinata.
Nie rozumiem też o co chodzi ze standardami ekspozycji w sklepach..? Przecież dół pudełka
jest standardowy, a taki kształt pudełka dodatkowo zwraca uwagę potencjalnego klienta
;).


No cóż ta gra skierowana jest do młodych odbiorców i jeśli chodzi o takie opakowania to mamy DMK.
http://merlin.pl/Disney-Magiczna-Kolekcja-Kurczak-Maly/browse/product/8,568648 .html;jsessionid=54D5447F8E95970679680E709FC345C5.LB2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:48, PanicZIUT napisał:

> >
> Witam, czy mógłbym prosić o odpowiedź na tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&pid=132
> ? Napisałem go późnym wieczorem więc mógł zostać pominięty :).


Patche się "lokalizują" czyli prace nad nimi trwają.
Po tym jak zostaną zakończone będą dostępne do ściągnięcia (jak wszystkie bezpłatnie) ze strony gram.pl dla osób które zarejestrowały dany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować