Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 11:47, PanicZIUT napisał:

Patche się "lokalizują" czyli prace nad nimi trwają.
Po tym jak zostaną zakończone będą dostępne do ściągnięcia (jak wszystkie bezpłatnie)
ze strony gram.pl dla osób które zarejestrowały dany produkt.

Dziękuję za odpowiedź, tylko żeby nie było tak jak z poprzednimi, niedostępnymi dla osób które nie kupiły maski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 12:27, Fagno napisał:

> ze strony gram.pl dla osób które zarejestrowały dany produkt.
Dziękuję za odpowiedź, tylko żeby nie było tak jak z poprzednimi, niedostępnymi dla osób
które nie kupiły maski :).

Nie rozumiem...
Patche do zakupionego i zarejestrowanego produktu zawsze są darmowe.
Jeśli ktoś kupił NWN2 to miał dostęp do patchy NWN2, a nie miał do patchy "Maskowych".
To normalne że osoby które nie miały kupionej Maski, nie miały dostępu do dedykowanych jej patchom.
Po rejestracji dodatku są one odblokowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:40, PanicZIUT napisał:


Chodziło mi o to, że obsidian nie dba o osoby które kupiły nwn bez patchy. Do pierwszej części gry były patche zarówno do gołej gry, wersji z 1 dodatkiem, jak i z 2 dodatkami i to był standard :). W tym momencie pretensje do Obsidianu, a nie do was (chociaż to że osoby nie będące zawodowcami i nie pracujące w waszej firmie szybciej robią patch nieoficjalny, niż wy oficjalny to trochę wstyd... mówię tu o Asgrafie).

Wiadomo cokolwiek na temat przybliżonej daty premiery tego patcha ? Choćby w miesiącach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie dostępny finalny patch 1.69 do polskiej wersji NWN1? Według informacji pracownika BioWare na forum gry, jest on już gotowy. Nie mogę się doczekać, aby pograć w NWN na lapku z Vistą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja zadam takie przyziemne pytanie, ale jednak jestem ciekaw: Kiedy na stronie ExtraKlasyki
pojawią się podstrony o nowych grach? (Chodzi mi zwłaszcza o Empire Earth)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 14:27, Raven46 napisał:

Kiedy będzie dostępny finalny patch 1.69 do polskiej wersji NWN1? Według informacji pracownika
BioWare na forum gry, jest on już gotowy. Nie mogę się doczekać, aby pograć w NWN na
lapku z Vistą. ;)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34337&u=252 zerknij do tego tematu, w skrócie to CDP jak zwykle nie potrafi zrobić takiej rzeczy jak zlokalizowanie patcha i będziemy mieli za niedługo fanowskie tłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa aby pozostałe moduły do NWN (tzn. "Pirates of the Sword Coast", "Infinite Dungeon" i "Wyvern Crown of Cormyr") zostały wydane w serii Extra Klasyka Dodatek.
Myślę że wielu graczy uradowała taka nowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zorientować i odpowiedzieć wkrótce, ale na razie nie ma żadnej konkretnej daty.

Dnia 10.07.2008 o 11:05, Fagno napisał:

Chodziło mi o to, że obsidian nie dba o osoby które kupiły nwn bez patchy. Do pierwszej
części gry były patche zarówno do gołej gry, wersji z 1 dodatkiem, jak i z 2 dodatkami
i to był standard :). W tym momencie pretensje do Obsidianu, a nie do was (chociaż to
że osoby nie będące zawodowcami i nie pracujące w waszej firmie szybciej robią patch
nieoficjalny, niż wy oficjalny to trochę wstyd... mówię tu o Asgrafie).

Wiadomo cokolwiek na temat przybliżonej daty premiery tego patcha ? Choćby w miesiącach
:).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:30, jakubcjusz napisał:

Witam

A ja zadam takie przyziemne pytanie, ale jednak jestem ciekaw: Kiedy na stronie ExtraKlasyki
pojawią się podstrony o nowych grach? (Chodzi mi zwłaszcza o Empire Earth)


Wkrótce, naprawdę na dniach.
Materiały już trafiły w ręce administratora strony i lada moment będą zamieszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:09, Rambo1985 napisał:

Czy to prawda, że w XK GOLD, będą wydawane tylko gry rpg/strategia/fantasy, że np. nie
będą gry takie jak SWAT 4 Złota Edycja?


Nie, nie prawda, za chwile będzie się można fizycznie o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:37, Fagno napisał:

> Kiedy będzie dostępny finalny patch 1.69 do polskiej wersji NWN1? Według informacji
pracownika
> BioWare na forum gry, jest on już gotowy. Nie mogę się doczekać, aby pograć w NWN
na
> lapku z Vistą. ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34337&u=252 zerknij do tego tematu, w skrócie
to CDP jak zwykle nie potrafi zrobić takiej rzeczy jak zlokalizowanie patcha i będziemy
mieli za niedługo fanowskie tłumaczenie


Odpowiadając na oba post "kiedy będzie" - co do produkcji patch faktycznie właściwszym miejscem na ich zadawanie jest wątek LOC - są o wiele bliżej prac nad nimi.
Co do "CDP jak zwykle nie potrafi..."
Zostawię bez komentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 15:14, Assassin9 napisał:

Jaka jest szansa aby pozostałe moduły do NWN (tzn. "Pirates of the Sword Coast", "Infinite
Dungeon" i "Wyvern Crown of Cormyr") zostały wydane w serii Extra Klasyka Dodatek.
Myślę że wielu graczy uradowała taka nowina.


Szansa zawsze istnieje, wszystko zależy od rozmów - licencje, etc. a one ciągle trwają.
Zostajemy z naszymi partnerami w ciągłym kontakcie aby zapewnić stałe "zastrzyki" atrakcyjnych tytułów do serii, w większości wypadków się to udaje. Trzeba być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:18, PanicZIUT napisał:

> Witam
>
> A ja zadam takie przyziemne pytanie, ale jednak jestem ciekaw: Kiedy na stronie
ExtraKlasyki
> pojawią się podstrony o nowych grach? (Chodzi mi zwłaszcza o Empire Earth)

Wkrótce, naprawdę na dniach.
Materiały już trafiły w ręce administratora strony i lada moment będą zamieszczone.


Ok. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:19, PanicZIUT napisał:

> Czy to prawda, że w XK GOLD, będą wydawane tylko gry rpg/strategia/fantasy, że np.
nie
> będą gry takie jak SWAT 4 Złota Edycja?

Nie, nie prawda, za chwile będzie się można fizycznie o tym przekonać.


Niewiem co chcecie zrobić, ale już się boję:P

PS. "za chwile" czyli kiedy?

PS2. Zapewne pierwszym znakiem będzie jak zwykle jakaś reklama np. w KŚ GRY lub CD ACTION

Ale jak coś będzie z np. strzelanin do xk gold, to pewnie cofnięte to będzie tak jak Toca 3, Worms 4 czy Titan Quest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2008 o 21:02, Rambo1985 napisał:

Niewiem co chcecie zrobić, ale już się boję:P

PS. "za chwile" czyli kiedy?

Już na dniach, na prawdę.

Dnia 16.07.2008 o 21:02, Rambo1985 napisał:

PS2. Zapewne pierwszym znakiem będzie jak zwykle jakaś reklama np. w KŚ GRY lub CD ACTION

Zazwyczaj pierwszym znakiem są newsy prasowe / ujawnienie nowego "strzału" w kolekcji. Potem faktycznie dajemy reklamy w prasie, co nowego wchodzi na rynek.

Dnia 16.07.2008 o 21:02, Rambo1985 napisał:

Ale jak coś będzie z np. strzelanin do xk gold, to pewnie cofnięte to będzie tak jak
Toca 3, Worms 4 czy Titan Quest:)


Chyba nie do końca rozumiem...
"cofniecie" nie zależy od typu gry ale wielu innych najczęściej ne zależnych od nas czynników, takich np. jak brak decyzji developera o przedłużeniu nam licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować