Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Tez mam wrażenie, że z tą super obniżką ceny gry to troche lipa. Pamiętam, że kilka tygodni temu były newsy, że Mass Effect na PC będzie kosztował poniżej 100 zł, a dopiero potem na gram.pl pojawiły sie informacje, że niby 130 zł. Ja i tak kupie grę w Carrefurze czy innym Oszołomie, bo "jakimś dziwnym trafem" cena gry bedzie i tak sporo niższa niż w sklepie gram.pl ... o kosztach przesyłki i strajku na poczcie już nawet nie wspominam..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego to nie zrobia zeby od frajerow tylko wiecej pieniedzy wyciagnac a widzac co niektore komentarze to po prostu zal sie robi was ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

179.00 zł za taki badziewny EK kurde masakra bez przesady... Pozostaje kupic zwykły egz. Mass Effect i Alone in the Dark V EK bo wydanie 1000x lepsze i za to cena bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie Ek najlepiej pokażcie jak już będzie całość edycji na magazynie, żeby nie było jazdy jak w przypadku znanej polskiej gry. Żadnych zmian pudełek dvd, częściowych wysyłek i czasem nie numerujcie edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... strasznie biedna ta Edycja Kolekcjonerska. Jedyne, co jest naprawdę ciekawe, to koszulka. Smycz i pendrive mogłyby ujść, jeśli będą w dobrym designie na motywie gry.
W EK moim zdaniem powinno się znaleźć coś naprawdę super, np. soundtrack, może jakiś model statku i ew. coś jeszcze unikatowego.

Cóż, czekam na zdjęcie tej EK, ale jeśli będzie dużo kosztować, to nawet pudełko mnie nie przekona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda, szkoda, wielce liczyłem na świetną EK, a tu wychodzi średniak i jeszcze ze stanowczo zbyt dużą ceną jak na te komponenty, Myślałem raczej o 140 - 150 zł jak przeczytałem co wchodzi w skład.
Kiepawo, bo bardzo chciałem kupić fajną EK, a tak zadowolę się podstawową wersją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Brałem pod uwagę że cena będzie w okolicach 179 zł.(wyszło 174,90) - niestety to juz standard z cenami dobrych kolekcjonerek od CDP - - co zrobić kiedy jest się uzależnionym od dobrych gier a hobby jest bardzo kosztowne:) Zgrzyt zębów i płacenie:(

2.Jak będzie wyglądała sprawa z numerami koszulek? Jak mogę uniknąć ew. otrzymania "niewłaściwego" numeru? Dlaczego przy zamawianiu nie było opcji podobnej do EK "Neverwinter Nights 2" gdzie można było sobie wybrać numer koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wizualizacja nie za bardzo mi się podoba :) Pendrive ma oklepany wygląd, podkładka i smycz podobnie. Kartki pocztowe to raczej nie dla mnie... no i cena :) 174 zł... To ja podziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to mógłby mi ktoś kompetentny powiedzieć jak to jest z rozmiarami koszulek? Czy jest jeden rozmiar np XL czy też będą wkładane losowo do pudełek i ktoś kto ma pecha za swoje 200 zł w zestawie zobaczy koszulkę w rozmiarze L lub S, którą będzie mógł co najwyżej wycierać podłogi? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować