Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

A mnie się wydaje, że sprawa przedstawia się tak:

Mamy tę ścianę lodu - powiedzmy, że to "lodowa kurtyna" Blizzarda, który trzyma projekt w sekrecie. Z każdym dniem ta kurtyna otwiera się coraz bardziej, by ukazać w końcu ten projekt. Wraz z tymi otwarciami na lodzie pojawiają się "znamiona". Pierwszym jest runa ze świata Warcrafta - pierwszej ważnej gry Blizzarda. Drugim - runa Hel z Diablo (druga marka Blizzarda). Trzecim może być więc coś związanego ze Starcraftem (trzecia marka).

Chodzi chyba o to, że Blizzard, wykorzystując to czego się nauczyli przy okazji tych tytułów - przedstawia coś zupełnie nowego, czwarty tytuł.


Teorie, że to będzie Diablo 3 albo Warcraft 4 nie mają sensu - przecież obok Warcrafta jest tam Diablo, i w drugą mańkę - obok Diablo jest Warcraft. Opcja z numerami jpegów też wydaje się mało prawdopodobna i pachnie dopasowywaniem faktów na siłę przez Diablo-fanów. Po prostu - nie sądzę żeby tym razem był to jakiś sequel, tylko nowy tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:15, Turiel napisał:

Mamy tę ścianę lodu - powiedzmy, że to "lodowa kurtyna" Blizzarda, który trzyma projekt
w sekrecie. Z każdym dniem ta kurtyna otwiera się coraz bardziej, by ukazać w końcu ten
projekt. Wraz z tymi otwarciami na lodzie pojawiają się "znamiona". Pierwszym jest runa
ze świata Warcrafta - pierwszej ważnej gry Blizzarda. Drugim - runa Hel z Diablo (druga
marka Blizzarda). Trzecim może być więc coś związanego ze Starcraftem (trzecia marka).

Brzmi logicznie, na pewno bardziej sensownie od tych teorii, gdzie ludzie łączyli domniemane runy w pentagram :) Lód "pęka" i na końcu pewnie odsłoni tytuł nowego projektu (o ile to będzie nowy projekt, a nie po prostu garść informacji o np. SC2 i WotLK). Run z Diablo nie pamiętam, ale same runy również pasują doskonale do Króla Lisza i jego Rycerzy Śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:28, KHRoN napisał:

będzie diablo 3 :)


pff ;p
niby ok, wsio się zgadza. ale takie zgadywanki były zawsze, a ile z nich się sprawdziło??
może to po prostu nic nie znaczy... ;>

btw, to co napisał Turiel też ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie rzeczywiście nowy projekt to stawiam albo na Diablo 3 albo na jakiś nowy tytuł. Z drugiej strony może chcą wszystkich zainteresować ich WWI? Takie stopniowe rozbudzanie nadziei, a na koniec okaże się, że orzygotowali garść plotek o Wratho of the Lich King.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się przecieki z CD-Action - ukrywanie linków w plikach na serwerze etc ;)

Stwór - Ty naprawdę nie znasz Blizzarda czy jak? :P To by było za proste, po co ukrywaliby linki do obrazków? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie mimo wszystko wydaje że to może być raczej Warcraft IV, bo to przecież jak "ostrze Mrozu" którym władał Arthas wygląda!!
albo World of Warcraft: Wrath of the Lich King, to może też być z tego...
ale pewnie się mylę, więc mi nie wypominajcie tego potem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to tylko mi sie tak wydaje, ale ja na tym obrazku widze zamrozona twarz nad "peknieciem". Dla tych co nie widza, w zalaczniku obrocona o 90 stopni.
PS Sorki za brak polskich znakow, ale komp z ktorego pisze ich nie obsluguje :P
PS2 Trzeba przejsc na forum, zeby widziec zalaczniki do postow.

20080624154848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:45, Lamb3rt napisał:

Ty naprawdę nie znasz Blizzarda czy jak? :P To by było za proste, po co ukrywaliby
linki do obrazków? ;]


bo to blizzard? ;p
po prostu, dają coś, co może być oczywiste i proste i w sumie wcale nie ekscytujące [vide post Turiela], a to my się doszukujemy dziwnych analogii [choć sądzę, że dobrze by było, gdyby jednak wsio na Diablo III wskazywało], tak jak interpretacje cholernych trenów w liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fakt - są jeszcze te obrazki. Ale na razie widać na tych skrawkach tyle co nic, więc ciężko tu wskazywać na coś konkretnego - a przynajmniej mnie to co tam jest narazie z niczym się nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:45, Stwór napisał:

Co za osły.. Jak miecz Arthasa to nic innego jak dodatek do WoWa:) Co za osły wymyśliły
warcrafta IV? Jest WoW nie ma Warcrafta;)


Jakie osły nie czytają co mówi Rob Pardo ;s Wow to wow Warcraft to Warcraft jak zdecydują się na zrobienie go to go zrobią wcześniej czy później powstanie Warcraft 4.

Tak dodatek i na WWI powiedzą że ta cała zabawa miała na celu pokazania kilku info z dodatku do wowa ;s ludzie by ich tam zabili na tym WWI takie zamieszania nie robi Blizzard w około czegoś co już jest bo by nie miało to ani grama sensu a tak blizzard nie robi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu jest typowe - fani Diablo doszukują się tam (nieco na siłę) różnych run, tworzących pentagram, twarzy samego Diablo itd. ;) Widać, że wielu ludziom zależy na wydaniu Diablo 3. Dochodzi do tej jeszcze sprawa obrazka z takim jakby fioletowym Diablo - jakoś większość nie pomyślała o tym, że to może być równie dobrze zwyczajna podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to w sumie jest podpucha :P Diablo-fani skleili dwie pierwsze części obrazka i skopiowali głowę i kawałek ręki Diablo z innego arta - i ogłaszają wielką nowinę, że to niby Diablo 3 (tym razem fioletowy, w końcu fioletowe płomienie są najgorętsze z widzialnych :P ). Fragment obrazka z runą Ostrza Mrozu oczywiście został całkowicie zanegowany bo nie pasuje do ich wizji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować