Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

pojawila sie tez kolejna czesc ukladanki 15.jpg, co odpowiada literce O (wczoraj bylo 04.jpg),. wiec mamy juz D i O.

poza tym obie runy na obrazku to runy z diablo SHAEL i HEL. (ktore widac na obrazku)

wydanie nowego patcha do diablo2 tuz przed ogloszeniem nowego projektu, jest analogiczne jak przed ogloszeniem prac nad starcraftem2.

wiec to moze byc tylko DIABLO 3

20080624133909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten lód ma coś pokazywać :P Wczoraj było go więcej: http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=9138.0 Dzisiaj coś bardziej odsłania. Zobaczcie link obrazka: http://us.media.blizzard.com/232309/_images/ice2 - 232309, teraz weźcie 23 literę alfabetu - W, znów 23 - W i 9 - I - daje nam to WWI czyli Worldwide Invitational ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w napisie Blizzard ukryta jest szatańska liczba 666 w "energii" widzimy natomiast cytat z Ewangelii św. Jana... Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ten lód pasuje do Króla Lisza, czyli może chodzić zwyczajnie o nowe informacje na temat dodatku do WoWa. Wątpię, aby to było Diablo 3, tak jak wielu ludzi ma na to nadzieje. W newsie zasugerowano, że może to być Warcraft 4. Cóż, na kolejnego dobrego RTS''a na pewno bym się nie obraził ;) Wątpię jednak, aby Blizzard zamierzał wypuszczać dwa RTS''y po kolei. Marne szanse na to moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz, a czy w tej grafice nie ma też przypadkiem jakiś run? Shael tam przypadkiem nie siedzi, czy mi się zdaję ;>
bo gdzieś widziałem screena, który właśnie cosik takiego pokazywał [jak tutaj z mieczem Arthasa]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie marzyłem, o Warcraft IV. Kolejna gra od Zamieci, z epicką fabułą, cudowną grafiką... Co ja tam się będę rozpisywał, trzeba się modlić aby to był W4. Jeżeli tak, jestem już jej posiadaczem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... Oby to był Warcraft |\/.Ale bardziej mi sie wydaje że to runy z Diablo...więc albo Diablo Online albo Diablo 3...Oby nie diablo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:57, Piger napisał:

kurcze, moze sie myle, ale zdaje mi sie ze tak troche u gory, mniej wiecej na srodku,
jest narysowana mala panda



Nom nie mylisz się :P jak ktoś pamięta coś podobnego jest na ss http://www.warcraft.xgame.pl/photogallery.php?photo_id=85 [lewa strona, mała buźka pandy ukryta pomiędzy szkieletami] i jak narazie pośród masy wymysłów że tam jest nie wiadomo co na tym rysunku to ta buźka pandy + 2 runy to jedyne co jest na tym obrazku na dzień dzisiejszy :P [poza lodem i blaskiem xd]

Ps. jedna runa jest faktycznie z Diablo lecz 2 z Warcrafta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:24, TTBoS napisał:

Ps. jedna runa jest faktycznie z Diablo lecz 2 z Warcrafta :P

Mylisz się... Obie są z Diablo II. Ta z lewej to runa SHALE, a ta z prawej to HEL. Sprawdź i porównaj tutaj: www.diablo.mocny.com/runy.html O kolejnej pewnie dowiemy się jutro, kiedy pojawi się następny artwork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:27, Erunn0 napisał:

> Ps. jedna runa jest faktycznie z Diablo lecz 2 z Warcrafta :P
Mylisz się... Obie są z Diablo II. Ta z lewej to runa SHALE, a ta z prawej to HEL. Sprawdź
i porównaj tutaj: www.diablo.mocny.com/runy.html O kolejnej pewnie dowiemy się jutro,
kiedy pojawi się następny artwork.


ta z lewej nie pasuje :P różni się od runy Shael i to bardzo bo jak z prawej jest jak kropla wody taka sama do runy Hel to czemu niby ta z lewej miała by być inna ? :P nałóż zarysy i zobaczysz różnice a nałóż pierwszą runę z ostrza mrozu i ona pasuje jak ulała do tej z lewej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd przeświadczenie, że to lód? Nazwa, znając Blizzarda, ma nas zmylić ;) Mi to bardziej wygląda jak jakiś gaz, coś ala ciekły azot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować