Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 18:38, Falconer napisał:

Powiem tyle... wszystko to co jest na tych wszystkich stornach tematu... jest poniżej.


Głupie, moderator jest funkcją niezarobkową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:05, Ćpunek01 napisał:

/.../ > Chociaż z drugiej strony co to za policjant, który na służbie krytykuje rząd? :P /.../

Nie mogłem się powstrzymać:
A co to za rząd, który nawet policjant krytykuje!? ;-D
Dla wyjaśnienia: to tylko odpowiedź na post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 18:44, kowboj3 napisał:

Głupie, moderator jest funkcją niezarobkową :/


Co nie zmienia faktu, że gram.pl ma dochody, które mogły być zmniejszone przez wypowiedź Budo. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:53, Woko11 napisał:

Są już znane przyczyny takiej decyzji? Kto w ogóle o tym zadecydował?

Poczytaj chociaż parę postów to się dowiesz że są tylko przypuszczenia i nic dokładnego nie ma (a co to sobie już poszukaj, chyba umiesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki, nie mam zamiaru przedzierać się przez 21 stron tematu...

Lamb3rt
No cóż, moim zdaniem forumowicze powinni wiedzieć dlaczego ich "opiekun" został nagle wypieprzony za drzwi... Brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:54, Lamb3rt napisał:

Soleila napisała na IRC-u, że nie zostaną ujawnione. Resztę przemilczę, bo zbyt żałosne
to jest ;)


Szkoda że na IRCu a nie oficjalnie na forum. W końcu kwestia Buda dotyczy forum a nie IRCa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:57, Rusell napisał:

"Nie zostana ujawnione" :D zal mi tych ludzi, naprawde, szczegolnie Soleili


Ano nie zostaną ujawnione. Pewnie za jakieś 30 lat IPN ewentualnie coś innego będzie badało kulisy tej sprawy a Soleila i Budo będą wspominać to przed telewizorem otoczeni chmarą wnuków ^^.
A na poważnie: przecież można ujawnić to - dzięki temu sprawa trochę się wyjaśni, a ekipa gram.pl będzie mogła naprawić swój błąd (jeśli tak to zostanie przez nas uznane) i wyjdzie na to, że ten portal potrafi poprawić swoje błędy.

Podpisuję się pod tą petycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:02, Fumiko napisał:

> Soleila napisała na IRC-u, że nie zostaną ujawnione. Resztę przemilczę, bo zbyt
żałosne
> to jest ;)
Szkoda że na IRCu a nie oficjalnie na forum. W końcu kwestia Buda dotyczy forum a nie
IRCa...

Wszyscy Zieloni pouciekali, jakby ktoś puścił brzydkiego bąka -_-
Część z Nas jest na forum dłużej niż większość Ekipy, ale widocznie uznają Nas jedynie za numery statystyczne i nie liczą się z Naszym zdanie, a ja myślałem, że ehh... <naiwny> funkcja moderatora jest dla userów a nie Zielonych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:03, PolishWerewolf napisał:

Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłaś? :]

Właśnie, tutaj nic nie powinno dziwić... Ogłosiła na IRCu, bo po co będą oficjalnie ogłaszać, że mają nas gdzieś? To i miejsce tego krótkiego przekazu takie, że dobtnie pokazuje stosunek zielonych do userów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle Buda chociaż wię za co został ukaranny ?? czy moderatorzy zostawili to dla siebie (bo przewinienie pewnno zrobił tak wielkie ze Sol boi się nam je przedstawić żebyśmy sie nie zgorszyli :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ moją ironię w tamtej i poprzedniej mojej wypowiedzi w tym temacie, a wyczytasz mój stosunek do tego portaliku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:13, sodolis napisał:

Część z Nas jest na forum dłużej niż większość Ekipy, ale widocznie uznają Nas jedynie
za numery statystyczne i nie liczą się z Naszym zdanie, a ja myślałem, że ehh...


<@Soleila[OFF]> przepraszam moi mili, ale nie jestescie polowa community

Obawiam się, że właśnie nie uznają nas za numery statystyczne i dlatego nie liczą się z naszym zdaniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal?? Żal to ten topic odstawia. Ja rozumiem że temat ów powstał w szczytnym celu, Budo sam lubię, ale GOSH, ludzie - ani go na ziobro nie powiesili, ani na Syberię nie zesłali... Po co tyle harmidru?! Prosiłem w nocy o odrobinę umiaru, a póki co to żenadę tu widzę... Nie miałem okazji bliżej Budo poznać, ale śmiem podejrzewać, że takich "adwokatów" to chyba Mu nie trza. :/

Dżisas Krajst... Jeśli komuś zależy, to - jak bodajże Fumiko wcześniej proponowała - niech weźmie (.) w troki, spisze w JĘZYKU POLSKIM a nie po polskiemu jakąś petycję, apel, wutever, zbierze podpisy pod nim i prześle komu trzeba. Kij czy konsulowie forum czytają czy nie - listownie albo mejlem jest poważnie. A skoro chcecie traktować sprawę poważnie i być poważnie potraktowani, sami się poważnie zachowujcie...

A nie mananię odwalać. Że niby 400 wpisów...?? Tjaa, a ile z nich to konkretne głosy poparcia?? 1/10 może? Pięknie, po prostu pięknie. W imię obrony Budo i "wyższych celów", robimy idealną miejscówkę dla spamerów i prymitywnych provokatorów. Robimy miejsce na obrażanie innych modków, którzy nie wiem czym się na to zasłużyli, poza NIE zbanowaniem paru łobuzów. Robimy źródło teorii spiskowych, okazję do wjeżdżania na wszystko wokół. Takie polskie pieniactwo... Przepraszam, czy ktoś wie na 120%, jaki był powód zdjęcia Budo?? Czy ktoś ma na to dowód poza wyciętymi postami i domysłami?? Bo ja tu na razie żadnych nie widzę, niewielu też widzę chętnych by je wykazać - ale do obrzucania winami pierwsi. Poza tym, nawet jeśli Soleilowo-spiskowa teoria dziejów jest prawdziwa...sugerują Waćpanom i Waćpaniom przemyślenie kwestii "lojalności korporacyjnej". Gram.pl to jest firma, modkowie są jej pracownikami i niczym to się pod tym względem nie różni od radia, telewizji, banku, supermarketu. Od wniosków skarg i zażaleń są przełożeni, a nie całe społeczeństwo. Przepraszam, czy Wy oczekujecie że jak jakiś pan redaktor na forum publicznym objedzie swą firmę, to ona go po główce pogłaszcze i jeszcze mu da podwyżkę?! Jeśli tak, to życzę powodzenia w karierze zawodowej... ^^''

Wstyd, wstyd Panie i Panowie. Narzekacie jak toto forum się na psy nie stacza, jak to jest badziewnie teraz w porównaniu do tego, co było wcześniej...acha, to popatrzcie na siebie.

HOWGH

EDIT: <wyżej pisany post jest stworzony wybitnie pod wpływem emocji i kierowany do mniej więcej połowy tu piszących, którzy a) nie za bardzo wiedzą "ale o zo chozi" w tym wszystkim, ale do nabijania sobie pointów pierwsi, b) bzdury wierutne wypisują; c) gardłują jak przekupki na targu. Do pozostałych, sensownie w miarę piszących - bo problem faktycznie istnieje - autor wyżej wypoconych słów rzecz jasna nic nie ma ^^' i aktualnie wybiera się wyrżnąć parę drużyn w UT3, dla uspokojenia nerwów>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:18, Furrbacca napisał:

Obawiam się, że właśnie nie uznają nas za numery statystyczne i dlatego nie liczą się
z naszym zdaniem :).


Powiedzmy sobie szczerze - od dawna nie jesteśmy już targetem serwisu (ale już nie będę się powtarzał, pisałem o tym na GS-ie). No cóż, stosunki z władzą nie układają tak dobrze, jak za czasów, gdy ich posty były niebieskie. Już wcześniej zdarzały się fajne numery (vide SarafanKnight), ale wtedy przynajmniej kwapili się skomentować sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:18, Furrbacca napisał:

<@Soleila[OFF]> przepraszam moi mili, ale nie jestescie polowa community


Jeszcze. Tylko tak dalej a spokojnie taka liczba będzie połową community. Bo inni zwyczajnie się wyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować