Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Good Old Games - nowa inicjatywa CD Projektu

195 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 11:40, Łowca Gier napisał:

> Też jestem za udostępnianiem Planescape: Torment

Nie jest to zbytnio możliwe. CDP chciał zrobić reedycję, ale nie można znaleźć właściciela
praw do gry, aby kupić prawo do ponownego wydania.


O ile wiem, to właściciela nie ma :/ O ile wiem Interplay jako ostatni miał te prawa. Wizards of the Coast? - też (chyba) nie :/
Kurdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:41, Spector 109948 napisał:

Mały problem - mało który młody człowiek ma w swoim posiadaniu kartę kredytową (14 latek
z własna kartą kredytową? Na palcach można ich zliczyć, młodych się chyba nie policzy).


Sądzę, że młodzież to nie jest główny target dla tej inicjatywy. A zresztą, co to za problem, aby taką kartę do płacenia w transakcjach internetowych udostępnili dziecku rodzice (wtedy jest tam określona kwota przelana z właściwego konta i nic ponadto wydać nie można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:46, hans olo napisał:

Jedno podstawowe lub jakby to powiedział Laska z Polski "zajebiście, ale to zajebiście
ważne pytanie" - czy jest przewidziany dostęp do gier wydawanych przez inne niż CDP wydawnictwa?
Mnie chociażby interesowałaby seria Dark Forces - cała (no pierwsza część jest freeware
i to wiem, ale Jedi Knight już nie).


Dark Forces to LucasArts i chyba nic z tego nie będzie :/ Dark Forces to nie freeware, tylko abandonware (porzucone przez wydawcę, producenta), a i co do tego mam pewne wątpliwości. Nie wiem, ale może być tak jak z Doomami 1 i 2 - wszyscy mówią, że te abandonware, a tu oficjalnie się płaci.
Raczej DF kosztuje, widziałem X-winga z 1993 roku za "jedyne" 39 zeta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będzie można razem z instalatorem, ściągnąć grafikę na płytę i okładkę? I chciałbym, żeby z gier udostępnili Cultures''y, (grałem w dwójkę, w jedynkę nie nie można tego nigdzie dostać,) oraz gry z serii Europa Universalis, też nie można prawie nigdzie tego dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:52, Wamp094 napisał:

a ja na tej stronie nie widzialem nawet loka CDP dziwne troche ale pomysł spoko i taki
miedzynarodowy :P


Wydaje mi się, że to to jednak LOGA CDP nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, ale z moim nonstop rozłanczającym się internetem będę musił chyba kogoś poprosić o pomoc :(
Tak sobie przeglądałem aukcje i na allegro po 80zł prawie sprzedają to gierke.

To przez torrenta? U mnei zblokowany, ale wielkie dzięki za tą stronkę!

Jeszcze mala edycja. To wersja rip wiec pewnei okrojona z filmikow etc, ale i tak dzieki.

Sam kiedys chcialem sciagnac to gierke to pare giga zajmowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wolałbym dostać grę w pudełku, które można postawić na półce, ale skoro innego wyjścia nie ma... No nic, czekam do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Ale oby nie było płacenia w dolarach :P Płacisz i ściągasz , fajna sprawa , oby byłą jak najszybciej u nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:57, Valium napisał:

Pff akurat kazda gre mozna odpalic pod Vista i XP, wystarczy troche popracowac...


Nie, nie każdą, a przeciętny użytkownik komputera takich nie odpali. A poza tym - nie każda z tych gier chodzi w trybie zgodności, na emulatorach, czy nawet na danej karcie graficznej (!) czy procesorze (!!).
A te, które idą, w większości przypadków nie robią tego bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w zapowiedzi - brzmi dobrze. Ale wg. mojego słownika te gry są wciąż stosunkowo nowe. Cóż, może będą jeszcze jakieś starsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:01, Budep napisał:

Fajnie. Ale oby nie było płacenia w dolarach :P Płacisz i ściągasz , fajna sprawa , oby
byłą jak najszybciej u nas :P


Ja bym wolał, żeby dolary zostały, bo euro to automatyczny skok ceny w górę. O złotówkach można raczej zapomnieć, skoro to ma być międzynarodowe przedsięwzięcie, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować