Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Siema mam taki problem: Gdy gram w VC to podczas gry (czasami po pięciu minutach a czasem po godz.) nagle ni z tego ni z owego ekran się wyłacza a po chwili komputer się resetuje i włącza od nowa. Co to może być? Kiedyś grałem i było ok. Ale teraz gram na monitorze Acer 19'''' LCD. Myślałem że to niezgodność rozdzielczości bo na pulpicie mam 1152 na 865 pikseli a w grze mam inną rozdzielczość. Ale potem zmieniłem na 800 x 600 w grze i we właściwościach pulpitu 800 x 600.

1.3Ghz
512 RAM
Radeon 9600xt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:45, rysul napisał:

Siema mam taki problem: Gdy gram w VC to podczas gry (czasami po pięciu minutach a czasem
po godz.) nagle ni z tego ni z owego ekran się wyłacza a po chwili komputer się resetuje
i włącza od nowa. Co to może być? Kiedyś grałem i było ok. Ale teraz gram na monitorze
Acer 19'''' LCD. Myślałem że to niezgodność rozdzielczości bo na pulpicie mam 1152 na
865 pikseli a w grze mam inną rozdzielczość. Ale potem zmieniłem na 800 x 600 w grze
i we właściwościach pulpitu 800 x 600.

1.3Ghz
512 RAM
Radeon 9600xt


Moim zdaniem podzespoły się przegrzewają ale niestety nie znam sposobu aby to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym posunieciem by bylo przeczyszczenie z kurzu kompa, ewntualna wymiana wiatrakow bo restarty czesto sa powodowane wlasnie zbyt wysoka teperatura podzespolow tak jak powiedzial Szyszek123.

Ewentualnie to moze byc spowodowane rowniez jakim robakiem w systemie Wiec po czyszczeniu kompa z kurzu przeskanowac antyvirem tak dla pewnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lato, gorąco, komputer się bardzo szybko przegrzewa. W dodatku masa kurzu. Ja zdjąłem boczne obudowy, bo wręcz codziennie go przeczyszczam. Radzę co 1 godzinę robić 15 minutową przerwę, wypić piwo, kawę, herbatę, albo wyjść raz w roku na dwór :) Pobierz program Speed Fan, on pokazuje temperaturę poszczególnych części w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:45, rysul napisał:

Siema mam taki problem: Gdy gram w VC to podczas gry (czasami po pięciu minutach a czasem
po godz.) nagle ni z tego ni z owego ekran się wyłacza a po chwili komputer się resetuje
i włącza od nowa. Co to może być? Kiedyś grałem i było ok. Ale teraz gram na monitorze
Acer 19'''' LCD. Myślałem że to niezgodność rozdzielczości bo na pulpicie mam 1152 na
865 pikseli a w grze mam inną rozdzielczość. Ale potem zmieniłem na 800 x 600 w grze
i we właściwościach pulpitu 800 x 600.

1.3Ghz
512 RAM
Radeon 9600xt

Ciekawe czemu masz taki problem , komputer spełnia wymagania gry ale widzę że koledzy już ci pomogli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim problemem: nie można zmienić rozdzielczości na inną niż 640x480. Kiedy próbuję, gra wyskakuje na pulpit wraz ze standardowym błędem ("Program wygenerował błędy i zostanie zamknięty").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:00, Bimbermistrz napisał:

Spotkał się ktoś z takim problemem: nie można zmienić rozdzielczości na inną niż 640x480.
Kiedy próbuję, gra wyskakuje na pulpit wraz ze standardowym błędem ("Program wygenerował
błędy i zostanie zamknięty").


Przede wszystkim standardowe przeinstalowanie sterowników i DX, jak to nie pomoże, to spróbuj przeinstalować grę, w 90% przypadków takie "standardy" się sprawdzają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:22, Młody miro napisał:

gra ktoś jeszcze w vice city?


Oczywiście. I to napewno całkiem niezłe grono osób. Dla części osób jest to najlepsza część serii Grand Theft Auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:22, Młody miro napisał:

gra ktoś jeszcze w vice city?


Pewnie, najlepsza ze wszystkich części GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:48, Tomek1120 napisał:

Da się jakoś usunąć blokadę wysokości lotu helikoptera? Bo nie mogę wlecieć na najwyższe
budynki.


Chyba jedynie poprzez moda itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:06, Damian14BO napisał:

Wykonalem wszystko z tej listy: http://gtasite.net/87,artykul,gta.html a w statystykach
mam 99% ukonczenia gry :/
Moje statsy, moze jednak cos pominalem, choc to bardzo watpliwe: http://rapidshare.com/files/139223744/stats.txt.html


A rozwiozłeś 55 pizz tym czerwonym skuterkiem? Z tego co wiem, to również należy ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:55, Neysha napisał:

A rozwiozłeś 55 pizz tym czerwonym skuterkiem? Z tego co wiem, to również należy ukończyć.

Tak, zrobilem absolutnie wszystko z ww. listy + zadania z pojazdami RC Top Fun i offroadowe trasy Sanchezem i Landstalkerem w Downtown na wschodniej wyspie. Nie mam pojecia czego moglem nie zrobic. Vigilante wszystkie, paczki wszystkie, no wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować