Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2011 o 23:40, LelandGaunt napisał:


Dzięki wielkie. Jutro ją sobie kupię i spróbuję zrobić tak jak wcześniej napisałeś. Mam nadzieje że będzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:13, Pietro87 napisał:

A już to, ze nagradzany jest wyjątkowo marnie i to w sumie każdy healer w pvp to inna
bajka =)
Generalnie powinno się dla postaci stricte nastawionych na heal zmienić system przydzielania
profitu, bo taka postać jest bezsprzecznie przydatna w meczach pvp i wpływa na wynik
całego eventu natomiast dostaje za to śmieszne ochłapy [podobnie w sumie jak sin który
w takim hutballu może zaliczać pkt na kopy ale nie trafi nawet 5ciu "fragów", sprawia,
że drużyna wygra ale co z tego skoro sam dostaje niewiele]

A ja osobiście tez skupiam się na instancjach stricte co-op pve.
Dla mnie pvp w torze obecnie to tylko dodatek do pve [stąd mój serwer rp-pve].

A healera też mam zamiar sobie sprawić, aczkolwiek sith sorca, tylko potem na spokojnie
jako ostatniego alta [bo grajac sorcem muszę w sumie powtórzyć fabułę assasina, co się
równa strasznej nudzie jeśli chciał bym to zrobić z marszu xD po moim zabójcy ide wbijać
do 50tki jakiegoś "dzedaja republiki", najpewniej guardiana lub sentinela]



Sorry ale jako heal spec bh zbierasz 2 medale zawsze 4 jesli nie robisz za bezmozgiego heal bota. Swoja droga merc lepiej sobie radzi jako dps i w pve i w pvp.
1. 75k heal
2. 2.5k heal
3. Killing blow, troche uwagi szybki unload i kb wpada
4. 10 kills spamujesz rakieta od czasu do czasu jak stoja w kupie.

Tankasin przy jego ilosci aoe bez 10 fragow nie wiem jak musial by grac chyba na ze mowimy o czystym tunnel vision ktory na slepo biegnie byle do lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1) Czy jest ktoś NIE GRAJĄCY na Lordzie? Kolejki mnie przerażają a nie chce mi się tyle czekać. Sam wybrałem serwer PVE z High KElian JAroo i szukam kogoś po stronie Imperium do wspólnej gry :)

2) Jak charakteryzują się drzewka Bounty Huntera po 10 lvlu? W co warto iść? Jakie profesje wybrać i jak je zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 20:04, Ring5 napisał:

Czasem naprawdę mam wrażenie,
że powinny być jakieś egzaminy dopuszczające do MMO.


Hehe mam czasem podobne wrażenie, ale dla mnie problem by rozwiązał po prostu próg IQ :D .

My mamy problem bo w gildii 90% poszło w DPS, ja i kilku chłopaków Tankujemy, a healerów ze świecą szukać. Mało tego w ogóle mało healerów generalnie jest. Dziwne bo na becie było całkiem sporo. Nie wiem ja jak zrobie mojego Shadow tanka to będę heala robił bo dla mnie to frajda, że widzę, że pomagam drużynie, a że jeszcze jest potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2011 o 11:47, Asheren napisał:

Tankasin przy jego ilosci aoe bez 10 fragow nie wiem jak musial by grac chyba na ze mowimy
o czystym tunnel vision ktory na slepo biegnie byle do lini.



Siedzę z lvlem 30 w warzones z ludźmi na 50 już niektórymi wyposażonymi w pvp gear [gdzie ja ciągle tylko w swoim zwykłym pve eq tam biegam], jeszcze mi się nie zdarzyło żebym był niżej jak 3cia 4ta pozycja w ogólnym podsumowaniu, podobnie w przypadku zadanego dmg, tu przeważnie 2-3 pozycja [przeważnie zaraz za typowymi DPSami]
Aczkolwiek nie gram jak cała banda idiotów "na fragi", dla mnie istotny jest wynik całego meczu, a ze po drodze wpadają masowo kille - zdarza się [średnio kończę z 30-32, czasem 23-26 jeśli jest naprawdę dobry i szybki team który wykonuje zadania z warzone]

Wszystko się rozbija jak kto jest w stanie swoja postać poprowadzić...


Abstrahując od tematu - jak wam chodzą te warzones ? [i na jakim konfigu, krótko proc, gpu, ram]
W pierwszych dniach EA chodziło wszystko glanc, 25-40 fps czyli znosny płynny framerate, a teraz się potrafi zarznąć momentami do 17 klatek [wczoraj myślałem, że mnie szlak trafi na civil war i vodistar, do tego bez względu na ustawienia [zjechałem nawet wszystkie na zero tak dla testu - dupa to samo zachowanie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:10, alexiej napisał:

2) Jak charakteryzują się drzewka Bounty Huntera po 10 lvlu? W co warto iść? Jakie profesje
wybrać i jak je zdobyć?


Ja poszedłem w Mercenary (podwójne blasterki - mniam), jako specjalizację wybierając leczenie (drzewko Bodyguard). Przyczyna jest bardzo prosta - znacznie ułatwia to znalezienie drużyny do Flashpointów i misji Heroic (czyli co-op). O ile DPSów i tanków biega od groma (co chwilę przeleci jakiś Sith Juggernaut z latarką), o tyle osób kierujących klasami "wsparcia" wielu nie uświadczysz. Na czacie co chwilę widać kogoś szukającego healera do drużyny, jest więc w czym wybierać.

Warto jednak się zastanowić, czy na pewno ta klasa nam odpowiada, bo (jak chyba każdy healer) jest dość "specyficzna". Nie licz na oszałamiające sukcesy w PvP, bo będziesz najsłabszą postacią na arenie, jeśli zdecydujesz się leczyć. Do tego dochodzi brak porządnych AOE umiejętności leczących, jednocześnie możesz leczyć tylko jedną osobę. A że w tym celu trzeba stanąć, to rezultat może być następujący:
1) jako nieruchomy cel giniesz błyskawicznie;
2) Twój "cel" leczenia wychodzi z zasięgu działania Twoich "zaklęć".
Dodajmy do tego mizerne obrażenia jako lekarz, brak punktów za leczenie i szybko okazuje się, że w PvP tą klasą nie bardzo masz co szukać. Przynajmniej przed osiągnięciem level capa i zdobyciem najlepszego sprzętu. Podkreślam, że chodzi tylko o PvP, w PvE (solo i co-op) Merc healer radzi sobie całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:17, Pietro87 napisał:

Abstrahując od tematu - jak wam chodzą te warzones ? [i na jakim konfigu, krótko proc,
gpu, ram]


Dwurdzeniowy procek @2.13 GHz, GF 9600GT (512 Mb RAM), 2 giga RAM.

WarZones chodzą ok, bez rewelacji, natomiast wczoraj w ogóle cała gra lagowała tak, że ciężko było grać. Korzystanie z "taksówek" skutkowało pokazem slajdów z podróży. Nie sądzę, by była to kwestia sprzętu (we wtorek wszystko śmigało), raczej przepełnionych serwerów. Swoją drogą, to trochę dziwne, że część serwerów ma godzinne kolejki, a reszta jest opisana jako "Light" - i nikt z "nowych" graczy się tam nie wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 15:12, LelandGaunt napisał:

A przelałeś na kartę jakieś pieniądze? Na polskim forum TOR też o tym pisali i pobiera
dokładnie 3zł, więc chociaż tyle musisz przelać.

Ta, przelalem nawet 4. Caly czas wyskakuje mi ten blad: We''re sorry, but we can''t perform transactions to this credit card. Please load a different one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 15:13, gothicsheep napisał:

Ta, przelalem nawet 4. Caly czas wyskakuje mi ten blad: We''re sorry, but we can''t perform
transactions to this credit card. Please load a different one.


Sprawdź czy wpisałeś dokładnie takie dane, jakie podałeś przy rejestracji karty. Jeżeli tak, to... jesteś jednym z tych szczęśliwców, którym żadna metoda płatności nie wchodzi. Popatrz na oficjalne forum, gdzieś na pierwszych stronach powinien być o tym temat, nie pamiętam czy problem już rozwiązali, czy nie.
Edit: Ewentualnie możesz jeszcze przypisać kartę do PayPala i może wtedy pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja na swoim E8400, GTX 260, 4GB Ram DDR2 800 w warzones mam średnie osiągi.
Np hutball działa spoko, 30-50 fps, czasem jak są wszyscy w jednym miejscu i leci spam skilli to sporadycznie zarznie na 25-26.
Voidstar tez w sumie chodzi znośnie, podobnie do hutballa za to civil war się wlecze czasami nawet do 18-22 klatek....
To i tak chyba jestem całkiem twardym zawodnikiem jak wykręcam te 30-40 killsów i najmniej 4 medale biorąc pod uwagę fakt, że jak ktoś nie ma takich cyrków jak ja ma nad moja osobą ogromną przewagę bo płynniej wykonuje czynności.

Gram ze wszystkim na full, bo gra niezależnie od ustawień chodzi identycznie [wręcz rzekł bym na full chodzi lepiej niż na low, silniki graficzne made by BW ftw =.=], rozdizałka 1360/768 bo jakimś dziwnym trafem jest to kolejna gra która w rozdzielczości 16:10 powoduje dziwne jazdy [potrafi stutteringować, źle rozciągnąć obraz... gdyby to nie było pure pc mmo to bym rzekł, że to kolejny marny konsolowy port o.o] aczkolwiek wiele nie straciłem bo moja natywna to 1440/900 więc jakiegoś strasznego spadku jakości na tym 1360 nie mam.

Generalnie z ciekawości zapytałem brata i kumpla którzy tez grają tylko na serwie pvp czy maja podobne jazdy, kumpel z kompem i5 + gtx 560ti + 6gb ram mam podobne osiągi jak ja i prawie identyczne zachowanie gry co ja [tzn takie same spadki w tych samych miejscach], brajdak ze swoim i7 + gtx 580 + 8gb ram natomiast paradoksalnie ma momenty dosłownie niegrywalne, gdzie fpsy spadają mu do 0.5-3...
Normalna loteria.
Z kolei ty u siebie z dosyć tez już wysłużonym sprzętem [podobnie jak ja] możesz grac całkiem znośnie z tego co piszesz, więc dla mnie to sa jaja jak berety xD
Co ciekawe - poza warzones wszystko lata gites, 40-60 fps, z przewagą na te 60 przez większość czasu, sporadycznie w miastach tam gdzie są bazary [czyli 16-20 np upchanych na raz + opcjonalnie gracze] potrafi czasem zlecieć na 30-35 nie mnij to mi nie wadzi bo to są miejsca gdzie nie ma akcji.

Musze jeszcze flashpointy sprawdzić bo jakoś nie chciało mi się na żaden do tej pory wybrać.

P.S.
A na becie ze wszystkim tez na full co ciekawe nie miałem wcale takich problemów, nawet mogłem nagrać FRAPsem w stabilnych 30 klatkach pvp z civil wara.
Generalnie jeśli BW nie poprawi tu czegoś [bo coś tu ewidentnie zasysa wydajność] to chyba pożegna się z niemała liczbą graczy [na oficjalnym forum kilkanaście tematów z opisem problemów z wydajnością każdy po dobre 150-200 stron, no aż tylu graczy to się chyba mylić nie może xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:16, gothicsheep napisał:

> Z tego co mi wiadomo to tzw. grace period zostanie przedłużony jeszcze na okres
weekendu.
>
Skad to info?


Wyczytane na facebooku, więc równie dobrze może to być ściema. Choć biorąc pod uwagę obecne problemy z subskrybowaniem to wydaje się całkiem sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdą kartą bankomatowa da się płacić w sieci.
Przeważnie karty płaskie imienne są bezużyteczne.
Najlepiej do płatności elektronicznych mieć imienna kartę wypukła np MasterCard lub Visa, ale wydanie takiej karty jest przeważnie płatne [15-45zł zależnie od banku i karty] a standardowo do konta dają zwykłe płaskie debetówki w sieci przeważnie bezużyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować