Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2011 o 01:21, Gosu napisał:

O polnocy mial byc wielki lunch i co mainstance zaczeli?? Ja mam wszystkie serwery off.

O polnocy, ale czasu amerykanskiego. U nas servery wstana o 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Launch o 6 rano, o 1.00 miał być planowany od dawna main :P

@Fumiko
Niezbyt duża synergia jest z Cybertech imo.
Dla gracza PVP Biochem to no1, cała reszta jednak Artefakty (Hilt+Gem+Łatka na cały sprzęt+relikty ze slotem i w endgame miecze świetlne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedi Shadow [z racji tego, że jest klonem Sith Assasina i vice versa] zbudowany pod Kinetic Combat wymiata.
Tankować może równie efektywnie co Guardian, DPS ma niezgorszy i najważniejsze - zawsze walczy na swoich warunkach.
Zarówno w PVE jak i PVP można łatwo wchodzić i wychodzić z walki, banalnie szybko uciekać [bo mój build zakłada bazowe podbicie stealtha do 5tego poziomu efektywności a odpalając dodatkowo blackout na 20 sekund dochodzi kolejne 15 poziomów, ergo praktycznie niewykrywalny stealther do tego biegający jak szalony bo ma 15% spd podczas stealtha i force speed do szybkiego sprintu w razie potrzeby, dodatkowo idealny do hutballa]

Za pomocą skilli kontrolujących można banalnie wyłączyć dwóch wrogów z dystansu z ukrycia [nie wiem jak się te abilities nazywają u shadowa u Assasina mam 60 sekundowy dominate mind i whirlwind który tez dosyć sporo tryma, z ukrycia na najtwardszego wroga rzuca sie w PVE dominate, na drugiego z bezpiecznej odległości whirlwind bo skill ten ma mocny zasięg i potem szybko electrocute na kolejnego wroga po czym egzekucja tegoż oponenta i stopniowe wykoszenie tych dwóch którzy zostali, w PVP natomiast juz nieco inaczej trzeba kombinować bo dominate tam jest debufem a nie stunem]

Assasin/Shadow - piękne klasy, bardzo taktyczne i dające ogrom możliwości.
Od poziomu 25 wymiatają niepodzielnie [teraz na poziomie 23 bez problemu swoim assasinem wykręcam 2200 armor ratingu w przeciętnym ekwipunku czyli porównywalnie z juggernautem aczkolwiek prowadzę w kwestii tarczy bo dark wardem redukuje większość trafień].
Do tego pozwalają unikać walki jeśli chcemy coś załatwić [np przejść po questa bez konieczności ponownej walki z odrodzonymi mobami]

Do tego świetna klasa na solo H2 i H4 bo znowu na stealthcie można banalnie się przekradać do celów misji i banalnie eliminować po kolei obezwładniane cele.


UWAGA - klasa moim zdaniem dla bardziej otrzaskanych w mmo graczy, na niskich lvlach [czyli pierwsze 20 godzin rozgrywki luzem] naprawdę zasysa w lvlowaniu solo... można zaliczyć glebę naprawdę często. Aczkolwiek włożony trud zwraca się w 100%


A tu dwa buildy :

Tank/DPS/Stealth-Runner [31/8/2]
http://uk.ign.com/builds/star-wars-the-old-republic?class=shadow&d=123111023111202232030000000000000300032000000000000000002

Tank/DPS [31/10]
http://uk.ign.com/builds/star-wars-the-old-republic?class=shadow&d=1231110231112022320300000000000000000000000000000000300322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o profki, moje combo to Biochem + Bioanalysis i Slicing. Robienie perma stimow i stat boostow przyda sie jak zwykle w end-game i pod tym katem dobieralem podstawowa profesje, a slicing to free creditsy. Na 17lvlu juz dostaje po 3k za misje, a moj progress wynosi dopiero 171/400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram Shadowem w tanku już od bety (instancje ze znajomymi+tanlkowanie w PVP:P) i powiem Tobie, że największa frajda jaka można uzyskać w tej grze to Force Pull na PVP ;d
Od lv26 jak się dostaje spamowalne AOE to jest to istny tankujący samograj nna trashu/addach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 01:25, Selv napisał:

Niezbyt duża synergia jest z Cybertech imo.


High end mody jak i części do statków powinny IMO schodzić całkiem ładnie.

Dnia 20.12.2011 o 01:25, Selv napisał:

Dla gracza PVP Biochem to no1, cała reszta jednak Artefakty (Hilt+Gem+Łatka na cały sprzęt+relikty
ze slotem i w endgame miecze świetlne)


PVP to tak. A ponoć i tak najlepszym generatorem kasy jest slicing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano wiadomo pull w pvp wymiata -)
Ogółem Darkness Assasin to świetna klasa jak ktoś lubi taktycznie rozgrywać walki na swoich warunkach i ma jakieś pojęcie co robić i jaką role odgrywa [do tego świetna zdolność guard zarówno do pve jak i do drużynowego pvp]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, akurat w SW powinno się patrzeć co unikalnego daje craft dla postaci, nie pod kasę.
Kasę zawsze da się naklepać w taki czy inny sposób.

Guarda używa jakieś 1% graczy :P
Jak idę na PVp to tylko ja mam statystykę Protection nabitą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2011 o 01:39, Selv napisał:

Guarda używa jakieś 1% graczy :P
Jak idę na PVp to tylko ja mam statystykę Protection nabitą :)


Bez kitu.....
Taka przegięta zdolność, można z ubber DPSa tanka zrobić, pozwalając mu brać agrro bez obaw o jego wątłą posturę, tudzież idealnie pokryć healera [zabezpieczyć go przed niespodziankami] ewentualnie zrobić z np juga nieśmiertelnego tanka [guard na mocnego juga i nie ma bossów nie do ubicia].

Imho guarda nawet w PVE warto na swojego towarzysza zarzucać, walki z bossami stają się wtedy banalne [zwłaszcza te solo, a mając Dark Charge aktywne naprawdę w defensywie się mocno miesza, mam raptem 23 lv a dałem radę zrobić solo wszystkie h2 i h4 z kass i balmory, dopiero na naar shada się zaciąłem i tych solo nie zrobię na obecnym poziomie, ale zakładam na 26-28 polecą, zwłaszcza, że kupiłem za bezcen piękny hełmofon na aukcji właśnie na 26lvl (purple z dwoma całkiem dobrymi modami za ledwo 500 creditów, co ciekawe u kupca jest warty ponad 1k =P ktos się chyba najmniej o jedno zero pomylił w domu aukcyjnym)]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam taki rpoblem, nie mogę włączyć gry. Karze mi najpierw wybrać sposób płatności, chcę Time-Cody to muszę je wpisać lol ?
Musze kupić najpierw jeszcze pre paida żeby odpalić gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli nie chcesz przypisywać karty to musisz wprowadzić już kod pre-paid. W sumie nie powinieneś być zaskoczony, informacje o tym były od dawna na stronie konta, były również wypisane kroki, które musiałeś przejść aby pojawił się napis, że konto jest gotowe do gry w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety :/ urok gier mmo. Najtańszy kod pre-paid na 2 miesiące widziałem za 99zł
Edit. ahh jednak są taniej na tym naszym popularnym serwisie aukcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego, że generalnie system płatności za czas grania w mmo nie jest zbyt uczciwy względem graczy, to zamiast dziecinnie pisać "żal" trzeba na przyszłość przed zakupem takowej gry czytać FAQ w którym wszystko stoi jasno [nie ma karty kredytowej/debetowej - trzeba wbić odgórnie pre-paid]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 10:06, Pietro87 napisał:

Abstrahując od tego, że generalnie system płatności za czas grania w mmo nie jest zbyt
uczciwy względem graczy, to zamiast dziecinnie pisać "żal" trzeba na przyszłość przed
zakupem takowej gry czytać FAQ w którym wszystko stoi jasno [nie ma karty kredytowej/debetowej
- trzeba wbić odgórnie pre-paid]


Podaj link do tego FAQusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagle czekam na odpowiedź ...

Jeśli gram w WoW na medium detalach na lapku z prockeim PEntium p6000 + gf 310m i 2 gb ddr3 to na jakich detalach mi poleci SW ToR? Nie chcę kupować "KOTA W WORKU" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować