Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Przepraszam za double post, ale nie moge zedytować. Czy jeśli wpisałem już kluczyk na strone, to gdy będe kupować w sklepie pełną wersje gry, to też będe mieć ją 20zł taniej? Jeśli tak to jak? Za okazaniem pudełka wraz z papierkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:30, Viitrik napisał:

Przepraszam za double post, ale nie moge zedytować. Czy jeśli wpisałem już kluczyk na
strone, to gdy będe kupować w sklepie pełną wersje gry, to też będe mieć ją 20zł taniej?
Jeśli tak to jak? Za okazaniem pudełka wraz z papierkiem?


Najlepiej pudełka wraz z paragonem. Jednak może się zdarzyć, że sprzedawca o niczym takim nie słyszał i nie da ci zniżki. Miałem już tak dwa razy w empiku, że musiałem się z gościem wykłócać by go przekonać, że ja mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 23:05, Rizzan napisał:

Najlepiej pudełka wraz z paragonem. Jednak może się zdarzyć, że sprzedawca o niczym takim
nie słyszał i nie da ci zniżki. Miałem już tak dwa razy w empiku, że musiałem się z gościem
wykłócać by go przekonać, że ja mam rację.


Boje się właśnie tego że w Saturnie o niczym takim nie będą wiedzieli i będzie problem ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze w Polsce brakowalo mi typowego sklepu z grami, ja mam swoje konto w GameStopie i nawet bez paragonu mam tam wszystkie preordery wpisane, nawet dostaje sms ze juz maja moja gre jak sie nie zjawie. Przychodze, podaje nazwisko, chociaz teraz juz nawet nie musze bo chlopaki mnie znaja i dostaje giere do reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami nie wiedzą, co sprzedają :D
Przypomina mi się sytuacja, gdy moja mama chciała kupić naboje do Parkera- chcieli jej sprzedać 10zł/sztuka... Ale co innego mieć na opakowaniu 10zł i sprzedawać również na sztuki, a co innego sprzedawać jedną wersję pre-order packa i nie wiedzieć, co oferuje ona w zamian. Swoją drogą ciekawe, czy mają jakąś listę sprzedanych egzemplarzy(w sensie zrobioną specjalnie w związku z premierą), żeby gier nie brakło dla pre-orderowców. Znowu byłaby afera jak z EK Wiedźmina 2, gdy w punkcie odbioru numery z pierwszego tysiąca trafiały w ręce przypadkowych osób. Aczkolwiek to już problem obsługi, która najwyraźniej nieuważnie przeczytała, jakie zamówienie do niej dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moge znaleźć jakieś czytelne info o tym że pre orderowcy mają na 100% pełną wersje oraz że mają o te 20zł taniej? Bo takie coś by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:32, Viitrik napisał:

A gdzie moge znaleźć jakieś czytelne info o tym że pre orderowcy mają na 100% pełną wersje
oraz że mają o te 20zł taniej? Bo takie coś by się przydało...


Na opakowaniu pre-orderu (u mnie była czarna nalepka na folii, którą sobie przykleiłem do środka pudełka) jest napisane, że cena gry swtor zostanie pomniejszona o cenę pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:37, Rizzan napisał:

Na opakowaniu pre-orderu (u mnie była czarna nalepka na folii, którą sobie przykleiłem
do środka pudełka) jest napisane, że cena gry swtor zostanie pomniejszona o cenę pre-ordera.


U mnie nic takiego nie było, żadnej nalepki, tylko folia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:07, Rizzan napisał:

Coś takiego miałem przyklejone do folii.


Czegoś takiego nie miałem, ciekawe czemu. Ja sam pewnie nic nie zdziałam, bo wyśmieją takiego 15 latka jak ja, także wezme ojca, przy nim nie ma szans żebym nie dostał tego co powinienem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 17:44, Robertcik1 napisał:

to teraz się nie da nawet pre-order packa kupić? czy to po prostu u mnie sklep prawidłowo
nie funkcjonuje? bo jeśli nie, to wielka, wielka szkoda.


Chodzi ci o gram.pl czy o normalne sklepy? Na gram.pl pre-orderów nie ma już od jakiegoś czasu natomiast powinieneś jeszcze jakieś znaleźć w empikach, media markt czy innych tego typu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przez 2 bety zrobilem wiekszosc prologow roznymi klasami. Jedi Knight i Sith Warrior sa niemal identyczni, moim zdaniem sa ta najslabsze klasy, powinny dostac jakiegos boosta, takim Bounty Hunterem solowalem Heroic +2 na 8 lv, a Sithem po prostu nie dawalem rady mimo ze 7 lat gralem warriorami w MMO. BH natomiast jest bardzo silny, podejrzewam ze w koncu dostanie nerfa, to samo smuggler ktorym praktycznie kazda prawie walke z mobami konczylem 1-2 granatami i po sprawie. Najciekawsza fabule rowniez jak dla mnie ma Bounty Hunter, najgorsza Sithowie, ogolnie Koriban jest okropnie nudny, swoimi qestami przypomina typowe MMO, nawet glowny watek nie ratuje tej planety w zaden sposob.

Zastanawiaja mnie bledy ktorych nadal nie poprawiono, a zostalo 2 tygodnie. Mapa nadal sie buguje ze nie widac oznaczen, dzwiek siada podczas PvP momentami totalnie, nagle spadki fps, lagi podczas flashpointow, pare innych pierdol.

Ciekawi mnie rowniez grafika, sa plotki ze jest jeszcze ''Very High'' i ''Ultra High'' w grze, jednak mimo finalnej bety nie zostaly one udostepnione. Wychodze z zalozenia ze albo nie ma takich ustawien, albo cos jest z nimi nie tak i nie chcieli zniechecac ludzi toz przed premiera. W koncu brakuje w becie 10 giga danych a niby kazdy content jest udostepniony, wiec czym jest to owe 10 gb?

Ogolnie jednak jestem zadowolony, gre zamowilem juz na dlugo dlugo przed graniem w bete, bo kilka miechow temu, mam nadzieje na to ze zagram juz 15 grudnia, oczywiscie zaczne od Bounty Huntera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniego weekendu (jeszcze wczoraj :P) nie bugował mi się skillbar ani mapa, kiepsko jeśli faktycznie tego nie naprawili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem, fabuła jest taka sobie.
Widziałem wszystkie questy klasowe do Nar Shadda i połowę Tatooine. Szału nie ma ale jest znacznie ciekawiej jeśli będziemy szli ciemną stroną mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 14:23, Selv napisał:

Podczas ostatniego weekendu (jeszcze wczoraj :P) nie bugował mi się skillbar ani mapa,
kiepsko jeśli faktycznie tego nie naprawili :/


Jak zrobisz log out i log in to juz masz po mapie :) Chyba ze zmienisz lokacje lub sie gdzies przeniesiesz.

Skill bar mi sie nigdy nie bugowal, na czym polegal twoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować