Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

A ja wciąż nie wiem co myśleć o tym że trzeba z miejsca subskrypcje zrobić, bo wszyscy ludzie z mojej gildii, czyli 20 osób które są ogarnięte twierdzą że wcale tak nie jest i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:04, Viitrik napisał:

A ja wciąż nie wiem co myśleć o tym że trzeba z miejsca subskrypcje zrobić, bo wszyscy
ludzie z mojej gildii, czyli 20 osób które są ogarnięte twierdzą że wcale tak nie jest
i nie będzie.


Przekonamy się za kilka dni. Nie ma teraz co gdybać. Regulamin mówi jedno, zdrowy rozsądek drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory chyba w każdym płatnym MMO, żeby otrzymać te darmowe dni, trzeba było wykupić co najmniej kolejny miesiąc. Tyle, że dało się to obejść choćby fałszywymi numerami kart. Zarówno w FAQ, jak i na stronie ze wszystkimi krokami potrzebnymi do gry, na pudełku z grą, w sklepach internetowych, jest informacja, że do wykorzystania darmowych dni potrzebna jest subskrypcja lub pre paid. Więc nie ma co kombinować, będzie tak jak napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:34, LelandGaunt napisał:

Do tej pory chyba w każdym płatnym MMO, żeby otrzymać te darmowe dni, trzeba było wykupić
co najmniej kolejny miesiąc. Tyle, że dało się to obejść choćby fałszywymi numerami kart.
Zarówno w FAQ, jak i na stronie ze wszystkimi krokami potrzebnymi do gry, na pudełku
z grą, w sklepach internetowych, jest informacja, że do wykorzystania darmowych dni potrzebna
jest subskrypcja lub pre paid. Więc nie ma co kombinować, będzie tak jak napisali.


Nie musiałem podawać numeru karty czy prepaida gdy tworzyłem konta zarówno w World of Warcraft jak i w Age of Conan. Więc raczej nie w każdym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:52, Reffanov napisał:

Nie musiałem podawać numeru karty czy prepaida gdy tworzyłem konta zarówno w World of
Warcraft jak i w Age of Conan. Więc raczej nie w każdym. :P


W WoW przy tworzeniu konta również nie musiałem podawać, ale już przy wpisywaniu klucza, żeby go uaktywnić, musiałem podać numer karty. Potem można było od razu anulować, ale żeby cokolwiek ruszyło, nie było wyboru. W Rifcie to samo, w LOTRO z tego co kojarzę również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:52, Reffanov napisał:

Nie musiałem podawać numeru karty czy prepaida gdy tworzyłem konta zarówno w World of
Warcraft jak i w Age of Conan. Więc raczej nie w każdym. :P


A kiedy to robiłeś? Bo w WoWie w 2006 by aktywować konto trzeba było podać kod z prepaida lub nr karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:56, LelandGaunt napisał:

w LOTRO z tego co kojarzę również.


w LotRO tak na pewno nie było, bo nie podawałem numeru karty ani nie wklepywałem żadnego pre-paida.


@Undertaker -> wyszukaj sobie "Unmedicated Superiority" na serwerze "The Progenitor" jeśli Ci nie przeszkadza gildia międzynarodowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:56, LelandGaunt napisał:

W WoW przy tworzeniu konta również nie musiałem podawać, ale już przy wpisywaniu klucza,
żeby go uaktywnić, musiałem podać numer karty. Potem można było od razu anulować, ale
żeby cokolwiek ruszyło, nie było wyboru. W Rifcie to samo, w LOTRO z tego co kojarzę
również.


Co Ty chrzanisz? Miałam WoW. Mam RIFT. W obu wypadkach wystarczyło wpisać kod z pudełka/e-maila w przypadku elektronicznego zakupu i żadnych danych karty nie trzeba. Bo i po kij one jak niektórzy płacą zdrapkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:19, Fumiko napisał:

Co Ty chrzanisz? Miałam WoW. Mam RIFT. W obu wypadkach wystarczyło wpisać kod z pudełka/e-maila
w przypadku elektronicznego zakupu i żadnych danych karty nie trzeba. Bo i po kij one
jak niektórzy płacą zdrapkami?


Cały czas o tym mowa, że albo karta, albo pre paid jest potrzebny, żeby aktywować 30 darmowych dni. I też miałem WoW i Rifta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:45, LelandGaunt napisał:

Cały czas o tym mowa, że albo karta, albo pre paid jest potrzebny, żeby aktywować 30
darmowych dni. I też miałem WoW i Rifta.


Zdrapka też nie była potrzebna. Doładowałam dopiero po fakcie i to parę dni po upływie miesiąca bo zapomniałam o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 00:07, Fumiko napisał:

Zdrapka też nie była potrzebna. Doładowałam dopiero po fakcie i to parę dni po upływie
miesiąca bo zapomniałam o niej.


Do WoW miałem trzy konta i w każdym przypadku było to potrzebne. Co do Rifta, na 100% pewny nie jestem, zwyczajnie już nie pamiętam, ale również wydaje mi się, że korzystałem z karty. Tak czy inaczej, żeby mieć 30 dni z TOR, jest to potrzebne. Chyba, że w dniu premiery okaże się, że coś zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 20:51, Rizzan napisał:

A kiedy to robiłeś? Bo w WoWie w 2006 by aktywować konto trzeba było podać kod z prepaida
lub nr karty.


Konto w WoWie założyłem 29 Grudnia 2007 roku. I na 100% wtedy nie musiałem żadnego numeru karty podawać, o PP nie wspominając. Podobnież z Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:19, Fumiko napisał:

Co Ty chrzanisz? Miałam WoW. Mam RIFT. W obu wypadkach wystarczyło wpisać kod z pudełka/e-maila
w przypadku elektronicznego zakupu i żadnych danych karty nie trzeba. Bo i po kij one
jak niektórzy płacą zdrapkami?


Ja gralem w Lotro, WoW, Rifta, Tabula Rasa, Age of Conan, Warhammera i we wszystkich przypadkach zeby rozpoczac darmowe 30 dni musialem uaktywnic substrykcje, wiec nie wiem jak wam sie udalo niby bez. Mialem we wszystkich przypadkach wersje pudelkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 00:35, Pietro87 napisał:

Zastanawiam się ile osób gra na serwerze RP : Trask Ulgo....


Dlaczego? Jeśli chodzi o limity to celowy zabieg, cap zostanie stopniowo zwiększony, kolejek to pewnie nie wyeliminuje ale w niektórych przypadkach pewnie znacznie przyspieszy logowanie.

Rekordzista czekał dzisiaj 3:45 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 01:09, Pietro87 napisał:

Nie o to mi chodziło xD
Jestem ciekaw ilu polaków tam gra =)


Biorąc pod uwagę, że czat jest normalny, obstawiam że niewielu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 00:32, Gosu napisał:

Ja gralem w Lotro, WoW, Rifta, Tabula Rasa, Age of Conan, Warhammera i we wszystkich
przypadkach zeby rozpoczac darmowe 30 dni musialem uaktywnic substrykcje, wiec nie wiem
jak wam sie udalo niby bez. Mialem we wszystkich przypadkach wersje pudelkowa.


A miałeś wcześniej triale? Bo może tu jest pies pogrzebany? W WoW jak przedłużasz trial to tylko kod gry wpisujesz i przyjmuje. To samo z WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować