Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 00:31, turbol napisał:

Szczerze to nie mam nadziei... liczę tylko na dośnieżanie :)
Jeździcie na nartach/desce ?


W tym sezonie zimowym??Nie.Odkąd dwa lata temu wyrąbałem na nartach to mam jakiś uraz do nart, bo stopę to miałem przekręconą w bok chyba o 45 stopni. Tak mi się narta obróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 00:31, turbol napisał:

Szczerze to nie mam nadziei... liczę tylko na dośnieżanie :)
Jeździcie na nartach/desce ?

No ja za bardzo nie umiem jeździć na nartach....ale dzień po feriach jedziemy z klasą do Zieleńca,mam nadzieję się trochę podszkolić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 00:45, turbol napisał:

co do tezy to szkoda... byłoby śmiechowo :)
a gdzie mieszkasz, bo do Zieleńca raczej jeżdżą osoby(chyba:P) z Dolnośląskiego

Opole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By cię na stosie spalili ;)
Też mieszkam w tych okolicach co ty..I muszę powiedzieć ,że dziwnie to wyglądało...
Ale pogoda nam dzisiaj dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to trafił! Od 22.30 siedzę przy Gimpie i usiłuję stworzyć jakiegoś laya na GS-a... najgorsze jest to, że nie mam praktycznie żadnego pomysłu i co gorsza znajomości obsługi programu :D Niby jakieś tam podstawy znam, ale widzę, że to za mało...
Najwyraźniej dzisiejszej nocy będzie mi sie śnił Gimp i te wszystkie warstwy, zaznaczenia, filtry... Aaaa!
Znacie może jakąś stronę z poradami, które mogą mi sie przydać przy tworzeniu layouta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...widzę ,że moderatorów od jakiegoś czasu tutaj nie ma...ale ja tu jestem, ,więc przypominam Wam ,abyście czytali taki przypięty post na górze...zwłaszcza to wytłuczonym drukiem.W połowie postów nie widzę nic konkretnego...normalnie nadaję się na irc''a :P.Więc daję taką małą przestrogę...nie lubię spamu tak poza tym :P.

A tak poza tym...dzień dobry xD (tylko mnie nie ciągajcie ,że ja spamie...pierwsza część była nawiązaniem do tematu :P).Ciekawe ,czy bald się odezwie xD.

@Igor FCBayern

Bez nerwów...ty nie masz przypadkiem grafiki na informatyce??

> Znacie może jakąś stronę z poradami, które mogą mi sie przydać przy tworzeniu layouta?

Nie wiem ,czy będzie ,ale możesz poszukać tutaj http://www.gimpuj.info/index.php?action=tutoriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:16, Nertis napisał:

A tak poza tym...dzień dobry xD

Jesteś pewien? Mi to tam wygląda na weczór ;P
A tak poza tym to każdy lubi spam i mi tu nie ściemniaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w te ferie nie mam co robić. Prawie cały dzień siedzie przy komputerze i słucham muzyki z Youtube ;p
Wszyscy znajomi sobie pojechali na jakieś obozy/pielgrzymki czy coś takiego a ja nie wiedzieć czemu zostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:19, loytartoreto napisał:

Jesteś pewien? Mi to tam wygląda na weczór ;P


Już jest nowy dzień jakbyś nie widział xD.

Dnia 16.02.2008 o 02:19, loytartoreto napisał:

A tak poza tym to każdy lubi spam i mi tu nie ściemniaj :P.


Tak owszem...kiedyś lubiłem ,ale teraz mnie to nie kręci :P.Jak chce się wypowiedzieć w temacie to się wypowiadam na temat...a nie napisać jedno słowo i tyle :P.Może jak posiedzisz dłużej na tym forum to zrozumiesz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:21, Nertis napisał:

Już jest nowy dzień jakbyś nie widział xD.

Ale jeszcze ciemno jest...xD

Dnia 16.02.2008 o 02:21, Nertis napisał:

Tak owszem...kiedyś lubiłem ,ale teraz mnie to nie kręci :P.Jak chce się wypowiedzieć
w temacie to się wypowiadam na temat...a nie napisać jedno słowo i tyle :P.Może jak posiedzisz
dłużej na tym forum to zrozumiesz ;).

Ja zawsze staram się w jednym poście zamieścić przynajmniej dwa zadania, czasami mi się nie udaje i wychodzi jedno xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:20, AQ22 napisał:

Ja już w te ferie nie mam co robić. Prawie cały dzień siedzie przy komputerze i słucham
muzyki z Youtube ;p
Wszyscy znajomi sobie pojechali na jakieś obozy/pielgrzymki czy coś takiego a ja nie
wiedzieć czemu zostałem.


Ja również siedziałem cały tydzień w domu, jednak nie miałem takich luksusów jak słuchanie muzyki. Powód: rozwaliła sie karta dźwiękowa... Na szczęście wszystko już jest good. Obecny tydzień zapowiada się już lepiej bo mój najlepszy kumpel (brat krwi xD) pracuje na pierwszą zmianę, tak więc wychodzi o 14 i będzie co robić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:23, loytartoreto napisał:

Ja zawsze staram się w jednym poście zamieścić przynajmniej dwa zadania, czasami mi się
nie udaje i wychodzi jedno xD.

Jeśli masz coś do powiedzenia to tekst jakoś przyjdzie. A jeżeli masz tylko chęć to lepiej znajdź szybko inspirację ;]
A jeśli chodzi o ilość zdań to lekka bzdura, można coś napisać krótko i treściwie. Byle nie zbyt krótko i mało treściwie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:16, Nertis napisał:

Hmm...widzę ,że moderatorów od jakiegoś czasu tutaj nie ma...

Od dłuższego czasu...

Dnia 16.02.2008 o 02:16, Nertis napisał:

ale ja tu jestem, ,więc przypominam Wam (...)

Ty sobie możesz...

Dnia 16.02.2008 o 02:16, Nertis napisał:

A tak poza tym...dzień dobry xD

Chyba dobry wieczór, bo ani to dzień - ani noc ;D

Dnia 16.02.2008 o 02:16, Nertis napisał:

Ciekawe ,czy bald się odezwie xD.

Znaczy ja?
Miałem już też zmywać się od komputera i zaczynać czytać książkę: "Darth Maul - Łowca z mroku" Michael''a Reaves''a - ale zobaczyłem tego posta, więc się "odzywam" ;P

Co do GIMPa, to też muszę zacząć się w nim szkolić - bo do tej pory wszystko robiłem w programie PhotoFilter Studio.

Co do spamu - to faktycznie, dalibyście spokój...
Na przykład loytartoreto - WTF: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=29896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:24, Moras1990 napisał:

Ja również siedziałem cały tydzień w domu, jednak nie miałem takich luksusów jak słuchanie
muzyki. Powód: rozwaliła sie karta dźwiękowa... Na szczęście wszystko już jest good.
Obecny tydzień zapowiada się już lepiej bo mój najlepszy kumpel (brat krwi xD) pracuje
na pierwszą zmianę, tak więc wychodzi o 14 i będzie co robić :D.

Dobra, lekko sprecyzuje. Z kumplem wychodziłem jak się dało, niestety pogoda nie dała wychodzić na cały dzień. Zajęć na zewnątrz też sporo nie było to nasze wypady trwały max 2 h. W środę wpadłem z nim do sklepu z figurkami i moja pasja powróciła. Od wczoraj "bawię się" w malowanie i składanie moich figurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Od dłuższego czasu...


Z tym się zgadzamy...choć ty mi przecież powiedziałeś o "Budo" xD.

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Ty sobie możesz...


Co ja sobie mogę(?)...

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Chyba dobry wieczór, bo ani to dzień - ani noc ;D


Bleee...jeśli nie śpię to dla mnie jest dzień xD...ja zawsze do ludzi mówię "dzień dobry" choć jest ,np. 23 xD.

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Znaczy ja?


No ,a któż by inny? xD

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Miałem już też zmywać się od komputera i zaczynać czytać książkę: "Darth Maul - Łowca
z mroku" Michael''a Reaves''a - ale zobaczyłem tego posta, więc się "odzywam" ;P


Hę?Nie znam się na literaturze...

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Co do GIMPa, to też muszę zacząć się w nim szkolić - bo do tej pory wszystko robiłem
w programie PhotoFilter Studio.


Szczerze powiem ,że mam GIMP''a na dysku ,ale ja tylko potrafię na nim dać dla tapety przezrocze i finito xD.Chciałem się kiedyś też nad czymś innym pobawić ,ale nic nie wychodziło...no i jakoś brak czasu :/.

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Co do spamu - to faktycznie, dalibyście spokój...


Ehh...a pamiętam jeszcze czasy jak ty do mnie gadałeś ,żebym nie spamił xD...dobre stare czasy xD.

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:


Ojjj...ja bym się bardziej przyczepił do tego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=29890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować