Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 02:30, AQ22 napisał:

Dobra, lekko sprecyzuje. Z kumplem wychodziłem jak się dało, niestety pogoda nie dała
wychodzić na cały dzień.


A ja ani razu nie wyszedłem z domu (od poniedziałku) :o, mimo, że u mnie pogoda była ładna. Dopiero dzisiaj się pogorszyło...

Dnia 16.02.2008 o 02:30, AQ22 napisał:

W środę wpadłem z nim do sklepu z figurkami i moja pasja powróciła. Od wczoraj
"bawię się" w malowanie i składanie moich figurek.


Kiedyś mój brat cioteczny zbierał figurki z Władcy Pierścieni (obecnie Konfederacji) i pomagałem mu pomalować kilka z nich. Jeden Uruk-Hai wyszedł mi okropnie, ale za to drugi już całkiem przyzwoicie. Hobby bardzo fajnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:32, loytartoreto napisał:

> w programie PhotoFilter Studio.
A dobre to jest?

Dobre? Zależy dla kogo. Jeśli chcesz zrobić tylko laya na GSa to spokojnie powinno starczyć.

Dnia 16.02.2008 o 02:32, loytartoreto napisał:

I darmowe?

Zależy która wersja, nowsza 9 jest Shareware a starsza 7 freeware. Google powinny pomóc dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:32, loytartoreto napisał:

> w programie PhotoFilter Studio.
A dobre to jest? I darmowe?

Standardowy PhotoFilter jest darmowy i dość dużo rzeczy w nim można zrobić. A co ważniejsze ma łatwy w obsłudze polski interfejs.
Natomiast PhotoFilter Studio można kupić już za kilkanaście złotych, ale trudno za tą cenę (i w ogóle) go dostać - ale za to ma trochę więcej funkcji niż wersja standardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:35, Moras1990 napisał:

A ja ani razu nie wyszedłem z domu (od poniedziałku) :o, mimo, że u mnie pogoda była
ładna. Dopiero dzisiaj się pogorszyło...

No jednak mały problemik jest z tymi zajętymi znajomymi. Aż się wchodzi na forum gram.pl z nudy ;P

Dnia 16.02.2008 o 02:35, Moras1990 napisał:

Kiedyś mój brat cioteczny zbierał figurki z Władcy Pierścieni (obecnie Konfederacji)
i pomagałem mu pomalować kilka z nich. Jeden Uruk-Hai wyszedł mi okropnie, ale za to
drugi już całkiem przyzwoicie. Hobby bardzo fajnie :))

Ja figurki Władcy Pierścieni zbieram od jakichś 5 lat. Nie powiem ,"troszkę" się niektóre zniszczyły ale da sie z nimi coś zrobić. Niecały ro k temu zacząłem także zajmować się Space Marines z Warhammera 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:38, AQ22 napisał:

Dobre? Zależy dla kogo. Jeśli chcesz zrobić tylko laya na GSa to spokojnie powinno starczyć.

No to się przyda, może coś ładnego ,,wysmycze''''.

Dnia 16.02.2008 o 02:38, AQ22 napisał:

Zależy która wersja, nowsza 9 jest Shareware a starsza 7 freeware.

To ściągne 7, a jak mi się spodoba to kupię 9 ;)

Dnia 16.02.2008 o 02:38, AQ22 napisał:

Google powinny pomóc dalej ;]

No nie wiem ja sie boje....xD
Dzięki + balduran2
GIMP już mi się nudził ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Miałem już też zmywać się od komputera i zaczynać czytać książkę: "Darth Maul - Łowca
z mroku" Michael''a Reaves''a - ale zobaczyłem tego posta, więc się "odzywam" ;P

Hmm, aż mi się zachciało przeczytać jakąś książkę z uniwersum Star Wars. Poleciłbyś może coś na Ferie?

Dnia 16.02.2008 o 02:28, balduran2 napisał:

Co do GIMPa, to też muszę zacząć się w nim szkolić - bo do tej pory wszystko robiłem
w programie PhotoFilter Studio.

GIMP mnie kiedyś odrzucił swoim wyglądem. Nadal nie zrobiłem nic żeby się w końcu nauczyć obsługiwać ten programik. W międzyczasie poznałem Photofiltre i się w nim zakochałem, jednak ostatnio zapragnąłem paru nowych opcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

Z tym się zgadzamy...choć ty mi przecież powiedziałeś o "Budo" xD.

No...coś wspominałem, że wyjechał na kilka miesięcy - bodajże wczoraj, czy przedwczoraj.
Ale inni też tu coś nie zaglądają...

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

Co ja sobie mogę(?)...

Nic ;P

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

Bleee...jeśli nie śpię to dla mnie jest dzień xD...ja zawsze do ludzi mówię "dzień dobry"
choć jest ,np. 23 xD.

Nie no...w tej chwili to jest wieczór, bo powoli zbieram się do spania. A gdy śpię, to jest noc.

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

No ,a któż by inny? xD

Nie wiem, ale może jakiś "bald" by się jeszcze znalazł.

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

> "Darth Maul - Łowca z mroku" Michael''a Reaves''a
Hę?Nie znam się na literaturze...

Książka z cyklu Star Wars?
Bodajże aktualnie jest to 3 w kolejności chronologicznej.

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

Szczerze powiem ,że mam GIMP''a na dysku ,ale ja tylko potrafię na nim dać dla tapety
przezrocze i finito

To samo mogę zrobić w PhotoFilter - łatwiej i szybciej.

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

Ehh...a pamiętam jeszcze czasy jak ty do mnie gadałeś ,żebym nie spamił xD...dobre stare czasy xD.

Pewnie, że upominam - ale Ciebie konkretnie nie pamiętam ;P

Dnia 16.02.2008 o 02:34, Nertis napisał:

Ojjj...ja bym się bardziej przyczepił do tego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=29890

Do tego, aż trzeba się przyczepić - ale, że tak się wyrażę jakiś "leszcz" to napisał. A loytartoreto jest trochę bardziej doświadczonym użytkownikiem.

AQ22 ===> Jak Star Wars, to najlepiej chronologicznie - tutaj masz listę:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków, i tych którzy po prostu nie oderwali się od kompa xD

Na szczęście mam do przeczytania jeszcze kilka artykułów gazety Top Gear :) Naprawdę ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:00, Union Pacific napisał:

Witam nocnych marków, i tych którzy po prostu nie oderwali się od kompa xD

Na szczęście mam do przeczytania jeszcze kilka artykułów gazety Top Gear :) Naprawdę
ciekawe.


a któryś z artykułów napisał sam Jeremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:00, Union Pacific napisał:

Witam nocnych marków, i tych którzy po prostu nie oderwali się od kompa xD

Witam, witam.

Dnia 17.02.2008 o 00:00, Union Pacific napisał:

Na szczęście mam do przeczytania jeszcze kilka artykułów gazety Top Gear :) Naprawdę
ciekawe.

Ja się długo zastanawiałem nad kupnem, ale doszedłem do wniosku, że jednak nie warto ;P.
btw. Dzisiaj księżyc jest ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh....
No i sobie pograłem :)
Najpierw grałem w CS 1.6 jako tako mi tam szło no , ale potem zaczęli się jacyś klanowicze zbierać no to se odpuściłem ( choć i tak już mi si nie chciało grać ).Na chwilę odpaliłem Gothic 2, pochodziłem, poexpiłem no i mam 30 level :) .Przed chwilą skończyłem grać w Warhammer 40,000 Dawn Of War : Dark Crusade ( nigdy nie pisze pełnej nazwy Warhammera , ale teraz jakoś tak mi się zachciało ;P ) pograłem z 4 partyjki. Najpierw Chaosem, potem raz orkami i na koniec 2 razy Tau :). Grałem z polakami więc była miła atmosfera.Po tych kilku meczach zaczęły mnie już oczy boleć troszkę , więc idę już spać.Tak patrze na zegarek i dochodzi już 10 po godzinie 12 , więc ja już sie zbieram :).

Pozdrawiam Serdecznie
Kamil 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowna gra, z dwa razy kampanię przeszedłem :)

Ja dzisiaj grałem parę godzin w CoDa 4 po sieci, aż mnie kark i uszy (od słuchawek) bolą. Chyba nocne ciuranie sobie odpuszczę :-) Ewentualnie może bym wreszcie ogarną Team Fortres 2 i wybrał ulubioną postać (skończy się na snajp/med raczej), ale, no kurde, zmęczony jestem :P

Powodzenia w nocnych matchach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ukończysz to zapodaj reckę na GS-ie,to może EK kupię;)
Ja zamierzam zapolować na potwory(Wiedźmin):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:23, gorn63 napisał:

Jak ukończysz to zapodaj reckę na GS-ie,to może EK kupię;)
Ja zamierzam zapolować na potwory(Wiedźmin):)


Poluj, ja już skończyłem łowy, chociaż może zacznę od początku na hardzie. Reckę wystawię. Szkoda, że wszyscy już spią, bo odpaliłbym Guitar Hero III. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:19, Tomicha napisał:

Ja nockę zamierzam spędzić na World in Conflict. Właśnie ląduje w Norwegii. 8 misja


WiC jest genialny, ale tylko w multi :D
Pamiętam czasy swojej świetności, jak według rankingu na głównego stronie gry byłem w Air TOP100... Piękne czasy, które już nie wrócą ;( Zawaliłem sprawę, bo po przegraniu około 40h w demko, gra mi zbrzydła i nie miałem już później ochoty na "pełniaka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować