Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 00:28, Sir Braveheart napisał:

hehe ile już grasz w WoWa ?? :D:D


Od 21 marca. Dzis mamy 8 kwietnia, a ze z matemtyki orlem nie bylem to samo sobie policz ile to juz czasu. :)

Dnia 08.04.2008 o 00:28, Sir Braveheart napisał:

i mam pytanko... Cięzko jest zacząć od zera czyli nową postacią ??>


Na poczatku jest dosc prosto. Zreszta w WoWie jest wielu graczy, ktorzy chetnie pomoga, albo choc jakis czar wspomagajacy na ciebie rzuca. Choc pozniej jak wracam do jakies lokacji to sie mszcze na bandytach niskopoziomowych za to, ze mnie kiedys tam jak mialem 6lvl to mnie zabili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:29, Klimos napisał:

Tak by the way, to do Guild Wars, też między innymi Graffis mnie namawiał i to mu się
akurat udało. Za co mu nawet wdzięczny jestem :]


Mnie tez do GW namawiaja. Koledzy moderatorzy. :) I w koncu kupie ten GW, ale w przecienstwie do ciebie to ja nie mam szczescia do promocji. Jak mialem kupon za EK Wiedzmina to GW w wersji tanszej byl wyprzedany. Jak w sklepie na grze GW byla naklejka 30% taniej to cena tej gry wynosila 129.90 PLN... Wiec gram w WoWa i nie zaluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies mi czesc wypowiedzi wcielo. :/ Chcialem jeszcze dodac, ze jak juz naprawde z jakims zadaniem nie moge sobie poradzic to wtedy o pomoc prosze uzytkownika forum, ktory gra w WoWa na tym samym serwerze co ja. I zazwyczaj pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:46, Wojman napisał:

Mnie tez do GW namawiaja. Koledzy moderatorzy. :)
/.../


Hehe, kolegów moderatorów ci u nas w gildii dostatek. Jako jeden z niewielu się zostałeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW jak GW a ktoś o Lineage''u ][ słyszał heeh pewnie tak.. tez bardzo świetna gierka a na YouTube jest wiele filmów związanych oraz pokazane są walki ... nIektóre po prostu wymiatają z powierzchni ziemi co się tam wyprawia na necie hehe ... Kiedyś kumpel grał a jak przestał ... to mi zawracał głowe czy nie wiem kto ma albo czy nie ma nikt na sprzedanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:51, Sir Braveheart napisał:

GW jak GW a ktoś o Lineage''u ][ słyszał heeh pewnie tak.. tez bardzo świetna gierka
a na YouTube jest wiele filmów związanych oraz pokazane są walki ... nIektóre po prostu
wymiatają z powierzchni ziemi co się tam wyprawia na necie hehe ... Kiedyś kumpel grał
a jak przestał ... to mi zawracał głowe czy nie wiem kto ma albo czy nie ma nikt na sprzedanie.


Gra miała wade a mianowicie tępy grind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:29, Klimos napisał:

Za co mu nawet wdzięczny jestem :]

Heh... nie ma za co, wiesz że gdy chodzi o namawianie do grania to możesz na mnie liczyć ;P Swoją drogą to wstyd niesamowity, że tyle osób przekonałem do GW, a sam teraz już praktycznie weń nie gram. Zresztą ostatnio grania w ogóle u mnie jak na lekarstwo. Ciągłe obowiązki i nauka... meh...
Co do przeciągania ciebie drogi Klimosie na stronę EVE - wtedy jeszcze nie wierzyłem, że kogokolwiek uda sie namówić, ale jak słusznie zauważył pizmak666 sporo się zmieniło. Między innymi to, że teraz graczy EVE na gram.pl jest więcej, a ja wiem, ze przekonać się da. Pozostań czujny, bo nim się zorientujesz będziesz przemierzał kosmiczny bezkres New Eden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:48, Wojman napisał:

Gdzies mi czesc wypowiedzi wcielo. :/ Chcialem jeszcze dodac, ze jak juz naprawde z jakims
zadaniem nie moge sobie poradzic to wtedy o pomoc prosze uzytkownika forum, ktory gra
w WoWa na tym samym serwerze co ja. I zazwyczaj pomaga. :)


hehe luz ;) Właśnie jestem po odwiedzeniu Twojego GS''a hehe widać już jakieś screeny z gierki. Ostry z Ciebie zapaleniec chyba się zorbił xD. Anyway dosyć ciekawy masz ten Z pamiętnika gracza w WoW #2 co d oWarCrafta 2 to lubiałem w to grac ... fajną miało to grafikę .. taką bajkową czy też baśniową. Zwał jak zwał.. mile wspominam te czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:55, Graffis napisał:

/.../


Popchnę w końcu ten polski dyplom, zostanę tu gdzie pracuję jako Full-Time, znajdę mieszkanie jak już mnie z akademika wywalą, wydamy ten program nad którym obecnie praujemy, to wtedy będziemy mogli pogadać. Jeszcze tylko jakąś prezentację Live będę potrzebował. Możemy dogadać miejsce: Londyn/Kopenhaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Nocne Marki. Wy tutaj sobie markujcie dalej... bo ja juz muszę leciec w kimono na jutro ehh co ja gadam dziś rano na 6:00 trzeba wstać i do szkoły dojechać... więc dobranoc...

PS: Czy u was tez dziś jakaś nie normlana pogoda była ... sypał śnieg i to ostro ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 01:05, Klimos napisał:

Popchnę w końcu ten polski dyplom, zostanę tu gdzie pracuję jako Full-Time, znajdę mieszkanie
jak już mnie z akademika wywalą, wydamy ten program nad którym obecnie praujemy, to wtedy
będziemy mogli pogadać.

Heh, widzę że żyjemy podobnie - w biegu, bez czasu, bez wytchnienia i bez hamulca bezpieczeństwa. Sux to be us ;P

Dnia 08.04.2008 o 01:05, Klimos napisał:

Jeszcze tylko jakąś prezentację Live będę potrzebował. Możemy dogadać miejsce: Londyn/Kopenhaga ;)

Hmmm... brzmi bardzo kusząco ;) Z drugiej strony osoby, które zaczęły w EVE grać powiedzą ci, że tutorial jaki od nas otrzymali był bardzo długi, a pytań nie ubyło ;P I to nawet nie dlatego, że był kiepski - po prostu ilość materiału jest tak wielka. Wiesz... zarezerwuj sobie z tydzień ;P W wakacje na pewno niemal pojawię się w DK, Kopenhagę mogę mieć po drodze :)

@ Sir Bravehearrt

Dnia 08.04.2008 o 01:05, Klimos napisał:

PS: Czy u was tez dziś jakaś nie normlana pogoda była ... sypał śnieg i to ostro ? ;>

U mnie w Gdyni koszmarna mgła... a jutro czeka mnie nielicha wyprawa samochodem... nie podoba mi się to tbh ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:58, Sir Braveheart napisał:

Ostry z Ciebie zapaleniec chyba się zorbił xD.


World of WarCraft bardzo mi sie podoba i codziennie przynajmniej z dwie godziny gram, jak nie wiecej.

Dnia 08.04.2008 o 00:58, Sir Braveheart napisał:

Anyway dosyć ciekawy masz ten
Z pamiętnika gracza w WoW #2 co d oWarCrafta 2


U mnie na gramsajcie to same ciekawe wpisy sa :P

Dnia 08.04.2008 o 00:58, Sir Braveheart napisał:

to lubiałem w to grac ... fajną miało
to grafikę .. taką bajkową czy też baśniową. Zwał jak zwał.. mile wspominam te czasy
;)


To do siebie maja gry Blizzarda, ze ich grafika jest w czasie premiery krytykowana i nazywana "cukierkowa". Ale po kliku latach od premiery szata graficzna tych gier wlasciwie sie nie starzeje. Dobrym przykladem jest to World of WarCraft graficznie gra sie nie zestarzala. Ale jak obok postawimy taki na przyklad Deus Ex: Invidible War, ktora w momencie premiery (2004 rok) grafike miala oszalamiajaca dzis na full detalach wyglada nie za ciekawie.

A co do sniegu to w Szczecinie tez padal. Pracowalem wlasnie nad moim CV, a tu mi prad wysiadl. Na szczescie juz wszystko dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dziś tylko na chwilkę wpadłem, na posta odpowiedzieć wczorajszego i lecę do nauki. więc...

Dnia 08.04.2008 o 00:35, Sir Braveheart napisał:

PS: jak zaczniesz grac w BGII dasz znać :D:D może po necie byśmy popykali razem .. co
Ty na to ??>


pograć bym mógł, ale raczej skupiam się na przechodzeniu singla całej sagi na wszystkie możliwe sposoby... i mimo, że zrobiłem to już mnóstwo razy to nadal mnie ciągnie jak najbardziej do singla. ale pomyśleć można by o graniu MP... się zobaczy, wsio możliwe ^^
ale jak MP, to prędzej MMO, a jak MMO, to perfectworld albo gild wars :P
i a propos GW:
http://www.youtube.com/watch?v=xjXBZrrYoNA
1...2...3...strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MP... się zobaczy, wsio możliwe

Dnia 09.04.2008 o 00:08, pizmak666 napisał:

^^
ale jak MP, to prędzej MMO, a jak MMO, to perfectworld albo gild wars :P
i a propos GW:
http://www.youtube.com/watch?v=xjXBZrrYoNA
1...2...3...strike.


hehe widze że jesteś taki typ jak ja ja jak zacząłem tą grę to przeszedłem ją normalnie. Owszem robiłem zadania poboczne ale ich było za mało.. więc zacząłem grać jeszcze raz tym samym type postaci czyli wojownik - Berserker
porobiłem nultum zadań pobocznych wiele nowego odkryłem.. i co raz bardziej sie zapadałem w tej grze :d
matka to juz zaczęła chodzić po domu i gadać już jak Korgan albo Minsc hehe bo już na pamięc teksty znała i po jakimś czasie zaczęła się burzyć że noonstop siedze w tej grze ze kiedy ja ją skończe i takie tam hehe miał przez to kłopoty :D ale nie żałuje śiwetnie mi sie grło w BG2 I TOB poprzechodziłem to na kilkanaście sposobów hehe :p

A i witam Cię i reszte Nocnych Marków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie rodzice txtami z gier nie zasuwają, ale grać tata gra jak najbardziej ;D jak tylko widzi możliwość pogrania w NWN, diablo, BG, albo undergrounda 1/2 to kompa nie ma :P ale szczęście takie, że lapciaka ma swojego i pogrywa tam, ale że postacie ma kiepskie, woli grać u mnie ^^ gorzej, jak mam sytuację taką jak teraz, ojciec męczy o rundkę w U2 a ja się uczyć chcę... rodzice są nieznośni czasem, jak dzieci :P

dobra, teraz to spadam już, nauka itp. dobranoc wszystkim ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 00:33, Tomicha napisał:

Witam nocne marki. Aktualnie gram w SS na multi. Ktoś się przyłączy??


heheh ja niestety w to nie gram przykro mi a po drugie połowa albo 3/4 normalnych forumowiczów już śpi hehe :p

I ja również witam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 02:10, Wojman napisał:

A co do sniegu to w Szczecinie tez padal. Pracowalem wlasnie nad moim CV, a tu mi prad wysiadl. Na szczescie juz wszystko dziala

Hej, to bardzo krótko nie miałeś prądu. Czuję, że mieszkasz na prawobrzeżu ;-)
U mnie prąd pojawił się gdzieś ok. 18.30. Trochę wcześniej była woda, a trochę później internet (widocznie dostawca dostał prąd jeszcze później ode mnie).
A centralne dopiero teraz zaczyna grzać względnie dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Krakowie odcieli doplyw powietrza o 20 i dopiero pol godziny temu teoretycznie jest juz czym oddychac czyli chyba wszystko naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, powróciłem do domu z sesji wieczornego bilarda, dziewczyny były bardzo dobre bo w trzy mnie ograły. Jednak honorowego gola udało mi się umieścić w bramce.

życzę wszystkim miłej nocki i każdemu chłopcu takich dziewczyn. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować