Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 00:54, Dark Energy napisał:

A ja czekam na wstępne wyniki wyborów...

...to będzie ciekawe.
A masz sprecyzowane poglądy, którego kandydata obstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 01:01, Rozrobiony napisał:

> A ja czekam na wstępne wyniki wyborów...
...to będzie ciekawe.
A masz sprecyzowane poglądy, którego kandydata obstawiasz?

Dwie sprawy mi nie odpowiadają wizy ( a raczej puste słowa) i tarcza, ale i tak mimo tych wad wolę McCaina .
A prez. będzie obama (zabrzmi to cynicznie , ale Babcia mu pomogła - współczucie ludzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zaciekawiony śledzę CNN zamiast rozjeżdżać z uwielbieniem Saracenów w CMSF. ]:>

IMO Obama raczej nie wygra ze względu na kolor swojej skóry... To raczej jeszcze nie czasy by czarny był prezydentem USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwierajmy szampany!
Jest szansa że skrajny socjalista obama przegra !
Nie jestem zwolennikiem poglądów prawicowych, ale lepsze to niż socjalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 01:22, lama123 napisał:

Otwierajmy szampany!
Jest szansa że skrajny socjalista obama przegra !
Nie jestem zwolennikiem poglądów prawicowych, ale lepsze to niż socjalizm...

Raczej ni ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 02:18, lama123 napisał:

Teraz niestety już nie :/
Ale gdy pisałem tamten post, była informacja że McCain wygrywa w kaliforni :(

Dnia 05.11.2008 o 02:18, lama123 napisał:

02.17 Na Florydzie po przeliczeniu 24 proc. głosów wygrywa Obama. Ma 54 punkty. Floryda to jeden >najważniejszych i kluczowych stanów

Czuję się jakby mi ktoś dłubał łyżeczką w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obama może tylko pogłębić IMHO kryzys, swoimi skrajnie socjalistycznymi poglądami, ten człowiek chce podnieść podatki bogatym w dobie kryzysu, on chyba nie rozumie że to ci bogaci trzymają ten kraj na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 02:24, Dark Energy napisał:

Czuję się jakby mi ktoś dłubał łyżeczką w brzuchu...


Niby z jakiego powodu?
Świat się zawali jeśli wygra jeden lub drugi?

Po drugie dla Polski wybór danego prezydenta i tak ma małe znaczenie, bo ani za jednego, a ni za drugiego, Polska ni z tego ni z owego nie stanie się nagle strategicznym partnerem dla USA... Dalej będziemy "jedną z byłych republik sowieckich, gdzie ludzie żyją w ziemiankach, jedzą ziemniaki i usiekają po ośnieżonych ulicach miast przed białymi niedźwiedziami"...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 02:52, lama123 napisał:

Obama może tylko pogłębić IMHO kryzys, swoimi skrajnie socjalistycznymi poglądami, ten
człowiek chce podnieść podatki bogatym w dobie kryzysu, on chyba nie rozumie że to ci
bogaci trzymają ten kraj na nogach...


Mylisz się strasznie. Bogaci rządzą tym krajem, a utrzymuje go coraz biedniejsza klasa średnia. Czy kiedykolwiek słyszałeś o tym żeby bogaci chcieli się dzielić? Sorry lama123, mieszkam tutaj już troszkę czasu, a elekcję obserwuję od początku. Inaczej jest postrzegać ten kraj z za granicy a inaczej tutaj być. To tak jak ja chciałbym się mądrzyć na temat co w Polsce jest źle. Nie wiem bo tam nie mieszkam.

Obamie do socjalisty daleko, jedynie co faktycznie wielu może mieć rację, ale nie wiadomo czy ten kraj jest gotowy na ciemnoskórego prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszego czarnoskórego Prezydenta Stanów Zjednoczonych. :)

Nie żebym źle życzył, a mam nadzieję, że będzie żył długi i szczęśliwie, bo cała ta sytuacja zapowiada się interesująco.
Przed chwilą McCain wygłosił bardzo miłą, ale i dosadną przemowę. Ciekawe czy Amerykanie wezmą to sobie do serca, czy rzeczywiście widzimy aktualnie, jak rodzi się "upadek Ameryki". ;)

Nadchodzące miesiące, zapowiadają się zaiste ciekawie w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 05:31, zamber1 napisał:

No i mamy pierwszego czarnoskórego Prezydenta Stanów Zjednoczonych. :)

Nie żebym źle życzył, a mam nadzieję, że będzie żył długi i szczęśliwie, bo cała ta sytuacja
zapowiada się interesująco.
Przed chwilą McCain wygłosił bardzo miłą, ale i dosadną przemowę. Ciekawe czy Amerykanie
wezmą to sobie do serca, czy rzeczywiście widzimy aktualnie, jak rodzi się "upadek Ameryki".
;)

Nadchodzące miesiące, zapowiadają się zaiste ciekawie w Stanach.


Właśnie słucham przemowy Obamy. Zobaczymy co przyniesie ta CHANGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejna bezsenna noc. ;)
I nawet chyba mam dzisiaj wenę twórczą by coś konstruktywnego w końcu zrobić. ;]

A tutaj pustki widzę, jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:10, zamber1 napisał:

Zapowiada się kolejna bezsenna noc. ;)
I nawet chyba mam dzisiaj wenę twórczą by coś konstruktywnego w końcu zrobić. ;]

A tutaj pustki widzę, jak zwykle...



Jak byś dal temat to ludzie by się dołączali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też coraz częściej przytrafiają mi się takie wieczory bez pomysłu na cokolwiek. Niby kupiłem tego Fallouta 3 i bardzo mi się on podoba, ale jednak musiałem trochę się już zestarzeć, bo nieważne jak bym nie był zainteresowany jakąś grą, to i tak nie wytrzymam dłużej niż 3 godziny pod rząd grając w nią. To już nie te czas, kiedy grało się po 12 godzin bez przerwy do 5 nad ranem. Ehhhh... teraz człowiek siedzi jak ta dupa przed monitorem czekając na niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:11, Akoss-94 napisał:

Jak byś dal temat to ludzie by się dołączali ;p


No to niech tematem będzie "Wpływ prędkości Jaskółki Birmańskiej na porost mchu przybrzeżnego w Argentynie". ]:>

Co do Fallouta 3 to nawet bym sobie z chęcią pograł, jak patrzę na screeny, ale niestety mój krzemiak z epoki brązu, prędzej w kosmos poleci niż odpali Fallout''a. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:32, zamber1 napisał:

Co do Fallouta 3 to nawet bym sobie z chęcią pograł, jak patrzę na screeny, ale niestety
mój krzemiak z epoki brązu, prędzej w kosmos poleci niż odpali Fallout''a. ;P

Chciałem Ciebie podnieść na duchu, więc sprawdziłem Twojego GS pod kątem konfiguracji Twojego blaszaka, ale nie pochwaliłeś się nim. Więc jest aż tak źle? ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:36, Splocky napisał:

Chciałem Ciebie podnieść na duchu, więc sprawdziłem Twojego GS pod kątem konfiguracji
Twojego blaszaka, ale nie pochwaliłeś się nim. Więc jest aż tak źle? ;|


Jest nawet jeszcze gorzej... ;D

Ale i tak najważniejsze, że da rade grać w jedyne słuszne gry, czyli serię Combat Mission.
Fallout 3 może poczekać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:38, zamber1 napisał:

Ale i tak najważniejsze, że da rade grać w jedyne słuszne gry, czyli serię Combat Mission.


Miałem swego czasu ochotę zgłębić tą serię, ale nic z tego nie wyszło. To chyba turówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:44, Splocky napisał:

Miałem swego czasu ochotę zgłębić tą serię, ale nic z tego nie wyszło. To chyba turówka?



Pierwsze trzy gry, symulujące starcia podczas Drugiej Wojny Światowej są turówkami hybrydowymi. Najnowsza, symulująca hipotetyczny konflikt pomiędzy Syrią, a Stanami Zjednoczonym może już być rozgrywana w trybie RealTime z aktywna pauzą i teoretycznie jest to w przypadku tej odsłony serii, jedyny właściwy sposób gry. ;)

Starsze części mogą odrzucić osoby średnio interesujące się IIWS, bowiem do efektywnej gry niezbędna jest nieco większa, niż podstawowa wiedza na temat sprzętu z tamtego okresu. Oczywiście ślepców, grających w gry dla "grafiki", seria odrzuci od razu od siebie. ;P
Jednakże jest to najbardziej realistyczna strategia, jaka można sobie wyobrazić, szczególnie jeśli chodzi o sprzęt pancerny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować