Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 02:08, wdowiakm napisał:

Co do śniegu to dzisiaj sypało cały dzień ale była plusowa temperatura :)
Mam nadzieję, że ślisko nie będzie :)

U mnie trzy dni padał deszcz(co pierwszy raz nie byłem z niego zadowolony), a dzisiaj zaczął nam prószyć śnieg w mojej okolicy. Długo nie wytrzymał, zostały po nim same kałuże. Zobaczymy jak się pogoda potoczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas nie za bardzo ze śniegiem ;<. przed chwila chciałem otworzyć okno, pcham i mowie kurna co jest? przymarzło :P
a wracając do tego wypadku co Ci opisałem to trochę źle to zrobiłem no bo wiadomo ze akurat mercedes w tym wypadku powinien mieć większe szkody no ale inaczej to opisałem i inaczej to wyglądało :P zamknijmy temat mercedesa i thali :P

Natomiast jeżeli chodzi o śnieg to tylko kiedy jest poniżej 0 poniewaz nie lubię jak się robi taka ciapka :/

Menisk - w tygodniu tez chodzę troszkę wcześniej spać, a z piątku na sobotę właśnie daje z siebie wszystko :P niestety z soboty na niedziele nie mogę bo rano do kościoła

Rozrobiony - świetnie zazdroszczę Ci bo u mnie nie ma rewelacji :/ a ze lubię okres przed świąteczny i nie wyobrażam go sobie bez śniegu to nie jestem happy ze u mnie tylko kilka płatków raczyło spaść :<
Co do kurtki i butów to już od 3 tygodni mam na sobie zestaw zimowy :P jestem ciepłolubny a poza tym kurtka strasznie mi się podobała i musiałem ja założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na szczęście śniegu nie ma, choć i tak jest nie mniej zimno i obleśnie. ;P
Nie lubie cholernie zimy i mam nadzieję , że się w końcuy jeszcze za mojego żywota te bieguny magnetyczne przewrócą na drugą stronę i Pigmejom będzie zimno, a u nas +30 w cieniu. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:20, zamber1 napisał:

W Warszawie na szczęście śniegu nie ma, choć i tak jest nie mniej zimno i obleśnie. ;P
Nie lubie cholernie zimy i mam nadzieję , że się w końcuy jeszcze za mojego żywota te
bieguny magnetyczne przewrócą na drugą stronę i Pigmejom będzie zimno, a u nas +30 w
cieniu. =]

I tak się cieszmy, że nie jest gorzej. Z jakieś 4-5 lat temu temperatury dochodziły do -40stopni(w okolicach Suwałk), teraz to o tym zapomnijmy. Przy takim ociepleniu klimatu to zakładam, że nawet nie przekroczy -20, a wy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu niedaleko Częstochowy - 33 stopnie BRR! Było tak zimno ze elektronika w aucie nawalała .. ja tez uważam ze nie przekroczy -20. Od 2 lat niema porządnej zimy w okolicach Kalisza nie wiem za bardzo jak w innych częściach Polski. Za kilka lat może, jedyny śnieg jaki zobaczę to ten w sprayu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:30, piotreqqq napisał:

3 lata temu niedaleko Częstochowy - 33 stopnie BRR! Było tak zimno ze elektronika w aucie
nawalała .. ja tez uważam ze nie przekroczy -20. Od 2 lat niema porządnej zimy w okolicach
Kalisza nie wiem za bardzo jak w innych częściach Polski. Za kilka lat może, jedyny śnieg
jaki zobaczę to ten w sprayu :P

A żebyś go nie zapomniał to się złożymy na extra puszki:). W terenach gdzie mieszkam to okolice wyglądają trochę... dziwnie. Praktycznie samo błoto. My tu cieszymy, a ciekawe jak się powodzi tym co odśnieżają drogi, jak śniegu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:36, zamber1 napisał:

Jestem ciepłolubnym Wąpierzem, a nie jakims zmarźlakiem. =]


Również jestem ciepłolubny ale w zimę ciężko o ciepło... Pamiętam jak byłem w wojsku i była zima a my w mróz musieliśmy stać na apelu ale było wtedy zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima jest piękna kiedy siedzisz w domu na bujanym fotelu przy kominku i dzierżysz w rekach Władce Pierścieni a na stoliku obok jest gorąca herbatka, dobrze mowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:40, piotreqqq napisał:

heh nie chce Cie martwić ale czytałem gdzieś ze w Polsce ma być lodowiec :P ale to nie
jest pewna informacja.

No to my jako ciepłolubni odlecimy do ciepłych krajów jak bociany ;-)
Ciepełko wręcz kocham i nie ma nic przyjemniejszego (no może parę rzeczy by się znalazło) niż wrócić z zimnego dwora do domku, zarzucić na siebie ciepły kocyk, zrobić sobie ciepłe kakao i walnąć się przed monitorem tudzież tv zależnie od upodobać.

Dnia 22.11.2008 o 02:40, piotreqqq napisał:

...dobrze mowie ?

Prawie idealnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:46, piotreqqq napisał:

Zima jest piękna kiedy siedzisz w domu na bujanym fotelu przy kominku i dzierżysz w rekach
Władce Pierścieni a na stoliku obok jest gorąca herbatka, dobrze mowie ?

Tak dobrze mówisz... Skąd wiesz, że lubię Władcę Pierścieni? Nie przypominam sobie, żebym to wyjawiał dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie mnie tutaj lodowcami jakimiś... :/

Ma być +30 w cieniu, złoty piasek, wygodne hamaki i urocze kelnerki roznoszące drinki.
Tej wersji proszę się trzymać, a nie jakichś lodowców, reniferów czy innych niedźwiedzi. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten motyw ! sypie śnieg na termometrze minus 30 a ja przed monitorem. Dlatego lubię zimę, osobiście uważam zimę jako porę roku dla graczy.

Wdowiakm twój opis Cie zdradził :P ja tez lubię władce ( czytam już drugi raz ) , i nie tylko bo hobbita Sillmarilliona i mam zamiar wkrótce zabrać się za Dzieci Hurina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:46, piotreqqq napisał:

Zima jest piękna kiedy siedzisz w domu na bujanym fotelu przy kominku i dzierżysz w rekach
Władce Pierścieni a na stoliku obok jest gorąca herbatka, dobrze mowie ?

Jak tam wole pograć, patrzyć jak krasnolud idą sobie idą odziałem wojska. Takie mam uczucie w środku, które mnie rozgrzewa. Może przez to, że myślę o ich piwach:D Ale lektura też świetnie działa. Herbata to u mnie już standard. W tej opowieści może najwyżej służyć jako dekoracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:54, piotreqqq napisał:

Wdowiakm twój opis Cie zdradził :P ja tez lubię władce ( czytam już drugi raz
) , i nie tylko bo hobbita Sillmarilliona i mam zamiar wkrótce zabrać się za Dzieci Hurina.


Fakt zapomniałem o podpisie xD
Ja Władcę pierścieni przeczytałem chyba z 10 jak nie więcej razy więc znam ja praktycznie na pamięć :)

A teraz wszystkim życzę dobrej nocy bo mi się już oczy zamykają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na przemian trochę książka trochę gra. Herbata wielkie TAK poniewaz w coca coli nie czuje już tego smaku co 10 lat temu poniewaz gdy pijesz ja codziennie hektolitrami no to po prostu to zanika :P Menisk bylem na twoim GS i widzę ze grasz w GW ;) ale na xfire masz tylko 200 z czyms godzin słabiutko.

wdowiakm Dobranoc :)

zamber1 Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 03:01, piotreqqq napisał:

ja na przemian trochę książka trochę gra. Herbata wielkie TAK poniewaz w coca coli nie
czuje już tego smaku co 10 lat temu poniewaz gdy pijesz ja codziennie hektolitrami no
to po prostu to zanika :P Menisk bylem na twoim GS i widzę ze grasz w GW ;) ale na xfire
masz tylko 200 z czyms godzin słabiutko.

wdowiakm Dobranoc :)

zamber1 Powodzenia


Poprawię cie prawie 300(dokładniej 298). Ludzie takie wyniki mają przy nawet dwu lub trzykrotnym większym okresie czasu. Tygodniowo nie spadam z 45 godzin(teraz wiadomo co jak robię do późna). Nawet się nie czuje tych godzin. Mógłbym się tu długo rozpisywać na ten temat, ale to nie odpowiedni dział i trochę łóżko obok wzywa....
I od razu się zapytam:Wie ktoś gdzie można kupić/pobrać/ściągnąć(LEGALNIE) muzykę z Guild Wars bo mi się bardzo podoba? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować