Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 00:51, Wintesun napisał:

Wrzucasz winampa, odpalasz jakąs gierkę i jest w porządku. Teraz można powiedziec że
jesteś młodym człowiekiem bez problemów, a czytanie olej bo jest dla nerdów ;]


No tak... Pisząc "młodzieżowe problemy", miałem na mysli dwa posty powyżej mojego. ;D
Z racji moich prawie 32 lat na karku, mój problem, jakby nie patrzeć jest bardziej poważniejszy dla losów ziemii. =]

Ale tak czy siak, dziękuję za nazwanie mnie "młodym"... Zdecydowanie mi teraz lepiej. ;D

EDIT: A co do muzyki w grach, to jednak zdecydowanie zawsze wybieram oryginalną ścieżkę dźwiękową, choć moja ukochana seria gier w które gram zazzwyczaj w ogóle nie posiada muzyki, bo tylko przeszkadzałaby podczas gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 00:52, M1chał napisał:

A w czasie ładowania gierki czytasz książkę xP


to info dla tych co PURE zakupili lub w demo tejże grają ;p
...
cze wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh... Wystarczająco się chyba "naczytałem" na dzisiaj. ;)
Cały 160 stronicowy podręcznik przeczytałem od dechy do dechy; czas pomęczyć edytor w CMSF.

A tutaj widzę, jak zwykle wszyscy już smacznie śpią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem fajną gierkę, zwie się Gateway. Jest produkcją flashową, a co zabawniejsze, reklamowali ja jako trudną. No tak, urzędnicy obijając się w pracy mogą mieć problemy z jednoczesnym graniem i wypatrywaniem szefa:)
Zaliczam drugie podejście do Warfare 1917, w przeciwieństwie do CoH misje Niemców są trudniejsze niż strony przeciwnej (Tommies).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Ktos tutaj się nawet pojawił. ;)

Ja na razie testuję swój scenariusz do CMSF.
Spać się nie chce i zastanawiam się czy aby sobie nie obejrzeć jakiegoś filmu z tej okazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie chce iśc jutro na uczelnie Nie chce mi się pisać nic na lektorat z rosyjskiego! Nie chce mi się robić tłumaczeń na niemiecki! Aaaargh. A najgorsze jest to, że teraz to mi się tylko nie chce, a potem to ja jeszcze niewyspana będę... w końcu już niedługo trzeba wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę spectorku że przejdziesz ponieważ nie ma do niej czitów :P!
Ja tam warfare 1917 przeszedłem za 1 razem i nie wiem co w niej trudnego 0o
W ostatniej misji spam czołgami i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zamber1: wiesz 1 września to data także obniżenia populacji nocnych marków (chyba to było wredne):)

@CharName: to ile sie tych języków uczysz? Kiedyś moja byla nauczycielka angielskiego mówiła ze osoby posługujące naprzemian dwoma językami dostają objawów podobnych jak przy rozdwojeniu jaźni.:) Nie wiem na ile jest to prawda.
Dwa lata nauki francuskiego poszły na marne, nawet najpilniejsza nauka nic nie da gdy się człowiek nim nie posługuje.

Słuchałem kiedyś radia i padło takie zdanie: "obecny magister to przedwojenny maturzysta", naszła mnie myśl - czy mają ze sobą jakiś związek obniżenie poziomu nauczania i to ze rodzice wysyłają dzieci na multum zajęć "zeby się nie nudziły"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:21, Spector 109948 napisał:

wiesz 1 września to data także obniżenia populacji nocnych marków (chyba to było wredne):)

A wiesz, że niekoniecznie?
Na ostatnich wakacjach nie było jakiejś mocno wzmożonej aktywności w tym temacie.
Co tu dużo mówić - temat się wypala. Osoby z którymi kiedyś tutaj super się gadało, albo teraz nie mają na to czasu (siły) albo po prostu im się to znudziło. A nowych ciekawych osób też nie uświadczy ;P
Może jeszcze kiedyś powrócą dobre czasy dla NM...

-----------------------------------

Tak się zastanawiam czy by się dzisiaj wcześniej nie położyć spać, mimo tego iż jutro nie muszę wcześnie wstawać. Przydałoby mi się porządnie wyspać, bo przez zbliżające się PGA nie wiem kiedy będę miał znowu okazję sobie dobrze pospać - chyba dopiero z poniedziałku na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:21, Spector 109948 napisał:

Słuchałem kiedyś radia i padło takie zdanie: "obecny magister to przedwojenny maturzysta"
naszła mnie myśl - czy mają ze sobą jakiś związek obniżenie poziomu nauczania i to ze
rodzice wysyłają dzieci na multum zajęć "zeby się nie nudziły"?

Obniżenie, obniżenie. Od ładnych kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu) lat dostanie się do liceum do pryszcz (teraz dostanie się do technikum bywa większym problemem) a procent zdającym maturę jest strasznie wysoki - nie zdają tylko kompletni olewacze lub pechowcy. Dostanie się na studia? Łatwo, bo uczelnie zasadniczo biorą jak leci i limit chyba jest ustalany według ilości miejsc w salach wykładowych. Przebrnięcie przez studia? Tu dopiero zaczyna się prawdziwa selekcja. Domyślam się, że kiedyś licealista był osobą po takiej selekcji a student to już "pan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:28, balduran2 napisał:

> wiesz 1 września to data także obniżenia populacji nocnych marków (chyba to było
wredne):)
A wiesz, że niekoniecznie?
Na ostatnich wakacjach nie było jakiejś mocno wzmożonej aktywności w tym temacie.
Co tu dużo mówić - temat się wypala. Osoby z którymi kiedyś tutaj super się gadało, albo
teraz nie mają na to czasu (siły) albo po prostu im się to znudziło. A nowych ciekawych
osób też nie uświadczy ;P
Może jeszcze kiedyś powrócą dobre czasy dla NM...

Ja tam tu czasem zaglądam, ale fakt nie chce mi się pisać, kiedyś to miałem syndrom jeszcze jednego posta, teraz to mam co najwyżej syndrom jeszcze jednej piosenki. Kiedyś rzeczywiście było tu inaczej, jakby sympatyczniej ;]
Też mam nadzieje, że powrócą stare dobre czasy NM, cóż może wezmę się za czynny udział w odbudowywaniu dawnej świetności tego wątku(?) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakieś "zajęcie" ambitne w końcu. :)
Całkiem przypadkiem przypomniał mi się pewien cudowny utwór, odnaleziony na starym folderze z utworami do setu DJ''kiego, który nigdy jednak nie powstał.
Teraz uskuteczniam ten cudowny wałek w playerze już chyba z 10 raz i nie mam dosyć. ;D

Tylko się nie zakochajcie w nim, jak ja. =]

Deviant Electronics - Phenomenon Anon
http://www.wrzuta.pl/audio/js3yavvNhS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:41, zamber1 napisał:

A ja nie mam żadnej koncepcji, jakby tu miło spędzić kolejną bezsenną noc. :P
Nic totalnie mnie się nie chce, złapałem MEGA-lenia po prostu... :/

tak szczerze to zazdroszczę :D Ja siedzę i piszę głupią prace która muszę oddać jutro na zajęcią i powiedzmy, że trochę zacząłem zaczynać... :)

a co do tego kawałka to jakoś specjalnie nie powala... posłuchałem trochę i wyłączyłem... taki sredniak... co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 01:21, Marcin08 napisał:

> A ja nie mam żadnej koncepcji, jakby tu miło spędzić kolejną bezsenną noc. :P
> Nic totalnie mnie się nie chce, złapałem MEGA-lenia po prostu... :/
tak szczerze to zazdroszczę :D Ja siedzę i piszę głupią prace która muszę oddać jutro
na zajęcią i powiedzmy, że trochę zacząłem zaczynać... :)


No cóż... naukę mam już kilkanaście lat za sobą, więc to mnie juz nie terroryzuje. ;D

Dnia 21.11.2008 o 01:21, Marcin08 napisał:

a co do tego kawałka to jakoś specjalnie nie powala... posłuchałem trochę i wyłączyłem...
taki sredniak... co kto lubi...


No fakt, "co kto lubi", ale zapewniam że w swoim gatunku utwór ten "średniakiem" żadnym nie jest, a wręcz jednym z kultowych już, bowiem liczy sobie 11 lat i w tamtych czasach na sajkodelicznych czilałtach była wałkowany setki razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 01:46, CharName napisał:

Ktoś jeszcze został? Zazwyczaj o porze, którą uznaję za późną/nocną już nikogo nie ma
nawet tutaj ;-)

Został, choć zajęty to został ;-)
Co tam w wielkim świecie słychać?
Ja się zamknąłem w moim małym i grafikę męczę w PSPX2 - jakiś czas temu się zaopatrzyłem bo poprzedni PS CS przestał mnie zadowalać. Trochę w portfelu ubyło ale póki co jestem szczęśliwym nabywcą i nie mogę narzekać - programik spełnia wszystkie me zachcianki, jest po polsku i przede wszystkim po photoshopie mam coś prostego w obsłudze... argh jak sobie przypomnę te noce spędzone na rozszyfrowywaniu PS to mi oczy ketchupem zachodzą a krew w żyłach buzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 01:57, Rozrobiony napisał:

> nawet tutaj ;-)
Został, choć zajęty to został ;-)
Co tam w wielkim świecie słychać?
Ja się zamknąłem w moim małym i grafikę męczę w PSPX2 - jakiś czas temu się zaopatrzyłem
bo poprzedni PS CS przestał mnie zadowalać. Trochę w portfelu ubyło ale póki co jestem
szczęśliwym nabywcą i nie mogę narzekać - programik spełnia wszystkie me zachcianki,
jest po polsku i przede wszystkim po photoshopie mam coś prostego w obsłudze... argh
jak sobie przypomnę te noce spędzone na rozszyfrowywaniu PS to mi oczy ketchupem zachodzą
a krew w żyłach buzuje.


Tylko pozazdrościć. Ja wciąz planuję rozszyfrować PSa, aczkolwiek nie mam tableta :-/ Jestem hobbistką, rysuję sobie ręcznie, głównie na wykładach, ale chciałam się częściowo zinformatyzować ;-)
Mgliście pamiętam poza tym, że planowałam dzisiaj zrobić masę rzeczy, np. posprzątać, pozmywać i przeczytać jakiś tekst na dzisiejsze już zajęcia, ale jakoś mi to wszystko nie wyszło i wiem, że jeśli planuję wstać za 4.5 h, to powinnam się już zbierać, bo w przeciwnym przypadku przekrwione i podkrążone oczy nie będą moją jedyną dolegliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 01:46, CharName napisał:

Ktoś jeszcze został? Zazwyczaj o porze, którą uznaję za późną/nocną już nikogo nie ma
nawet tutaj ;-)


Praktycznie ja co noc tutaj zaglądam, ale włąsnie z racji owej "pustki" się nie wypowiadam, no chyba że w takich doniosłych chwilach, gdy taki tłum tutaj grasuje. ;)

Tęskno mi nieco do ożywionych konwersacji i spamu w podobnym wątku u "konkurencji", gdzie przy okazji znało mnie pare osób, a nie jak tutaj. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować