Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 02:04, CharName napisał:

/Pączuś/

Tabletu to i ja nie mam i od prawie roku nosze się z zamiarem kupna... a jak jest z forsą i czasem to już każdy wie osobiście. Mi nie tyle byłby potrzebny do rysowania co do dokładniejszej obróbki i korekty. Póki co tworzenie u mnie jest raczej nie możliwe dopóki nie spłynie na mnie talent z nieba ;-) Zostaje mi tylko obróbka już istniejącej grafiki co staram się robić jak najczęściej i najlepiej w miarę możliwości młodej głowy. Eh studenci i to wasze życie ;-P
Ja mam te przody, że jestem na chorobowym przez cały tydzień i sobie wstaje o której chcę i idę spać najpóźniej jak mogę. Chociaż szczęście nigdy nie trwa wiecznie i już za kilka dni powrót do rzeczywistości licealnej. Może się wezmę jeszcze dzisiaj za Stephena Kinga? Tak, wypadałoby w końcu się "odchamić" i stuknąć jakąś lekturkę miast ciągle psuć sobie wzrok przed tym świecącym pudłem.

zamber1
Spokojnie, jeszcze i tutaj Cię poznają ;-)
A były jakieś głębsze powody dla których zajrzałeś i tutaj dzieląc uwagę na dwa fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 02:15, Rozrobiony napisał:

zamber1
Spokojnie, jeszcze i tutaj Cię poznają ;-)
A były jakieś głębsze powody dla których zajrzałeś i tutaj dzieląc uwagę na dwa fora?


Konto na gramie miałem jeszcze tym starym, kilka lat temu, choć napisałem niwiele postów, a gdy przylazłem na te nowe w zeszłym roku, to nawet nie pamietałem hasła i loginu, więc załozyłem nowe.
Wypowiadałem się sporadycznie w kilku tematach tylko, aż do sierpnia gdy zirytowany na GOL''owego admina, strzeliłem "focha" i przestałem się tam udzielać, a z racji uzależnienia od netu =] musiałem się przeciez gdzieś "wymądrzać" i padło na Was. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rozrobiony: też myślałem nad kupnem tabletu, nawet tego najmniejszego za 120zł (Wacom, Pentagram odradzają) do GIMPa. Ostateczie kupiłem miniszlifierkę Pegasusa (mam nadzieję że jest choć trochę solidna co Dremel i nie rozwali się), 3 pary tub z masą i farby aby dokończyć moją figurkę (w której już skopałem proporcje poniżej kolan, waagh) a resztę schowalem na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w tym temacie poniewaz zaliczam się do nocnych marków postanowiłem oczywiście zajrzeć ;) Mam kilka pytań, co robicie tak późno ( bez skojarzeń :P ) i dlaczego chodzicie tak późno spać ? Ja chodzę późno spać poniewaz dzień byłby dla mnie za krotki gdybym kładł się spać o 23.00 Zresztą mam problem zasnąć o tak wczesnych godzinach. Lubię sobie posiedzieć późno w nocy kiedy jest już spokój i nikt nie lata po mieszkaniu ;)) cisza i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)
Pytasz co robimy? Akurat ja spać nie mogę więc siedzę na necie i od czasu do czasu zaglądam na gram.pl ale o tej porze już praktycznie nic się nie dzieje. Chodzę tak późno spać bo zazwyczaj nie mogę zasnąć albo po prostu lubię sobie posiedzieć ale to już rzadziej się zdarza. Kiedyś potrafiłem całą noc siedzieć :)
Fakt dni są zbyt krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 00:21, Spector 109948 napisał:

/Pączuś/

A mi kilka osób doradzało właśnie kupno Wacomu. Jak stoi sprawa z Pentagramem tego nie wiem bo nie mam znajomych którzy by takowy posiadali. Zaś rodzina ze sklepem też nie miała żadnych relacji, ani pozytywnych ani negatywnym, na tablet pentagramu. A opinii na necie jakoś szczegółowo nie przeglądam bo ... co tu dużo mówić, leń ze mnie. Może bliżej zakupu a raczej uzbierania odpowiedniej kwoty (zbliża się gwiazdka i te inne pierdoły więc może już niedługo) się tym zainteresuje. Ciekawi mnie efekt twojej pracy, może kiedyś nim zarzucisz na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza zimą. Kiedyś położyłem się spać o 22:20 tak mniej więcej, strasznie mnie zmuliło, pomyślałem ze no wreszcie się wyśpię, nazajutrz stwierdziłem iż nie ma różnicy pomiędzy pójściem do łózka o 22:20 a 2:20 i tak zawsze rano jestem nie wyspany i zły. Problemem są tak naprawdę 2 godziny rano. Mam straszny problem wstać o 7 rano natomiast o 9 jestem już wypoczęty i to nie ważne czy położyłem się o 22 czy o 2 w nocy.. czy wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez względu na wszystko i nie ważne o której się położę to rano dobudzić nikt mnie nie może i zazwyczaj zasypiam nawet do pracy... Dobrze, że jestem właścicielem firmy gdzie pracuje to mnie za zaspanie nikt nie zwolni... Powiem szczerze, że nie jest ważna godzina o której sie położę spać tylko to jak bardzo mi się nie chce spać, a dzisiaj to wyjątkowo ale muszę bo siedzieć całą noc mi się nie chce zwłaszcza, że mam pojawić się na PGA w Poznaniu... A od Poznania mieszkam kawał drogi więc ciężka droga mnie czeka zwłaszcza, że jadę swoim samochodem jakoś przez to wojsko pociągi mi się znudziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jakieś dwie godziny temu ukończyłem po raz drugi Fallout Awaken i muszę znowu psioczyć na Vistę - to kretyński system! Nawet nie wiecie, jak Kontrola kont użytkownika potrafi namieszać w grach, konfiguracjach i save''ach... No, chyba że przytrafiły się Wam takie same problemy jak mi :). Dobrze, że na moim piecu mam XP, problemy są tylko na laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citroen Xantia z 1998 roku autko ma dziesięć lat ale nie narzekam na nie jedynie co mnie denerwuje to ta automatyczna skrzynia biegów. Ale planuję zmienić autko na Citroena C6, ale nie wiem czy mi to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 01:00, piotreqqq napisał:

/Pączuś/

Prawdziwy nocny marek ;-)
Twoje tłumaczenie jest mi bliższe niż to sobie wyobrażasz bo przeżywam dokładnie to samo. Te ranne pobudki, za każdym razem koszmar i tragedia człowieka zaspanego. Masochistyczne katusze kiedy to trza się zmusić by pójść do szkoły, pracy czy cokolwiek innego. A co robię w nocy? Kiedyś częściej się tu udzielałem ale wtedy również miałem zajęcie ... tyle, że teraz to zajęcie jest primo a forum idzie w odstawkę. Jak robię sobie chwilę przerwy to właśnie plotę trzy po trzy jak teraz a i tak zaraz wracam do zajęcia. Zresztą prowadzę zażarte dysputy z moją lubą do rannych godzin więc kolejny powód jak na tacy. Zaś zajęcie mam takie iż bawię się grafiką, czasem coś czytam a może i tworze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citroen.. u mnie w rodzinie były 3 ! najpierw ZX którego już nie ma Citroen Xsara ( siostry ) i Citroen Xsara Picasso ( ojca ) także co nie co o nich wiem :P nie chciałbym mieć automatycznej skrzyni biegów. Właśnie to co mnie rajcuje to właśnie wciskanie tego sprzęgła i puszczanie go i dodawanie gazu hehe a z automatyczna ? żadnej frajdy. Citroeny piękne autka ale są strasznie kruche, na skrzyżowaniu puknęła nas lekko skoda fabia a odpadł cały tylni zderzak ;(
Ciesze się Rozrobiony ze nie jestem sam bo czasami wydaje mi się ze odstaje od innych i jest ze mną coś nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwyczajnie nie potrafię zasnąć wcześniej niż około godzin porannych, Wąpierze już tak mają. ;D
Poza tym jest tyle ciekawych rzeczy do zrobiebnia na które brakuje czasu w dzień, więc po co marnować pół nocy, przesypiając ją? ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki Citroen, miałem kiedyś Citroena XM i gostek jechał nowiutkim Peugeotem 607 i mi wymusił pierwszeństwo, wjechałem mu w tył samochodu no więc jego bagażnik skończył się na tylnych siedzeniach a w moim samochodzie uszkodzony był lewy reflektor, maska i to wszystko żadnych innych uszkodzeń. Nowe autko, które miało jakieś trzy miesiące zostało uszkodzone na kwotę wycenioną na 11 000 zł a moje uszkodzenia na około 1000 zł. Ja dostałem z ubezpieczenia kasę na remont a on by wyremontować autko musiał płacić z własnej kieszeni za wymuszenie bo to była ewidentna jego wina. Ostatnio miałem stłuczkę to znaczy ja cofałem i koleś cofał z parkingu i się otarliśmy zderzakami moje autko nie ucierpiało a jego ma porysowany tylny zderzak. Z ubezpieczalni nic nie dostanie i ja również bo wina jest po obydwu stronach. nawet policji nie wzywaliśmy bo po co. A tak poza tym to Citroeny i peugeoty to fajne autka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 01:08, Skywalker560 napisał:

/Pączuś/

Nie wiem dlaczego ale to właśnie Fallouta Tactics: Brotherhood of Steel zawsze ceniłem najbardziej spośród tej serii i bardzo się do niego przywiązałem przez co inni zawsze mnie bojkotowali nawracając na jedyne słuszne jeden i dwa. Ale moda nie uraczyłem jeszcze z czego powodu jest mi niezmiernie żal ... jak cholera! Bom chętnie bym zagrał. Tak czy inaczej Vista to niewypał jeśli idzie o rozrywkę elektroniczną. Tak na serio przecież ten system na surowo to się nie nadaje pod żadną znaną grę. Nawet te wychodzące pod Viste miały z nią problemy. Na szczęście ktoś kiedyś wymyślił XP który może nie jest wolny od problemów ale za to o wiele sprawniejszy i elastyczny jeśli idzie o zastosowanie. Na lapka też bym wrzucił XPeka na twoim miejscu chyba, że służy on jakimś celom w których realizacji Vista pomaga albo jest wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w nocy z piątku na sobotę tak siedzę do 3. A co ja mogę robić.... pisać posty, poprawiać GS, oglądać filmiki na necie, grać i takie inne drobne rzeczy. Na tygodniu robię to samo, tylko że krócej(ok 00:30). Już tak mam z przyzwyczajenia, bo nie wiem jak inni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4-5 nad ranem i zasypiam raz dwa, natomiast 24 - 01 no tu jest trochę gorzej.. ale są tez negatywne strony chodzenia lulu późnymi godzinami, ostatnio mam wielki problem bo wpadłem w coś takiego, ze gdy przychodzę ze szkoły kładę się spać.. budzik ustawiam na godzinkę, wszystko było by okej gdybym spał tylko ta godzinkę, natomiast czasem są takie absurdy ze kładę się o 16 a wstaje o 20. wtedy jestem strasznie zły, raz ze straciłem mnóstwo czasu a dwa ze okropnie się czuje, cały jestem gorący i głowa strasznie boli

wdowiakm - masz całkowita racje, ostania widziałem taki wypadek renault thalia w mercedesa ( starszego ) mercedes - cały bok zjechany, drzwi wgniecione itp. thalia - tylko prawy reflektor xP

koledzy a tak BTW sypie u was śnieżek ? tu w Kaliszu ( WLKP ) tak tyciu tyciu na szybę napadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do śniegu to dzisiaj sypało cały dzień ale była plusowa temperatura :)
Mam nadzieję, że ślisko nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 01:43, piotreqqq napisał:

koledzy a tak BTW sypie u was śnieżek ? tu w Kaliszu ( WLKP ) tak tyciu tyciu na szybę
napadało

No ba! ;-) Prószy hardo, już się powoli zaspy tworzą. Samochody też warstwą śniegu przykryte a za oknem zamieć. Tak sobie myślę, że jeśli śnieg będzie leżał i spadnie deszcz, zrobi się straszna chlapa. A wtedy po weekendzie kiedy wstanę z rana by podreptać do liceum przez takie błoto to jeszcze bardziej mi się nie chce :( Tak w ogóle pierwszy śnieg u mnie przed zbliżającymi się świętami, wznieśmy toast! Znak to, że trzeba zamienić kurtkę na zimówkę, założyć porządniejsze buty i czapkę bo teraz już tylko czekać aż zaczną się prawdziwe opady.

wdowiakm
Masz ten fart, u mnie temperatura na poziomie zera i czasem lekko na minusie. Liczę na poprawę bo inaczej zgłaszam zażalenie do tych co się tym zajmują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować