Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

^^

Też mam tłumaczenie Marii Skibniewskiej i uważam że jest najlepsze. Porównywałem z innymi oraz słyszałem parę opini.

____

Google otworzyło wirtualną galerię fotografii pochodzących z popularnego w USA magazynu "Life". Większość z zamieszczonych w internecie zdjęć nie była nigdy wcześniej udostępniona szerszej publiczności.

Dzisiaj to w gazecie przeczytałem. Mi się strona bardzo spodobała, myslę że ktoś kto lubi historie to też ją polubi.

www.images.google.com/hosted/life

życzę miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 00:14, piotreqqq napisał:

czy ktoś mógłby mi podać tytuł książki, dobrej książki w temacie biznes, jak wpływać
na ludzi i negocjacje ?


Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka - Robert B. Cialdini , to chyba klasyczna pozycja od której należałoby zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja pierdziele, ale zimno... już chyba nie te lata, bo teraz piwko na dworze to już niemal sport ekstremalny O_O

A Skibiniewska rulez ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 00:58, Budo napisał:

Ja pierdziele, ale zimno... już chyba nie te lata, bo teraz piwko na dworze to już niemal sport ekstremalny O_O


Ja tam młody jestem, ale piwko na dworze w taką pogodę to i tak nie.... Sport ekstremalny to może nie, ale to nawet nie smakuje bo się trzęsiesz, a tu jeszcze zimne piwo. :D
W taką pogodę ze wszystkich alkoholi bodaj ten najgorszy. Na dworze oczywiście. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chyba wszystkich dostępnych próbowałem w taką podzię i jednak zostanę przy piwku. Ale trzeba szybko pić, bo jak się zwleka to potem jest takie ~2 stopniowe xD

co do drgawek- trzeba się ciepło ubrać i jest gitara, jutro już zaplanowana nocna wycieczka do lasu, pora wyciągać z szafy stare kaluny i wełniane skarpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 00:58, Budo napisał:

Ja pierdziele, ale zimno...


Nom, ja kocham zime najbardziej ze wszystkich pór roku ale dzisiaj jak stałem na przystanku czekając na autobus to niemogłem wytrzymać, cały się trzęsłem. Nie wiem czy to się moje ciało jeszcze jakoś nie przestawiło czy nie przystosowało.. ale naprawdę piździ :P

Dnia 25.11.2008 o 00:58, Budo napisał:

już chyba nie te lata, bo teraz piwko na dworze to już niemal
sport ekstremalny O_O


no to wódka, warming people :P

Przynajmniej nie narzeka się że nie jest schłodzone :)

Dnia 25.11.2008 o 00:58, Budo napisał:

A Skibiniewska rulez ;]


No ba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 01:20, Grizzly. napisał:

Nom, ja kocham zime najbardziej ze wszystkich pór roku ale dzisiaj jak stałem na przystanku
czekając na autobus to niemogłem wytrzymać, cały się trzęsłem. Nie wiem czy to się moje
ciało jeszcze jakoś nie przestawiło czy nie przystosowało.. ale naprawdę piździ :P


No, to dlatego, że zima zaatakowała gwałtownie tego roku. Nie było kiedy się przystosować. Dlatego trzeba ponadrabiać teraz szybko, ale w końcu w każdym z nas drzemie słowiańska krew, a drzewiej to takie zimy były że hej! Także mam nadzieję, że dla każdego za tydzień -5 to będzie ciepeło ^____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 01:23, Budo napisał:

No, to dlatego, że zima zaatakowała gwałtownie tego roku. Nie było kiedy się przystosować.
Dlatego trzeba ponadrabiać teraz szybko, ale w końcu w każdym z nas drzemie słowiańska
krew, a drzewiej to takie zimy były że hej! Także mam nadzieję, że dla każdego za tydzień
-5 to będzie ciepeło ^____^


No, rzeczywiście - nie miałam czasu załatwić odpowietrzenia kaloryferów ;-)
Ale tak czy owak wydaje mi się, że wcale tak zimno nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mycie głowy o trzeciej nad ranem to jest to! ;D
Lenistwo do kwadratu, bo w dzień się nie chciało, bowiem smakowite netlabele się chapało z sieci. ^^
Kiedyś te lenistwo mnie wykończy chyba. ;D

Widzę, że tu jak zwykle, chwilowy ruch zamienił się w pustkę, czy może jednak sam nie klepię w klawiaturę? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 01:23, Budo napisał:

No, to dlatego, że zima zaatakowała gwałtownie tego roku.


No tak! Po raz kolejny zima zaskoczyła drogowców :) I chyba nie tylko drogowców.
U mnie, na zielonej wyspie również zimno, ale śnieg tutaj to zjawisko nadnaturalne i występuje rzadko.

Witam po miesięcznej przerwie. Byłem odcięty od świata ze względu na zmianę adresu i pracy. Czas jednak nie stracony, ponieważ odkryłem piękno Bałkanów - trzy dni w Zagrzebiu. Zaraziłem się i polecam wszystkim Kusturicę i Bregovicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak już ktoś dzisiaj zaczął NM to wypada się tylko przywitać i dołączyć. Akurat tak się złożyło że mogę dziś posiedzieć co nieco więc wpadłem po dłuższej przerwie.

Kane & Lynch Dead Man - ostatnio sobie to zakupiłem ( na PC ofkors ). I powiem dość krótko. Ta gra jest świetna! Filmowy klimat, ciekawi bohaterowie, niezgorsza grafika i oprawa to na pewno zalety. Poza tym świetne teksty oraz duża dawka brutalności i grywalności. Jakie wady ? Na pewno długość gry ... jakieś 6-7 h na średnim poziomie trudności to strasznie mało :/. Ale ale ... pozostaje jeszcze multi ( jeszcze nie korzystałem ) i inne zakończenia do odblokowania. ( a jest przynajmniej jeszcze jedno ). No i ten nieszczęsny StarForce ... ale i tak gra warta polecenia i zagrania. Dla fanów filmów Q. Tarantino rzecz obowiązkowa.

I miła nuta na koniec ... http://pl.youtube.com/watch?v=7EE59Ex5Px4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Witam. :)

Mi się w końcu zebrało na testowanie kolejnej wersji scenariusza do CMSF.
Niestety nikt nie powiadamia mnie czy nowa wersja jest grywalna dla innych, bo dla mnie to bułka z masłem, w końcu sam scenariusz robiłem. ;]

Być może wśród bezsennych forumowiczów jest ktoś się zaciekawił tym tytułem dołączonym do CDA, więc jakby co mogę wrzucić linka do misji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CMSF ? A co to dokładniej jest ? ;-)
Ja zajmuję się właśnie grafiką do pewnego serwisu, ale u mnie jest nie raz tak, że mam przebłyski, i robię duuużo rzeczy w jeden dzień, ale są i słabsze dni, gdzie mi w ogóle nie idzie, i wychodzi byle jak, no i właśnie dziś tak mam :( No ale chcą to na jutro, to będą mieć na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 00:30, greg_f napisał:

Zaraziłem się i polecam wszystkim Kusturicę i Bregovicia.


mi nie musisz, ale kto nie zna niech wie że traci masę pozytywnych relacji :)
..zapewne Arizona Dream była grana :)
...
witam wszystkich nocnych i mocnych!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 00:47, Baal Namib napisał:

CMSF ? A co to dokładniej jest ? ;-)


Combat Mission: Shock Force.
Czyli najnowszy przedstawiciel najznamienitszej serii gier jaka kiedykolwiek powstała. ^^

Najnowsza część jest symulacja starć asymetrycznych przy użyciu doktryny i sił współczesnych jednostek Armii USA przeciwko siłom zbrojnym opartym na wzorcu sowieckim w terenie bliskowschodnim. ;)

EDIT: Mam nadzieję że teraz bardziej zrozumiale napisałem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 00:10, Skywalker560 napisał:

/Pączuś/

Teraz to mnie trochę zraziłeś do owego moda. Muszę się poważnie zastanowić a przynajmniej brać za niego w okresie w względnego spokoju w moim życiu którego aktualnie mi brak. Wiec i czasu i nerwów bym nie miał a szkoda. Może jest już trochę usprawniony <modli się> ;-)
Dalej, ja nie rozumiem, i chyba nie zrozumiem, ludzi którzy najpierw patrzą na koniec książki ,gry, filmu a dopiero potem mogą ją spokojnie czytać...przecież wtedy wszystko traci sens, prawda? Nie wiem czy to brak silnej woli i przemożna chęć sprawdzenia zakończenia czy może niecierpliwość albo najzwyklejsza ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 01:06, deuser napisał:

Fight Club oczywiście oglądałeś..

No ba! Jeden z moich ulubionych filmów co min. widać po awatarze ( zuym awatarze - zapewne niektórzy wiedzą w czym rzecz ;))
>pamiętasz wersję Placebo pod koniec filmu?
Jasna sprawa.

Dnia 26.11.2008 o 01:06, deuser napisał:

IMO lepsza od oryginału :)

Wolę tę co dałem ale ta też jest całkiem całkiem. A film owszem, kopie i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wady wadami, mogłeś mojego posta nie czytać :P. Ale mod jest fajny, fabuła niezła, a rozgrywka wciągająca. Czekam teraz na Darkfalla, ponoć już 75% jest ukończone (mod był zresztą przeprojektowany), może w 2009 się ukaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 01:10, KŁEJK napisał:

A film owszem, kopie i to mocno.

smaka mi narobiłeś że hej! ..nie wiem czy zaraz nie posadzę wygodnie d**ska przed TV i nie łyknę na..no właśnie? na dobranoc, czy dzień dobry? ;) to DZIEŁO, bo tak zwykłem nazywać ten obraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować