Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Płacenie za updatey?! Takiego czegoś to nawet M$ nie robi. Jeśli nie podnosi poziomu trudności gry to ja podziękuję. Strasznie zawiodłem się na Wiedźminie (tym książkowym też). No nic może jakie inne polskie spuścizny przypadną mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:29, Half-Devil napisał:

Płacenie za updatey?! Takiego czegoś to nawet M$ nie robi.


A kto ci każe płacić? Możesz sobie ZA DARMO ściągnąć update...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra. ja rozumiem ze mozna sciagnac za darmo to jako ptach.
ALE.
K&#$^&#%^&#. zaplacilem za wiedzmina stowe i teraz mam doplacac jeszcze 20 zł zeby miec TO SAMO co bedą miec ci co kupią edycje rozszerzoną za 79 zł ???????

uuuuuuuuuuu.. przegięcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:44, LIZZU napisał:

dobra. ja rozumiem ze mozna sciagnac za darmo to jako ptach.
ALE.
K�$^�%^�. zaplacilem za wiedzmina stowe i teraz mam doplacac jeszcze 20 zł zeby miec
TO SAMO co bedą miec ci co kupią edycje rozszerzoną za 79 zł ???????

uuuuuuuuuuu.. przegięcie....

zaplaciles za to zeby miec wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, update zamówiony, wszystko cacy, pochwalam i w ogóle, ale.... waga tego patcha to jest "małe" przegięcie!
Owszem, nikt nie zmusza cię do wydania 20 zł na update, możesz za darmo przez tydzień - dwa śmiało ściągać sobie patch :P

9 GB!? Tyle to nawet Wiedźmin na dysku nie zajmuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JASNY GWINT! No ile ludzie musicie widzieć neonów krzyczących, że WSZYSTKO TO będzie za darmo udostępnione?!?!!?

-Można kupić nową edycję Wiedźmina z wgranymi patchami oraz z edytorem i modami(ja tak zrobię a edycję premierową sprzedałem)
-Można kupić płytkę z samymi dodatkami aby nie trzeba było ściągać z netu
-Można pobrać za darmo z sieci

W czym widzicie problem?!?!!?

Patch mocno ingeruje w engine(loadowanie, optymalizacja to nie są elementy niższego szczebla) i stąd duży rozmiar łatki!! Jak się nie podoba - KUP! Przestańcie marudzić, bo idą graczom an rękę tak jak nikt nigdy i nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jednak w TopSeller nie wyjdzie jak to niektórzy tu na forum powiadali . Cena 79,90 zł to nie wygórowana cena , sądzę , że warto zakupić tą grę , oczywiście jeśli nie ma się podstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 22:54, lord0 napisał:

zaplaciles za to zeby miec wczesniej :P


no tak.. i rozumiałbym to tłumaczenie gdyby nie to ze WTEDY musialem zaplacic wiecej niz teraz kosztuje wiedzmin RAZEM Z UPDATEM. bo z jakiej paki mam jeszcze placic 2 dychy do tamtych 100 skoro gra z updejtami kosztuje 79 !

i jasne tak aha - sami sobie ściagajce patcha 9GB .. :] nie kazdy ma 3mb łącze albo i wieksze. swoją droga co to za chory rozmiar jak na takie poprawki.... poza tym - ja chce miec to FIZYCZNIE na półce. tylko nie kapuje czemu zarejestrowanym uzytkownikom nie rozeslali tego za darmo. sorry - i tak zaplacilismy duzo więcej za SAMEGO wiedzmina bez update''u niz ktos teraz za gre z updatem..
eh :(
co za durnota...
i nie chodzi tez juz o te durne kilka zlotych tylko o sam FAKT.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciekawe czy będzie opcja oficjalnego torrenta.
Bo lekko mi się nie uśmiecha ściąganie 9GB na radiówce i to takiej średnio stabilnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust jest to nieporozumienie. Cieszę się, że taki path powstał, ale nie podoba mi się to, że osoby, które już kupiły grę za ten patch muszą płacić. Kto ma na tyle szybki internet aby ściągać plik ważący 9GB z serwera. To nie jest torrent gdzie zrobi się pauzę więc takie osoby chcąc mieć owy patch muszą wydać te 20zł. A co z osobami, które zakupiły edycję kolekcjonerską? Nie po to wydawałem 200zł aby ktoś mógł dostać większość z tych rzeczy teraz za 80... Moim zdaniem jest to krzywdzące dla niektórych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:25, dodo c napisał:

Jak na mój gust jest to nieporozumienie. Cieszę się, że taki path powstał, ale nie podoba
mi się to, że osoby, które już kupiły grę za ten patch muszą płacić. Kto ma na tyle szybki
internet aby ściągać plik ważący 9GB z serwera. To nie jest torrent gdzie zrobi się pauzę
więc takie osoby chcąc mieć owy patch muszą wydać te 20zł. A co z osobami, które zakupiły
edycję kolekcjonerską? Nie po to wydawałem 200zł aby ktoś mógł dostać większość z tych
rzeczy teraz za 80... Moim zdaniem jest to krzywdzące dla niektórych osób.

z kolekcjonerki teraz zostaly: medalion ktory za bryloczek slozyc nie moze bo jest za ciezki, 2 ksiazki (tak, wiem, ladne sa :P) i gra karciana ktora troche ciezko skapowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrze sie w to, ale na pewno nie z pre-ordera. Mam pewnego plana, poza tym lapek w drodze. Co prawda predzej czy pozniej, ale takie wydanie grzech przegapic, poza tym sa jeszcze inne korzysci... :> No i fajnie, wyjdzie akurat tydzien przed moimi urodzinami. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybki internet płaci się więcej, ale patch ściągacie za darmo.
Za wolny internet płaci się mało, ale za patch zapłacić trzeba 20 zł.

Wychodzi na to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie :p
Jeszcze nigdy nie widziałem żeby tak dogadzali graczom a tu jeszcze narzekają :p
Są aż 3 opcje do wyboru z tego jedna darmowa :)
Chyba logiczne, że gra po roku jest tańsza więc nie rozumiem kolegi Lizzu. Ja też mam premierową edycje i z chęcią zakupie update :) Choćby ze względu na płytę z muzyką :) Sam fakt, że update kosztuje niecałe 20zł jest dla mnie miłym zaskoczeniem, a nie powodem to narzekań:)
Jeśli chodzi o wielkość patcha to myślę, że sam patch i dodatki do gry to max 5gb a reszta to materiały dodatkowe.
A co do słabych łącz to przecież są programy wspomagające ściąganie gdzie można sobie zrobić pauze :)
Sam mam słabe łącze a spokojnie ściągam duże pliczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. Ja już posiadam Wiedźmina i będę musiał dokupić ten Update. Wie ktoś może, czy do tego dodatku będzie dołączona jakaś wirtualna kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zamowilem:) 15 zł mozna wydac, a w koncu zagram w tego Wiedźmaka, bo kupilem w dniu premiery i nie gralem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też już kupiłem ^^,
nie mogę się doczekać ;d
wole tak niż ściągać kilka nocy z neta ten upade...
a tu ładne pudełeczko na DVD wszystko ładnie :)
28zł z przesyłką... nie aż tak dużo :)
jestem zadowolony i to bardzo z takiego rozwiązania tej sprawy :)
I <3 Wiedźmin ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko spoko, ale...
Zamówiłem grę przed premierą, zapłaciłem ileś tam złotych, bo zaufałem CDP-R, że gra będzie dobra.
Przeszedłem i owszem nie zawiedli mnie pod tym względem. Jednak teraz "powinienem" zapłacić 20zł za update do gry, który ma odświeżyć już lekko stary kotlet. Zapłacić, bo nie ściągnę go z netu ze względu na jego wagę.
Wychodzi na to, że "muszę" zapłacić za grę, którą chcę mieć na półce, tylko ze względu na fakt, że będzie bardziej dopracowana. Mam też przez to rozumieć, że produkt, który wcześniej kupiłem był "wadliwy"? Czy może interpretować to tak, że firma chce wydusić jeszcze więcej kasy z gry, która już powoli odchodzi do przeszłości?
A może zechce wymienić ktoś mój egzemplarz ze względu na wadę konstrukcyjną?

Przepraszam, ale w tej chwili wygląda to tak:
"Jesteśmy mili, słuchamy was, ale otwórzcie swoje portfele, wtedy usłyszymy was bardziej."

Ten komentarz nie ma na celu obrażania kogokolwiek, jest to tylko wyłącznie moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować