Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 20 minut z Fallouta 3 - oficjalne gameplaye

576 postów w tym temacie

Ach te boskie brody :) Pierwsza część jak na razie najlepsza - a to chyba niezbyt dobry komentarz, bo prawdziwą grę pokazano dalej...
Z tego, co widzę gra nie dla mnie - za dużo akcji, nie trawię gier FPP. Poza tym to radyjko i muzyka w ogóle... Muzyka Marka Morgana pasowała do FO o wiele bardziej (choć prawdziwym arcydziełem jest jego soundtrack do Tormenta). Była taka klimatyczna... W ogóle nie czuję falloutowego klimatu, moje obawy się potwierdziły. Jakaś strzelanka z tego wyszła... Brutalna siekanina i tyle. I brutalna tą głupią brutalnością (niektóre efekty i w prawdziwych FO były groteskowe, ale to co się tutaj wyprawia), a nie tą falloutową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to że wygląda jak mod do Morrowinda to rozważałbym kupno. Rozmowy ujdą ale motyw z fajerwerkami mnie rozwalił.
Niemniej gdyby dopracowali elementy FPS byłoby super...
3 i 4 filmik nie działają, dochodzi do momentu gdy postać mierzy w określone części ciała i wyłącza się:/
@Jaro7788: jak wyświetlasz filmik to w prawym dolnym rogu jest HQ, zmień na LQ może coś to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobał ostatni filmik :D Cóż za piękny , wielki , atomowy grzyb :D Hehe Fallout raczej jest grą w które nie lubię grać , ale lubię oglądać jak ktoś gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda dała na YouTube wszystkie 5 partów.

http://pl.youtube.com/watch?v=HUI0Up4AiQw
http://pl.youtube.com/watch?v= wcrRM97DzRI&fmt=18
http://pl.youtube.com/watch?v=GV2Aja_ibFg&fmt=18
http://pl.yout ube.com/watch?v=AqfYd0RP2O0&fmt=18
http://pl.youtube.com/watch?v=4pBKOtzZkBk&fmt=18

W sumie to jakoś obojętnie przyjąłem te prezentacje. Dobra gra, ale niestety nie Fallout. Jak dla mnie to jest strzelanka z elementami RPG, bo takiego tworu po prostu RPGiem nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:38, iwan san napisał:

ta gra przejdzie do histori juz od poczatku wiedziałem że gra będzie świetna tylko poszukac
jakis oszczędności i kupywac gre


Mówisz to w negatywnym znaczeniu? :) No bo chyba inaczej się nie da. Ale dobra, poczekam niech gracze zaczną się pastwić nad grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech gadajcie sobie że to FPS... ale to nie FPS to jest cholerny cRPG (może trochę action, ale cRPG!!!) Elementy FPS są tu zdecydowanie zbyt wolne i dynamiczne mało dopracowane, innej gry w tą grę :D nie wyobrażam sobie niż tylko z każdą walką rozgrywaną VATSem (bo bardziej Falloutowo i w ogóle :D ).

Ci którzy uważają że w animacje ruchu ust wyglądają jak w Oblivionie niech sobie odpalą Obliviona TERAZ! F3 w tej materii prezentuje poziom prawie taki jak Mass Effect (czyli bardzo dobry jakby kto nie wiedział, a w przypadku Obliviona był raczej przeciętny).

> Gdyby nie to że wygląda jak mod do Morrowinda to rozważałbym kupno.

Mod do Morrowinda? Buhahahaha... tożto nawet nie wygląda jak mod do Obliviona (no może trochę :D ), a ten mi tu o Morrowindzie gada, skoro F3 to mod do Morrowinda to F1 i F2 to mody do Warcrafta jedynki :P

Klimat może nie ten co w starych Falloutach jest, ale klimat ta produkcja ma... w przeciwieństwie do Obliviona.

> Fallout 3, czyli prawie jak Fallout i prawie jak S.T.A.L.K.E.R.

Czyli cRPG w które naprawdę opłaca się zagrać (fanboye cicho! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:52, jcraft napisał:

Czyli cRPG w które naprawdę opłaca się zagrać (fanboye cicho! :P )


A to cos nowego! Naprawde Bethesda jest tak zdesperowana ze placi za gre w F3 graczom? To ja w to wchodze natychmiast. Moge grac i grac. A co mi tam.

Wyjasnij moze w jaki sposob "oplaca sie zagrac"? Co zyskam jak zagram, bo na razie, po trailerach, to wlasnie widze ze szkoda marnowac czas na taki wynalazek. Bo jak bede chcial postrzelac to Warheada kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok , z punktu widzenia efektów specjalnych i samej strzelaniny wygląda to dość fajnie ... ale Fallout to przecież nie sama strzelanina i wysadzanie wszystkiego w powietrze.
Co głównie rzuca się w oczy: same dialogi niezbyt rozbudowane, ot: tak, nie, nie wiem. Grafika ładna, ale kogo to obchodzi w cRPGu. Quest z detonacją bomby lekko mnie zniesmaczył. A poza tym niewiele z fabuły pokazali.
Anyway, po obejrzeniu powyższego gra jawi się jako FPP/shooter z lekką domieszką cRPG, ot jakieś tam zadania przyjmowane od NPCów znajdowanych po drodze, jakieś statystyki itd. I tym zapewne będzie.
No i ten widok FPP ... gdyby nie napisali, że to Fallout, to nigdy bym się sam nie domyślił. Ot kolejny action-RPG z niezłą grafą, tym razem w klimatach postnuklearnych.
Wątpię, abym ją kupił. ;-) Wybaczcie, ale mało tu widzę z Fallouta, a już na pewno klimat nie ten, muzyka nie ta, gameplay nie ten, samo otoczenie jakby też nie to, teksty w dialogach również nie bardzo, a fabuła coś mi się wydaje, że również tej gry nie uratuje w moich oczach (znowu, jak to u Bethesdy, brak zaznaczonego wątku głównego, a wątki poboczne jak widać, BOOM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam mieszane uczucia co do tej produkcji, mimo że nie jestem fanem Falloutów to jednak mnie nie przekonuje trójeczka. Wszystko jest takie dziwacznie sztuczne jak w Oblivionie, pojedyncze elementy gry też jak w Obku, bez kitu wygląda jak jeden wielki MODZIACH monstrum xD Jedyne co mam do zarzucenia poważnego to sama mechanika strzelania, moim zdaniem mogli zrobić z tego rasowego FPP i by było cacy, na dodatek nazwać go Fallout: First Person Shooter i by było cacy, a tak powstał jakiś dziwny twór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:58, Terrorite napisał:

A to cos nowego! Naprawde Bethesda jest tak zdesperowana ze placi za gre w F3 graczom?
To ja w to wchodze natychmiast. Moge grac i grac. A co mi tam.

Wyjasnij moze w jaki sposob "oplaca sie zagrac"? Co zyskam jak zagram, bo na razie, po
trailerach, to wlasnie widze ze szkoda marnowac czas na taki wynalazek. Bo jak bede chcial
postrzelac to Warheada kupie.


Opłaca się zagrać dla naprawdę dobrej zabawy :D . A naprawdę nie rozumiem nastawienia do F3 jak do FPS-a, jakby w F3 nie było nic poza strzelaniem, sorry ale jeśli F3 to kiepski FPS, to F1 i F2 to jakieś kiepskie strategie turowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować