Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Nie podobał mi się ten pierwszy odcinek. Jedna dziewczyna niby ładnie śpiewała ale trochę smęciła, ten synek 9 letni też był niezły ale chyba się zgodzicie że nie ma większych szans w tym programie, a natomiast koleś bigosem był świetny. W pierwszych odcinkach lubię oglądać właśnie takie występy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:16, ping-pong napisał:

Prokop do niewidomego "Do zobaczenia w Warszawie" xd

Wojewódzki powiedział do niego "widzimy się w listopadzie", czy coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja śpiewaków omijam, nie chce mi się słuchać zarówno ich, jak i bzdurnych komentarzy jury po występie. Najbardziej się dziwie jak Dorota Szczepańska wykonująca piosenkę "I Need You Baby" mogła zyskać aż 3x tak... Mniejsza z tym. Wyjątkiem był ten niewidomy, który jak na niewidomego zagrał galancie i zaśpiewał ładną piosenkę. Koleś z bigosem był nieziemski :D Transformers również niczego sobie :x A na poważnie największe, pozytywne wrażenie wywarła na mnie grupach tych skaczących chłopaków, którzy zademonstrowali moment z życia rodziny :D uśmiałem się :) Z tanecznych wykonawców to chyba akrobatyczny rock`n`roll ... Chylińska natomiast najbardziej się jarała grupą EMO kinderków, cóż każdy ma inny gust. Myślałem że Foremniakowa po występie tego Janusza zacznie się z nim chędożyć na tej scenie ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
W dzisiejszym odcinku na samym końcu tam gdzie pokazują skróty tego co będzie w następnym odcinku, chyba nawet tam mignąłeś przez chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 23:33, kaczek93 napisał:

/ciach/
W dzisiejszym odcinku na samym końcu tam gdzie pokazują skróty tego co będzie w następnym
odcinku, chyba nawet tam mignąłeś przez chwilę ;)

No, może i mignąłem :) No dobra, pokażą mnie i co? Normalnie żal.pl to co pokazałem, pomyliłem się ogólnie mówiąc. Więcej nie zdradzę bo nie mogę.

Ale będzie szum na gramie. O Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 12:10, Tomek1120 napisał:

Nie wiem po co Prokop przy paru występach mówił "Ale urwał". To już dawno przestało być
śmieszne.


To nigdy nie było śmieszne. Dla mnie najlepszy był Paweł Ejzenberg oraz penspinner i ci bliźniacy/akrobaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 11:13, xD_ominik napisał:

No, może i mignąłem :) No dobra, pokażą mnie i co? Normalnie żal.pl to co pokazałem,
pomyliłem się ogólnie mówiąc. Więcej nie zdradzę bo nie mogę.

Ale będzie szum na gramie. O Boże.


A mi się nawet podobało. Co prawda nie wiem co miałeś do pokazania, ale się fajnie zapowiadało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gdybyś nie schrzanił występu to na 100% byś wygrał ten program.

Dnia 18.09.2010 o 22:29, DonSzabla napisał:

Ja ci mówię.


To zamilcz :) Bez urazy oczywiście :D

@noobie

http://mamtalent.plejada.pl/108,17080,3,3_odcinek_mam_talent_-_czesc_druga,3,wideo_detal.html


W sumie dziwię Ci się Dominik że chciało Ci się zawracać głowę sobie i jurorom takimi głupotami, może lepiej by było przeznaczyć ten czas na coś bardziej pożytecznego, a może po prostu warto pójść w końcu po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 11:13, xD_ominik napisał:

> /ciach/
> W dzisiejszym odcinku na samym końcu tam gdzie pokazują skróty tego co będzie w
następnym
> odcinku, chyba nawet tam mignąłeś przez chwilę ;)
>
No, może i mignąłem :) No dobra, pokażą mnie i co? Normalnie żal.pl to co pokazałem,
pomyliłem się ogólnie mówiąc. Więcej nie zdradzę bo nie mogę.

Ale będzie szum na gramie. O Boże.


Skąd pomysł na występ, i jak on do końca miał wyglądać? Masz może nagranie z jakiejś próby, żeby pokazać nam jak to miało wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować